1 – İngilizce Özel Eğitim İstanbul  ( Birebir İngilizce Özel Eğitim)
2 – İngilizce Özel Eğitim İstanbul ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla İngilizce Özel Eğitim )

İngilizce Özel Eğitim İstanbul Programları ile Hızlı Eğitim

İngilizce Özel Eğitim İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel Eğitim İstanbul programlarına katılarak hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmek mi, yoksa yoğun programınıza rağmen dil becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? İhtiyaçlarınıza ve zaman kısıtlamalarınıza yönelik kurs içeriğine sahip olmanız sizin için önemli mi? Kendi hızınızda öğrenebilir ve özel bir öğretmenle yeni dilinizi konuşma pratiğini yapabilirsiniz.

İngilizce Özel Eğitim İstanbul merkez birimlerimizdeki İngilizce özel eğitim İstanbul  platformunda farklı ihtiyaçlara cevap vermek için üç tür Özel dil sınıfı sunuyoruz:

Özelleştirilmiş, yoğun, esnek bir talimatla dil becerilerinizi zaman kaybetmeden artırın

Bireysel eğitim, bir dili öğrenmenin en yoğun yoludur, çünkü kendinizi tamamen içine almanıza izin verir.  İngilizce Özel Eğitim İstanbul birimlerimizdeki İngilizce Özel Eğitim İstanbul platformunda kişisel eğitiminiz ihtiyaçlarınız ve öğrenme hızınız tarafından yönlendirilir. Bu, öğrenme hedefinize mümkün olan en kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Bireysel Öğretim Primi

Esneklikte son nokta. Bireysel   İngilizce Özel Eğitim İstanbul  seçeneği ile ders sayısı, zaman çizelgesi ve sözleşme süresi konusunda tam bir esnekliğe sahip olursunuz.

Yararları

 • Dil zorluklarının hızlı ve hedefe yönelik ustalığı
 • Tüm dil seviyelerinde ve her dilde mevcuttur.
 • İki eğitmen ile günde bir ders
 • Yüksek derecede kişiselleştirme ile kişisel zaman çizelgesi
 • Zamanın çok yüksek bir kısmı için konuşma
 • Hızlı öğrenme başarısı
  • 35 yılı aşkın mükemmellik
  • Profesyonel olarak nitelikli öğretmenler
  • Bakım ve destekleyici ortam
  • Seçebileceğiniz çok çeşitli kurslar
  • Esnek tarifeler – sabah, öğleden sonra ve akşam sınıfları
  • Çalışma seçenekleri seçimi – tam zamanlı, yarı zamanlı veya yoğun
  • En çok kurslar herhangi bir pazartesi günü başlar

 

1 – İngilizce Özel Eğitim İstanbul ( Birebir İngilizce Özel Eğitim): İngilizce özel eğitim İstanbul programının tanıtımı için İngilizce özel eğitim İstanbul merkezinde kurulan İngilizce özel eğitim İstanbul platformunda ki İngilizce özel eğitim İstanbul seminerlerinde düzenlenen İngilizce özel eğitim İstanbul programları, öğrencilere  uygulandığında en kısa süre içinde geliştiren ve seviyelerini yukarı çeken, taşıdığı tüm bilgi ve yöntemlerle her aşamada öğrencinin en büyük dostu olan ve başarılı olmasına en büyük katkıyı sağlayan, adeta hazırlık aşamasında öğrencinin gözü kulağı gibi olan, özel hazırlanmış birebir kendine özgü düzenlemelerle desteklenen  İngilizce özel eğitim İstanbul programını bire bir tek başına İngilizce özel eğitim olarak almak isteyen öğrenci, sıfırdan başlayan ve Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5,  Hazırlık Atlama, Yökdil, Tıpdil gibi akademik sınavlara hazırlık eğitimine  değin, tüm seviyelerde yer almak  istediği İngilizce özel eğitim İstanbul  programının uygulama gün ve saatlerini kendi bizzat tayin eder.

İngilizce özel eğitim İstanbul konusunda İngilizce özel eğitim İstanbul departmanlarında organize edilen  İngilizce özel eğitim İstanbul programının günlerinin ve saatlerinin tespit edilmesinden sonra, öğrenciye başarılı olabilmesi açısından kaç saatlik eğitim  verilmesi gerektiği, öğrencinin öğrenme özelliklerine ve niteliklerine  bağlıdır ve buna göre ” kişiye özgü İngilizce Özel Eğitim İstanbul programı”uygulamaya konur.

2 – İngilizce Özel Eğitim İstanbul ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla İngilizce Özel Eğitim ): İngilizce özel eğitim İstanbul branşında İngilizce özel eğitim İstanbul forumlarındaki İngilizce özel eğitim İstanbul seminerlerinde çok öğrenciden oluşturulan gruplarla yapılan İngilizce özel eğitim İstanbul öğretilerinde sınava katılan öğrencilerin aldıkları sonuçlar pek iyi çıkmayınca, toplu eğitimlerin kalitesi tartışmaya açık bir hale geldi. Oysa yıllardan beri savunduğumuz ve uyguladığımız  İngilizce özel  eğitim İstanbul standartlarında   kalitenin sağlanması ve oluşması için çaba harcadığımız  seviye, bilgi ve beceri açısından   bir birine uyum sağlayan  4 öğrenciden kurulmuş küçük gruplarda yer alarak, sıfırdan başlayan ve Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, Yökdil, Tıpdil, Hazırlık Atlama gibi akademik sınavlara hazırlık eğitimine kadar,  tüm akademik  seviyelerde İngilizce özel eğitim İstanbul seminerlerine katılarak  amacınıza ulaşabilirsiniz.

