İngilizce Özel Derslerin Faydaları Konusunda Açıklama

İngilizce Özel Derslerin Faydaları Hakkında Bilgi

1- İngilizce Özel Dersler ( Birebir İngilizce özel ders )
2- İngilizce Özel Dersler ( 4 öğrenciden oluşturulan  gruplarla İngilizce özel ders )

 İngilizce özel derslerin faydalarının işlendiği ve anlatıldığı  İngilizce özel dersler merkezimizde zaman zaman öğrencilere İngilizce öğrenmek bazen zor olabilir ve ne tür bir dersin seçileceğini bilmek de güç olabilir. Genel ingilizce? Sınav İngilizcesi? İş ingilizcesi? Özel dersler? Herkes farklıdır ve kursunuzu seçmeden önce tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız ki İngilizce özel derslerin faydaları kapsamına giren bir olay olarak size yardımcı olunur. .

Peki, neden İstanbul’da İngilizce özel dersleri alıyorsunuz? Genellikle grup sınıflarından (çok) daha pahalıdır ve çoğu zaman da çok daha kısadır. Öyleyse öğrenciler neden İngilizce :özel dersleri  almaya karar veriyor? İngilizce özel derslerin faydaları pek çoktur

  1.  İngilizce özel derslerin faydaları arasında birinci sırada yer alan, derslerde  öğretmenin İngilizcenize, güçlü yanlarınıza ve üzerinde çalışmanız gereken alanlara odaklanabilmesidir..
  2. Çok fazla ödev yaptığınız sürece, İngilizceniz bir grupta çalıştığınızdan daha hızlı gelişebilir.
  3.  İngilizce özel derslerin faydaları arasında   Ders konularının  öğretmenle görüşülmesi  ve ilginç bulduğunuz şeyleri inceleyebilmenizdir..
  4. Belirli bir iş veya durum için İngilizce’ye ihtiyacınız varsa (Üniversite Projesi, İş Görüşmesi) SADECE bu konuda çalışmak çok yardımcı olabilir.
  5. Öğretmenden, İngilizce özel derslerin faydaları kapsamında sınıftaki diğer öğrenciler hakkında endişelenmeden istediğiniz kadar düzeltme ve istediğiniz kadar açıklama isteyebilirsiniz.
  6. Hızınıza göre gidebilirsiniz – çok hızlıysa, yavaşlayın! Çok yavaş? Hızlanın!
  7. Kendi materyallerinizi sınıfa getirebilirsiniz ve öğretmen sizin için özel olarak hazırlanmış dersler hazırlayabilir.
  8. Genellikle daha az dikkat dağıtıcı şeyler vardır ve özel dersler genellikle çok YOĞUNDUR. Ancak, birçok öğrenci bunun büyük bir fayda olduğunu da bilir zira   İngilizce özel derslerin faydaları yanında İngilizce özel derslerin bir dezavantajı da elbette vardır, yani İngilizcenizi diğer öğrencilerle uygulama şansınız yoktur ve grup etkileşimi yoktur. Bu önemlidir, çünkü İngilizce konuşma hayatınızın çoğu, anadili İngilizce olmayan kişilerle bile, farklı insanlarla gruplar halinde konuşulur.

Bu nedenle, İngilizce özel derslerin faydaları  çok  olsa da, her ikisini de yapmak iyi bir fikirdir – İngilizce kursunuzu karıştırın ve Özel Derslerle birlikte grup dersleri alın – bu, İKİ DÜNYANIN EN İYİSİNİ elde ettiğiniz anlamına gelir!

Peki, neden İstanbul’da İngilizce özel dersleri alıyorsunuz? Genellikle grup sınıflarından (çok) daha pahalıdırlar ve çoğu zaman da çok daha kısadırlar. Öyleyse öğrenciler neden onları almaya karar veriyor? Pek çok faydası var:

Öğretmen İngilizcenize, güçlü yanlarınıza ve üzerinde çalışmanız gereken alanlara odaklanabilir.

 

Leave a Comment