DENİZLİ KİŞİYE ÖZEL İNGİLİZCE DERSLER HAKKINDA BİLGİLER

DENİZLİ Kişiye Özel İngilizce Dersler ile İlgili Ayrıntılar

1 – DENİZLİ Kişiye Özel İngilizce Dersler ( Bire bir İngilizce Özel Ders )
1 – DENİZLİ Kişiye Özel İngilizce Dersler (  4 Öğrenci ile  İngilizce Özel Ders )

DENİZLİ Kişiye Özel 1’e 1 İngilizce Dersler

DENİZLİ Kişiye özel İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel İngilizce dersler ünitelerimizde hazırlanan Kişiye özel  İngilizce dersler programları ,Kişiye özel  İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel  İngilizce dersler ünitelerimizde İngilizcenizi geliştirmenin en etkili ve en hızlı yoludur!

Kişiye özel İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel  İngilizce dersler ünitelerimizde hazırlanan Kişiye özel İngilizce dersler programları ,Kişiye Özel 1’e 1 İngilizce dersler, İngilizce konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirmenin en hızlı ve en uygun maliyetli yoludur. Geçmişte grup İngilizce derslerine katılan öğrenciler, Kişiye özel  İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel İngilizce dersler ünitelerimizde hazırlanan Kişiye özel İngilizce dersler programları ,Kişiye özel  İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel İngilizce dersler ünitelerimizdeki Kişiye Özel İngilizce Derslerin çok daha başarılı olduğunu sürekli olarak bize bildirmektedir.

Ana dili İngilizce olmayan öğrencilerle Kişiye özel  İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel İngilizce dersler ünitelerimizde olan kapsamlı deneyimimiz, Kişiye Özel 1’e 1 İngilizce eğitim, daha da gelişmesine yardımcı olacaktır!

Bazı ülkelerin eğitim sistemi dilbilgisi ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik görünüyor, ancak öğrenciler genellikle kendilerini akıcılık ve öz güvenden yoksun buluyor ve doğal bir konuşma yapamıyorlar. Özel bir öğretmen, hata yapma korkusu olmadan rahat ve samimi bir ortamda bu iletişim becerileri üzerinde çalışmanızı Kişiye özel İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel İngilizce dersler ünitelerimizde hazırlanan Kişiye özel  İngilizce dersler programları ,Kişiye özel İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel  İngilizce dersler ünitelerimizde Kişiye özel İngilizce dersler merkezimizde sağlayabilir!

Tersine, bazı ülkeler akıcı İngilizce konuşanlar üretir, ancak bunlar gramer doğruluğundan yoksundur. İngilizcenizi bu konuda cilalamanız gerekiyorsa, Kişiye özel  İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel  İngilizce dersler ünitelerimizde hazırlanan Kişiye özel  İngilizce dersler programları ile yardımcı olabiliriz.

Öğretmeniniz Kişiye özel  İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel  İngilizce dersler ünitelerimizde hazırlanan Kişiye özel İngilizce dersler programları ile hedeflerinize, ilgi alanlarınıza ve İngilizce seviyenize göre sizin için kişisel bir plan hazırlayabilir. Bazı öğrencilerimiz, kendilerinin zayıf noktaları olduğunu düşündükleri için Kişiye Özel İngilizce Derslerinde sıklıkla bizden konuşmaya ve dinlemeye odaklanmamızı isterler. Kişiye Özel İngilizce Derslerde İngilizce konuşma her zaman ana öncelik olmuştur. Ama aynı zamanda Kişiye özel İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel  İngilizce dersler ünitelerimizde yazma becerileri, telaffuz ve Cambridge FCE & CAE, IELTS, TOEFL ve GMAT dahil tüm önemli sınavları da öğretiyoruz. Ayrıca, karmaşık fikirleri İngilizce olarak daha kolay, net ve kapsamlı bir şekilde ifade edebilmeniz için Kişiye özel  İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel İngilizce dersler ünitelerimizde hazırlanan Kişiye özel İngilizce dersler programlarında akademik veya iş konuşma becerilerinizi geliştirme konusunda uzmanlaşmış öğretmenlerimiz de bulunmaktadır.

Esnek Hizmet – En sevdiğiniz yer ve zamanda öğrenebilirsiniz!

Bize Kişiye özel İngilizce derslerinde ne zaman ve nerede okumak istediğinizi söylersiniz. Bu, ofisinizden evinize, öğretmenin evinden uygun bir halka açık yere kadar değişebilir. Gereksinimlerinizi karşılamak için Kişiye Özel İngilizce Derslerinde elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

2-1 Dersler
Ayrıca arkadaşlarınız/aileniz ile yüz yüze özel ders alabilirsiniz.

Kişiye özel özel dersler merkezimizdeki Kişiye özel özel dersler ünitelerimizde hazırlanan Kişiye özel özel dersler programları ile  , özel bir dersin avantajlarını kaybetmeden bir aile üyesi, arkadaş veya meslektaşla İngilizce öğrenmenin harika bir yoludur. Lütfen doğrudan 2-1 partnerinizle bize ulaşın ve ikinizle de İngilizcenizi değerlendirmek ve seviyelerinizin ve ders hedeflerinizin 2-1 dersi için uygun olup olmadığına karar vermek için görüşeceğiz. Deneyimlerimiz bize İngilizce derslerinin birbirini tanıyan öğrencilerle çok daha iyi çalıştığını söylediğinden, genellikle 2-1 ders için bireyleri kendimiz eşleştirmiyoruz. Kişiye özel İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel İngilizce dersler ünitelerimizdeki ders planları, özel 1-1 derslerine çok benzer olacaktır, ancak öğretmen, her iki öğrencinin de bol bol konuşma fırsatına sahip olmasını sağlayacaktır.

Kişiye özel  İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel İngilizce dersler ünitelerimizde diğeriyle ders alırsanız, bir ücretten çok daha fazla tasarruf edebilirsiniz!
Sizden saat başına sadece 7 £ ek ücret alacağız. Örneğin, 2 kişilik temel bir yoğun olmayan ders toplamda 52 Sterlin (kişi başı 26 Sterlin), 1-1 ders için standart ücret ise kişi başı 45 Sterlin olacaktır.

2’den fazla kişi ile ders almak ister misiniz?

Siz de arkadaşlarınız/aileniz/iş arkadaşlarınızla bir kişi daha (3 veya daha fazla anlamına gelir) ile Kişiye özel İngilizce dersler merkezimizdeki Kişiye özel İngilizce dersler ünitelerimizde hazırlanan Kişiye özel  İngilizce dersler programları ile ders almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin !

Ders Yeri

Bize ne zaman ve nerede İngilizce öğrenmek istediğinizi söyleyin, biz de size en uygun öğretmeni doğru zamanda ve doğru yerde bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapalım. Etrafınızda çalışıyoruz!.

Dersin yeri de tamamen esnektir. Derslerin çoğu evinizde, ofisinizde veya İngilizce öğretmeninin evinde gerçekleşir.

.1-4 Bölgeleri içindeki öğretmen seyahat masrafları için ücret alınmaz.