Gruplar, İngilizce özel eğitim İstanbul müfredatına uygun olarak İngilizce özel eğitim İstanbul isimli seminerlerinde İngilizce özel eğitim İstanbul etkinlikleri bünyesindeki İngilizce özel eğitim İstanbul uygulamalarında, gruplar dünyada yapılan bilimsel araştırmalardan elde edilen bulgulara dayanarak 4 öğrenciden kurulur. Zira, elde edilen araştırma sonuçlarına göre. 4 kişiden oluşan gruplara verilen eğitimlerde elde edilen netice, 4 kişiyi geçen gruplara oranla çok daha verimli olmaktadır.

İngilizce özel eğitim İstanbul organizasyonlarında yer alan İngilizce özel eğitim İstanbul merkezindeki İngilizce özel eğitim İstanbul seminerlerinde grupların 4 kişiden kurulması, öğrenciye iki türlü pozitif artı sağlar. Birincisi, İngilizce özel eğitim İstanbul’da eğitim sürecinde, eğitmen her bir öğrenci ile teker teker iletişim kurabilir ve onlarla ilgilenebilir.İkincisi, öğrenci kalabalık gruplarla yapılan İngilizce Özel Eğitim İstanbul programında pek gündeme gelmeyen ve uygulanamayan soru sorabilme ve cevap  alabilme fırsatına sahip olur.

ÖZEL EĞİTİM için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • Diğer yerlerde her öğrenci için yapılan  ”  SENET ”  imzalatma uygulaması İngilizce özel eğitim İstanbul faaliyetleri kapsamında yoktur. Çünkü, senet imzalayan öğrenci yasal olarak bizden eğitim  almak ve katıldığı eğitim  programında kalmak zorundadır. Oysa, İngilizce özel eğitim İstanbul gelişim ve geliştirme uygulamaları içerisinde BİZ ÖĞRENCİLERİN BİZDEN VE VERİLEN EĞİTİMLERDEN  MEMNUN OLDUKLARI İÇİN KALMALARINI İSTERİZ. İngilizce özel eğitim İstanbul’da Öğrenci ödemeyi kendi bütçesine uygun bir biçimde taksitle ve belirlenen günlerde yapar.
 • İngilizce özel eğitim İstanbul organizasyonlarında her tür seviye, yapı ve alanda İngilizce Özel Eğitim  İstanbul programına  dahil olan  öğrenciye, akademik kelimelerle hazırlanmış özel alıştırmalar verilerek kelime haznelerinin gelişim ve genişlemesine vede bilinen akademik kelimelerin sayısının artmasına yardım edilir.
 • İngilizce özel eğitim İstanbul konusunda yapılan düzenlemelerde yer alan İngilizce  akademik sınavlara hazırlık eğitimleri dahil tüm İngilizce özel eğitim İstanbul programlarında görev alan  ve eğitim veren hocalar, kendi dil alanlarında senelerce eğitim vermiş ve uzmanlık düzeyine ulaşmış eğitmenlerdir.
 • İngilizce özel eğitim İstanbul seminerlerinde uygulanmak üzere oluşturulan  İngilizce özel eğitim İstanbul ile ilgilenen sınav hazırlık İngilizce özel eğitim İstanbul programında yer alan öğrencilere, yer alacakları  sınavın tüm özelliklerinin yanı sıra ” sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  eğitimi de ” verilir.


İNGİLİZCE ÖZEL  EĞİTİM ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER.

 • İngilizce özel eğitim İstanbul platformunda tüm seviyede ki eğitimlerde, özel eğitim almayı tercih edin. Özel eğitim almaktan kaçınmayın. İngilizce Özel Eğitim İstanbul programında adının özel eğitim olması pahalı olmasından değil, birebir eğitim alınmasından dolayıdır.
 • İngilizce özel eğitim İstanbul uygulamaları sanıldığı kadar çok para ile alınan bir eğitim türü  değildir. Kalabalık gruplarla yapılan eğitimlere kıyasla  daha kısa  zamanda  biter. Bu yüzden ,  kalabalık gruplara verilen uzun süreli taksitler yerine daha kısa süreli ama biraz daha fazla taksit ödenir ama sonuçta her ikisinde de   ödenen fiyat  aşağı yukarı bir birine denktir.
 • İngilizce özel eğitim İstanbul merkezindeki İngilizce özel eğitim İstanbul öğretilerinin  detaylara girerek dersi enine boyuna işlemek ve öğrenmek  gibi bir artısı vardır ve bu artı nedeni ile İngilizce özel eğitim İstanbul  öğrenciyi çok geliştirir ve etkili bir eğitim tarzı oluşturur.
 • İngilizce özel eğitim  İstanbul panellerindeki  eğitimlerde işlenmesi ve bitirilmesi  gereken İngilizce özel eğitim  İstanbul programları kalabalık gruplarla yapılanlara kıyasla  yarı yarıya daha kısadır ve bu sebepten, süreden  çok kazanılır. Özellikle yüksek puan gerektiren ve sınav hazırlığında kısa bir zamanı olan öğrenci için İngilizce Özel Eğitim İstanbul en verimli  eğitim  alma sistem ve yöntemidir.

Leave a Comment