İNGİLİZCE ÖZEL DERS GÜNGÖREN PROGRAMLARI

İngilizce Özel Ders  Güngören Programları İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders  Güngören ( Birebir İngilizce Özel Ders) 
2 – İngilizce Özel Ders Güngören ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS GÜNGÖREN ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):  İngilizce özel ders Güngören ismi altında yapılan etkinliklerdeki İngilizce özel ders Güngören platformunda düzenlenen  İngilizce özel ders Güngören  öğretilerinde, İngilizce akademik sınavlara hazırlık derslerinin tümünü  ( Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, Hazırlık Atlama ) içerdiği tüm özellik ve ayrıntılar ile öğrenciyi destekleyen, her an her koşulda öğrencinin yanında olan ve ona sayısız yararlar sağlayan, öğrencinin en büyük dostu olan İngilizce özel ders Güngören programları ile öğrenciye destek olan   birebir İngilizce özel ders şeklinde  alabilirsiniz. İngilizce özel ders Güngören programlarında birebir İngilizce özel derse giren  öğrenci, İngilizce özel ders Güngören ders programının uygulanacağı tarihleri  kendi belirler ve böylece ders aldığı için gün içinde  meydana çıkacak olan sorunların önü kesilmiş olur. İngilizce özel ders Güngören eğitim merkezinde öğrenci güncel hayatında bir yeni düzenleme yapma gereği duymaz ve ihtiyacı olan  olan dersi İngilizce özel ders Güngören programlarında alabilir.

2  – İNGİLİZCE ÖZEL DERS GÜNGÖREN ( 4 Kişilik Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): İngilizce özel ders Güngören departmanlarındaki İngilizce özel ders Güngören etkinliklerinde son dönemlerin en çok konuşulan konularından biri olan çok kalabalık gruplarla yapılan derslerde elde edilen sonuçların olumsuzluğu nihayet toplu derslerden verim alınabilmesi amacı ile grupların öğrenci sayısının 4 e indirilmesi ile çözüme kavuştu. Bundan böyle İngilizce özel ders Güngören departmanlarında dilin her alanında ve bütün seviyelerinde, seviye açısından bir birine eş veya en azından olabildiğince uyumlu  olan  4 öğrenciden oluşturulmuş  gruplarda İngilizce özel ders Güngören programına katılabilinir.

İngilizce özel ders Güngören departmanında düzenlenen İngilizce özel ders Güngören etkinlikleri kapsamında grupları 4 öğrenci ile kurarak ve 4 kişi ile sayıyı sabitleyerek  öğrencilere önemli bir olanak  sağlanır. İngilizce özel ders Güngören eğitim merkezinde grupların bu şekilde çok az sayıda öğrenciden oluşturulması  öğrenci çıkarları hesap edilerek  onların lehine alınmış bir karardır. Bu şekilde  öğrenciler, İngilizce özel ders Güngören departmanlarında 4 kişiyi aşan  daha kalabalık gruplarda yapılan eğitimlerde pek bulunmayan soru sorabilme  şansını bulmuş olur.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • İngilizce özel ders Güngören eğitim etkinliklerinde öğrenciler hangi dalda ders alırlarsa alsınlar yada hangi programa katılırlarsa katılsınlar, onları ders aldıkları kuruma % 100 bağlayan ve İngilizce özel ders Güngören programından ayrılamaz hale getiren  ”  SENET ”  imzalama gibi bir durum hasıl olmaz. 

Leave a Comment