İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAKIRKÖY PROGRAMI

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

1 –   İngilizce Özel ders Bakırköy  ( Bire bir  İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Bakırköy ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İngilizce Özel Ders Bakırköy Programlarının Özellikleri

Esneklik

Birçok yetişkin dil öğrenicisi için, onlar için doğru ders türlerini bulmada önemli bir zorluk, her hafta tutarlı bir şekilde çalışmak için zaman bulmaktır. İngilizce Akademik Eğitim’  de İngilizce özel ders Bakırköy programlarında , her hafta farklı zamanlarda ve farklı sıklıkta dersler alabilmenin büyük avantajı vardır. İngilizce özel ders Bakırköy programlarında eğer işte ya da üniversitede yoğun bir haftan varsa, bir dersi erteleyebilirsin ve ertesi hafta daha fazla vaktin olduğunda yetişebilirsin.

Hedefini seç.

İngilizce öğrenmeye başladığınızda, açık bir hedefin akılda tutulması önemlidir ; İngilizce özel ders Bakırköy merkezimiz  gerçekçi bir zaman diliminde gerçekçi bir amaç belirlemenizi sağlayan özel hedefler sunar.

 Pratiklik

İngilizce dersleriniz, sizi işte ve seyahat ederken İngilizceyi kullanmaya hazırlamaya odaklanmalıdır . Dikkatinizin dinleme ve konuşma üzerine olması gerekiyor, çünkü bunlar gerekli olan beceriler.  İngilizce Akademik Eğitim  İngilizce özel ders Bakırköy programları, ilk dersten itibaren dinleme ve konuşma üzerine kuruludur.

İngilizce özel ders Bakırköy  departmanlarındaki  İngilizce özel ders Bakırköy panellerinde organize edilen ve İngilizce özel ders Bakırköy kategorisinde düzenlenen etkinlikler kapsamında,  İngilizce özel ders Bakırköy programlarına katılmak isteyen tüm   öğrencilere,  30 yıllık bir birikimle eğitim almak isteyenlere yardım etmekte kararlıyız. İngilizce özel ders Bakırköy programı ile bu bilgi birikimini sizlerle birlikte hayata geçirmek ve  İngilizce özel ders Bakırköy programlarında İngilizce bilen yeni insanlar yetiştirmek tek hedefimiz.

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAKIRKÖY ( BİREYSEL İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):  İngilizce özel ders Bakırköy  kampüsünde birebir İngilizce özel ders Bakırköy seminerlerinde yer almak isteyen ve İngilizce özel ders Bakırköy programına katılan öğrencilere, bireysel ders aldıklarından ötürü İngilizce özel ders Bakırköy programlarının uygulanacağı  saatleri belirleme önceliği verilir.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAKIRKÖY 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YAPILAN İNGİLİZCE ÖZEL DERS ) : İngilizce özel ders Bakırköy departmanlarında gerçekleştirilen  İngilizce özel ders Bakırköy programlarına katılmak  isteyen adaylara seviyeleri hemen, hemen aynı öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda yer alarak  İngilizce özel ders Bakırköy’de birebir özel ders kalitesine  yakın ders  alabilirsiniz.

İngilizce özel ders Bakırköy
 seminerlerinde organize edilen İngilizce özel ders Bakırköy programlarında eğitim sürecinde grubun sayısı az olduğundan İngilizce özel ders Bakırköy seanslarında İngilizce özel ders Bakırköy’ün  özelliklerinden yararlanarak kaliteli bir İngilizce eğitimi alma imkanına sahip olur.

Leave a Comment