İNGİLİZCE ÖZEL DERS NİŞANTAŞI PROGRAMLARI

İngilizce Özel Ders Nişantaşı Programları İçeriği

1 –  İngilizce Özel Ders Nişantaşı ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders Nişantaşı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS NİŞANTAŞI ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): İngilizce özel ders Nişantaşı programlarını sunmak amacı ile yapılan etkinliklerde düzenlenen İngilizce özel ders Nişantaşı panellerinde İngilizce özel ders Nişantaşı platformundaki İngilizce özel ders Nişantaşı öğretilerinde, sıfır İngilizceden başlayarak YDS, IELTS, LYS 5, PROFICIENCY, TIPDİL, HAZIRLIK ATLAMA, gibi akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile birebir İngilizce özel   ders Nişantaşı programına katılanlara, hangi gün ve saatte ders isterlerse, İngilizce özel   ders Nişantaşı programı öğrenciye göre düzenlenir ve ayarlanır.

İngilizce özel ders Nişantaşı etkinlikleri kapsamına giren İngilizce özel ders Nişantaşı departmanlarındaki İngilizce özel ders Nişantaşı derslerinde , bu tür bir sistem ve yöntemle ders almak isteyen öğrenciler düşünülerek düzenlenmiştir. Bu şekilde İngilizce özel ders Nişantaşında ders alan öğrenci, ders almaktan ötürü güncel yaşamında bir aksama yada bir sorum yaşamadan istediği gibi gereksinimi olan dersi alabilir.

İngilizce özel ders Nişantaşı forumlarında organize edilen İngilizce özel ders Nişantaşı seminerlerinde, öğrencinin almak istediği dersin kaç saatlik programa göre düzenlenmesi gerektiğine, akademik sınava hazırlanmak içinse ona göre, genel İngilizce ise ona göre karar verilir ve İngilizce özel   ders Nişantaşı programı düzenlenir.

Öğrencini almak istediği İngilizce dersi ne tür olursa olsun İngilizce özel ders Nişantaşı öğretilerindeki İngilizce özel   ders Nişantaşı programında uygulanan yöntem ” öğrenciye özgü ve özel ders sistemidir. “

2  – İNGİLİZCE ÖZEL DERS NİŞANTAŞI ( 4 Kişilik Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): İngilizce özel ders Nişantaşı etkinliklerinde ki İngilizce özel ders Nişantaşı kampüsünde sıfır İngilizceden başlayarak YDS, IELTS, LYS 5, PROFICIENCY, TIPDİL,  HAZIRLIK ATLAMA, gibi akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile 4 kişilik grup  İngilizce özel ders Nişantaşı programına İngilizce Özel Ders Nişantaşı  eğitim platformunda katılanlar amaçlarına uygun çağdaş ve etkili eğitim alabilir ve hedeflerine ulaşabilir.

İngilizce özel ders Nişantaşı sınıflarında tertip edilen İngilizce özel ders Nişantaşı etkinliklerinde, grup ders programlarında öğrencilerin kaliteli ve çağdaş bir eğitim alarak istedikleri gibi amaçlarına ulaşabilmeleri düşüncesi ile gruplar 4 öğrenciyi geçmeyecek biçimde düzenlenir. Düzenleme tamamen öğrenci düşünülerek yapılmış bir organizasyondur. Böylece, İngilizce özel ders Nişantaşı eğitimlerinde 4 kişiden fazla olan kalabalık gruplarla yapılan derslerde öğrencinin bulamadığı ” soru sorabilme imkanını ” yaratmak amacına yönelik bir uygulamadır.

İngilizce özel ders Nişantaşı özel bölümlerinde İngilizce özel ders Nişantaşı için yapılan organizasyonlarda, grubu  oluşturan öğrenci sayısının 4 kişi ile sınırlandırılmasının diğer bir yararı da, İngilizce özel ders Nişantaşı programlarında dersi veren eğitmenlerin gruptaki öğrencilerle bire, bir ilgilenebilmesi ve rahatça iletişim kurabilmesidir. İngilizce Özel Ders Nişantaşı  eğitim platformundaki bu yöntem yapılan eğitime olumlu katkılar sağlayacağından, verilen derslerin de sonuçları elbette olumlu olur.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

 

  • İngilizce özel ders Nişantaşı ana merkezinde İngilizce özel ders Nişantaşı için verilen eğitimlerde,  genel İngilizceden akademik seviyedeki sınavlara hazırlık derslerine kadar ders veren hocalar eğitim verdikleri alanda çok deneyimli, bu dilin  nasıl öğretilmesi gerektiğini bilen  ve uzmanlık mertebesine ulaşmış hocalardır.
  • İngilizce özel ders Nişantaşı  birimlerindeki İngilizce özel ders Nişantaşı ile ilgili yapılan düzenlemelerde, İngilizce özel   ders Nişantaşı programlarının her türüne ders almak amacı ile katılan aday öğrencilere ” SENET ”  yapılmaz. Ödemeler bir takvime bağlanarak belli zaman aralıkları ile ve öğrencinin istekleri yönünde yapılır.
  • İngilizce özel ders Nişantaşı kampüslerindeki İngilizce özel ders Nişantaşı  için kurulan sınıflarda,  akademik sınavlara katılmak için hazırlık dersi alan öğrencilere, girecekleri sınavın çözüm teknikleri ve taktikleri konusunda eğitim verilerek sınavda başarılı olmaları güvence altına alınır aday öğrenci sınavda soruları hem doğru hemde daha hızlı yanıtlayarak yüksek notlar elde edebilir.
  • İngilizce özel ders Nişantaşı  departmanlarında düzenlenen İngilizce özel ders Nişantaşı forumlarında, kelime dağarcığını geliştirme ve geliştirme konusunda özel önlemler alınarak eğitim alan öğrencilerin bu konuda da gelişmeleri sağlanır. Bunu sağlamak amacı ile, İngilizce özel ders Nişantaşı programlarında akademik kelimelerle ilgili özel alıştırmalar hazırlanır ve öğrencilere verilerek alıştırmaların tümünün eksiksiz ve doğru bir biçimde yapılması istenir. Bununla da kalınmaz. bu dönemde öğrenciler yakından izlenerek verilen alıştırmaları yapmaları sağlanır. Yapmayanlar derhal uyarılır.

 

Leave a Comment