İngilizce Özel Ders Programı DENİZLİ  platformlarındaki  İngilizce özel ders DENİZLİ programlarına katılarak İngilizce öğrenmek.

İngilizce Özel Ders Programı DENİZLİ Gerçeği

İngilizce Özel Ders Programı DENİZLİ Hakkında Açıklama

1  –   İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İngilizce Özel Ders Programı DENİZLİ  platformlarındaki  İngilizce özel ders programı DENİZLİ  e katılarak İngilizce öğrenmek biraz para işi gibi görünse de Birebir şÖzel Ders Programı ile İngilizce öğrenmek çoğunlukla mantık işi. Toplumumuza dikkat edilirse Türk insanının ilköğretim 4. sınıftan başlayarak ileri yaşlara kadar süren sürekli bir İngilizce öğrenme sorunu ve bunu takiben de  İngilizcenin  nasıl bir dil olduğu konusunda hiç bir fikri olmayan nasıl öğrenilmesi gerektiği konusunda süren bir kararsızlığı vardır.

Nasıl bir dil olduğunu bilmeyenler, İngilizcenin kurslara 3-4 ay gibi kısa bir süre gidilerek öğrenileceğini ve İngilizce öğrenmenin kolay olduğunu düşünürler. Elbette çok yanılırlar. Birde İngilizce Özel Ders Programı platformlarındaki  İngilizce özel ders programlarında yıllarca eğitim almış İngilizce dersi görmüş ve İngilizcenin nasıl bir dil olduğu konusunda fikri olanlar vardır ve ilaveten yıllarca İngilizce öğrenmek için kurslara gitmiş ve öğrenememiş olanlar vardır ki bu tipler İngilizcenin ancak İngilizce özel ders alarak öğrenebileceği konusunda hem fikirdirler. Şimdi ayrı ayrı düşünen bu insanların düşündüklerini açıklayalım.

İngilizcenin nasıl bir lisan  olduğunu bilmeyenler, İngilizcenin kurslara 3-4 ay gibi kısa bir süre gidilerek öğrenileceğini ve İngilizce öğrenmenin kolay  olduğunu sananlar. Bu şekilde düşünen ve bu fikri savunanlara hemen savunduklarının hatalı olduğunu söylemeliyim. İngilizce Kurslara giderek İngilizce öğrenmiş bir insana çevrenizde hiç rastlamazsınız. Zaten çoğu İngilizce kurslara katılan adayların katılma mantığı yanlış. Çünkü , çoğu kişi bu kurslara İngilizce öğrenmek için değil, sosyal bir çevre edinmek için gider. İngilizce öğrenmek için gidenlerin de oranı sadece % 10 dur. Bu yüzde 10 azınlıkta kurslara çoğu insanın sosyal bir çevre edinmek için gittiğini bilmeyen herkesin İngilizce öğrenmek için geldiğini sananlardır. Bu nedenle, genelde kur adı altında açılan bu İngilizce programlarında 1. kurdan itibaren kimse kalmaz ve İngilizce kursları her seferinde dağılan bu grubun yerine yeni bir grup kurmak için inanılmaz çaba harcarlar. Öğrenmek için gelenlerse, ikinci bir kur açılması için beklemeye alını, alınır da o ikinci kur bir türlü açılmaz. Çünkü İngilizce kurslara o mantıkla kimse gelmez. Bu nedenle, öğrenmek için gelenler, eğer durumları elverişliyse Bireysel İngilizce özel ders almak için harekete geçer ve bu tür bir İngilizce Özel Ders Programı gibi bir eğitim ararlar.

İngilizce Özel Ders Programı platformlarındaki  İngilizce özel ders programlarında yıllarca eğitim almış İngilizce dersi görmüş ve İngilizcenin nasıl bir dil olduğu konusunda fikri olanlar ve ilaveten yıllarca İngilizce öğrenmek için kurslara gitmiş ve öğrenememiş olanlar : Eğer yabancı bir ülkede İngilizce öğrenilmek isteniyorsa yani İngilizcenin günlük hayatta konuşulmadığı ve kullanılmadığı bir ülkede İngilizce öğrenilmek amacındaysanız kesinlikle Tek başına İngilizce özel ders alarak bu işi hem kısa sürede ( elbette kurslara göre ) hemde kesinlikle öğrenirsiniz.İngilizce Özel Ders Programı deki  İngilizce özel ders programlarına katıldığınızda, verilen ödevleri yapmak zorundasınızdır. Hoca ile bire bir İngilizce Özel Ders Programı dersi yapılacağı için ödev yapmama gibi bir lüksünüz olamaz. İngilizce Özel Ders Programı platformlarında kaytaramazsınız. Ayrıca bunu Bir başına İngilizce özel ders alan bir aday öğrenci hiç istemez ve de yapmaz. Çünkü, verdiği İngilizce ders için ücret boşa gider ve yanar.İngilizce Özel Ders Programı platformlarındaki İngilizce özel ders programlarında, işlenen ders süresinin tamamı size aittir. Yapılan her aktivite size yöneliktir. İstemediğiniz kadar cümle kurabilir ve İngilizce ile iç içe yaşarsınız. Ayrıca , Teke tek İngilizce özel dersprogramlarında öğrendiklerinizi unutmanız da zordur. Zira, tüm ders boyunca işlediğiniz ve size öğretilenleri uzun zaman İngilizce Özel Ders Programı platformlarındaki ders boyunca çalıştığınız ve çalıştırıldığınız için unutmazsınız. Yüz yüze İngilizce özel ders programına katılmak, gerçekten İngilizce öğrenmek anlamına gelir. Harcanan zaman , para boşa gitmesin diye İngilizce Özel Ders Programı platformlarındaki  İngilizce özel ders programlarına katılanlar çaba sarf eder İngilizce öğrenmek için. Ayrıca, Tek İngilizce özel ders programlarına katıldığınız da bu aile yakınlarınız tarafından da bilineceği için sorumluluk duygusu taşınır. Mahçup olmamak yada kötü bir eleştiri ile karşı karşıya kalmamak için kendinizi İngilizce Özel Ders Programı platformlarında çalışmaya zorlarsınız. Bu taşınan sorumluluklar ve yaşadığınız zorluklar sizi İngilizce öğrenmeye iter. Bu da işin ayrı bir psikolojik boyutudur. Yukarıda sayılan tüm bu nedenlerden ötürü,Kişisel İngilizce özel ders programları , İngilizce öğrenmenin en güzel aracıdır.  Sadece İngilizce öğrenmek isteyenlerin bineceği ve kendi kullanacağı ve kendi kararlarını alabileceği İngilizce kamyonu.

Leave a Comment