DENİZLİ Özel İngilizce Sınıfları veya Grup Derslerinden birinde  İngilizce öğrenmek istediğinizi biliyorsunuz. Ancak, özel İngilizce dersleri veya grup dersleri.

DENİZLİ ÖZEL  İNGİLİZCE SINIFLARI VEYA İNGİLİZCE GRUP DERSLERİ ? HANGİSİ DAHA İYİ

DENİZLİ Özel İngilizce Sınıflarının avantası

1 – DENİZLİ Özel İngilizce Sınıfları ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
1 – DENİZLİ Özel İngilizce Sınıfları ( 4 Öğrenci İle  Özel İngilizce Dersi )

DENİZLİ Özel İngilizce Sınıfları veya Grup Derslerinden birinde  İngilizce öğrenmek istediğinizi biliyorsunuz. Ancak, DENİZLİ özel İngilizce dersleri veya grup dersleri almak arasında karar vermeye çalışıyor musunuz? Eğer öyleyse, Birebir özel İngilizce dersleri veya Toplu İngilizce grup dersleri konusunda yalnız değilsin.Özel Birebir İngilizce Sınıfları veya Özel Grup Derslerinden birinde yer alabilirsin.

Kişiliğinizdeki Faktör

DENİZLİ Özel İngilizce Sınıfları  mı veya Grup Dersleri mi ? Hangisi iyi. İki kişi birbirine benzemez, bu yüzden Özel İngilizce Sınıfları veya Grup Dersleri de birbirine benzemez tıpkı bir öğrenci için Özel İngilizce Sınıfları veya Grup Derslerinden birinde işe yarayan başka bir öğrenci için işe yaramadığı gibi. Örneğin, içe dönük ve utangaçsanız,  İngilizce’yi bire bir öğrendiğiniz özel İngilizce derslerinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Buna karşılık, bazı öğrenciler daha dışa dönük ve dışa dönüktür ve etkileşimli grup ayarlarında gelişirler.

DENİZLİ Özel İngilizce dersleri daha esnektir.

DENİZLİ Özel İngilizce dersleri birimlerimizdeki Özel İngilizce dersleri programları öğrencilere daha fazla esneklik sunar. Grup derslerinde, sınıf zamanları ve düzenli bir sınıf programı ayarlamış olursunuz. Ancak, özel dersler programınıza göre programlanabilir. Çalışma programınıza göre ders ayarlamanız gerekiyorsa, Özel İngilizce Sınıfları veya Grup Derslerinden birinde  İngilizce öğrenmek istediğinizi biliyorsunuz. Ancak, özel İngilizce dersleri  almak harika bir seçenektir.

DENİZLİ Özel İngilizce Sınıfları İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Şekilde Özelleştirilmiştir

Başa baş Özel İngilizce dersleri birimlerimizdeki Teke tek Özel İngilizce dersleri programları bire bir eğitim sunduğundan, dersleriniz ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenebilir. Eğitmeninize hedeflerinizi söyleyebilir ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir müfredat geliştirebilir. Örneğin, iş için İngilizce öğrenmeyi umuyorsanız, dersleriniz iş İngilizcesini nasıl konuşacağınızı öğrenmeye yönelik olacaktır.

Özel İngilizce Sınıfları Hızlı Çalışmanıza İzin Verir.

Grup derslerinde, sınıf arkadaşlarınızla birlikte dersler arasında ilerleyeceksiniz, yani bulunduğunuz yere bağlı olarak geride ya da geride kalabileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, Özel İngilizce derslerde, kendi hızınızda hareket edersiniz

Özel İngilizce Sınıfları Kişisel Dikkat Sağlar.

Akademik Özel İngilizce dersleri birimlerimizdeki Yarı  Akademik Özel İngilizce dersleri programlarında  tüm öğretmeninizin dikkatini çekeceksiniz. Özel İngilizce Hazırlık Sınıfları veya Bireysel Özel İngilizce Grup Derslerinden birinde yardıma ihtiyacınız varsa veya bir sorunuz varsa, anında yardım alabilirsiniz. Grup derslerinde sıranızı beklemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, tüm konuşmalarınızın diğer öğrencilerle konuşma yapmak yerine öğretmenle olacağı anlamına gelir.

Özel dersler pahalıdır.

Tipik olarak, Özel İngilizce dersleri birimlerimizdeki Özel İngilizce dersleri programları pahalı mı  , birçok öğrenci için önemli bir belirleyici faktör olan grup derslerinden daha pahalıdır. Fakat bu derslerin öğrencinin İngilizce öğrenmesini kısa bir tamamlamasına yol açtığı da bir gerçektir.ürede

Grup İngilizce Dersleri  Etkileşimlidir.

Grup İngilizce dersleri kampüslerindeki Grup İngilizce dersleri özel derslerden daha etkileşimlidir.Grup İngilizce dersleri kampüslerindeki Grup derslerinde öğrenciler öğretmen ve birbirleriyle etkileşime girecektir. Rol yapma, projeler üzerinde birlikte çalışma ve eğitsel oyunlar oynama gibi sohbetlerin de uygulanması için fırsatlar olacaktır.

Grup İngilizce Dersleri  Kapsamlıdır.

Gerçekten sürükleyici bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler için, İngilizce dersleri kampüslerindeki  İngilizce grup dersleri öğrencilere kendilerini dilde daldırma fırsatı verir. Grup derslerinde öğrenciler birbirleriyle etkileşime girer, ancak aynı zamanda sınıf kutlamaları, aktiviteler ve saha gezileri yoluyla Amerikan kültürünü de öğrenirler .

Grup İngilizce Dersleri Diğerlerinden Öğrenmenize Yardımcı Olur.

Özel derslerde öğretmeninizin tüm dikkatini çekerken, grup derslerinde düzenli olarak sınıf arkadaşlarınızdan öğreneceksiniz. Sınıf arkadaşlarınızı konuşarak ve soru sorarak dinleyerek, kendi başınıza düşünmemiş olabileceğiniz şeyleri öğreneceksiniz.

 

 

 

Leave a Comment