ÖZEL YDS DERSHANESİ İSTANBUL, BAKIRKÖY PROGRAMLARI

Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy Program İçeriği

I – Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy ( Birebir Özel Yds Dersi )
2 – Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersi )

I – Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy ( Birebir Özel Yds Dersi ): Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy platformunda Özel Yds dershanesi İstanbul, Bakırköy seminerleri kapsamında çoğunlukla YDS sınavından yüksek skor elde etmek zorunda ve beklentisinde olanların yada sınava hazırlanmak için önünde az bir süresi kalanların baş vurduğu bu programın uygulanacağı gün ve saatler, öğrenci tarafından kendi yaşamına uygun, özel ders almaktan ötürü düzeni bozulmayacak bir biçimde belirlenir.

Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy uygulamalarında bu tür bir programda yer almak öğrencinin günlük yaşamına göre ders alacağı gün ve saatleri düzenlemesine ve ayarlamasına katkı sağlayacağından öğrenci için çok avantajlı bir durum yaratır.

Bu tarz Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy programının yaratacağı en büyük sorun, öğrenci kaç ders alırsa sınavda başarılı olabilir şeklindedir. Bunu ayarlamak ve düzenlemek için, öğrencinin  bilgi ve becerisi, seviyesi, sınavda almak istediği skor elbette bu sorunun yanıtı olacaktır. Her şey bu sayılan unsurlara bağlıdır.

Elbette uygulanacak Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy programında, öğrencinin tüm eksik yanlarını tamamlayan, seviyesini yükselten bir karakter ve yapıda olması kaçınılmaz gerçektir.

2 – Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersi ) : Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy bölümlerimizde Özel Yds Dershanesi İstanbul, Bakırköy öğretileri içeriğinde, birebir YDS özel ders almaktan kaçınan yada sınavda mütevazi bir skora razı olanların katılabileceği 4 kişiden oluşturulmuş küçük gruplarda da ders almak mümkün.

Bu grupların 4 kişilik küçük sınıflar şeklinde düzenlenmesi, öğrenci yararına bir durum ve ortam yarattığı için tercih edilmiştir. Zira, mevcudu az olan gruplarla yapılan eğitimlerin nitelik ve özelikleri kalabalık gruplarla yapılanlara oranla çok daha farklıdır. Daha kaliteli ve daha ciddidir.

Mevcudun az olması, öğrenciye istediği gibi hareket edebilme özgürlüğü sağlar . Örneğin, rahatça bilmediği veya anlamadığı bir konu hakkında soru sorabilir. Eğitmenlerin de hareket alanları genişler. Öğrenci ile rahatlıkla iletişim kurabilir ve her biri ile teke, tek ilgilenebilirler. Tüm bu olumlu yanlar sonuçta derslere yansır ve öğrenciler sınavlarda çok daha iyi sonuçlar elde edebilir.

YDS DERSİ için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • İlk neden, biz programlarda yer alan hiç bir öğrenciye ”  SENET “  yapmayız. Öğrenci ödemelerini kendi istediği zamanlarda haber vermek koşulu ile taksitle de ödeyebilir.
  • YDS sınavının temel unsurlarından ve başarılı olmanın en büyük nedenlerinden biri olan çok sayıda akademik kelime bilgisine sahip olmak bizim üzerinde en çok durduğumuz konulardan biridir. Daha önce hazırlanmış akademik kelimeler hakkında ki alıştırmalarla öğrenci desteklenir ve bu konuda gelişmesi ve bildiği kelime sayısının artması sağlanır. Artan akademik kelimeler sayesinde öğrencinin sınavda başarılı olma olasılığı da artar.
  • Sınavlarda öğrenciye salt İngilizce bilgisi verilmez beraberinde ” sınav çözüm teknikleri ve taktikleri “ dersleri ve bilgileri de verilerek öğrencinin sınavda işi kolaylaştırılır.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Özel birebir ders. Tüm sorunları çözen en kısa sürede başarı getiren ve kaçınılmaz yol. özel ders almaktan ürkmeyin. hele yüksek bir skor elde etmek isteniyorsa ve da zaman kısa ise en temiz yol özel ders almaktır.
  • Özel ders alınsa bile, seviyenin olabildiğince yukarı taşınması ve bilinen akademik kelime sayısının arttırılması için kişisel çalışmalar yapılmalı. Öğrenilen her yeni bilgi ve kelime sınavda artı puan olarak size döner.

Leave a Comment