İngilizce Dili İle İlgili Sorun çözülemez çünkü İngilizce Dili İle İlgili Sorun tartışıldığında karşımıza Amerika Birleşik Devletleri çıkar .

DENİZLİ İNGİLİZCE DİLİ İLE İLGİLİ SORUN HAKKINDA 

DENİZLİ İngilizce Dili İle İlgili Sorun Hakkında Açıklama

1 – DENİZLİ  İngilizce Özel ders ( Bire bir  İngilizce Özel ders )
2 – DENİZLİ  İngilizce Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 Sınav 

DENİZLİ İngilizce Dili İle İlgili Sorun çözülemez çünkü DENİZLİ Genel İngilizce Dili İle İlgili Sorun tartışıldığında karşımıza Amerika Birleşik Devletleri çıkar  – aynı zamanda dünyanın İngilizce merkezi olarak da bilinir. Eğlence, şirketler, sosyal ve politik skandallar ve bunların arasındaki her şeyin Kurumsal İngilizce Dili İle İlgili Sorun olmadan merkezi konumundadır. Dünyadaki herkesin bildiği ve hakkında konuştuğu, gürültülü, kendine güvenen, çılgın bir ülkedir.. Ve ana dilleri? İngilizce. Artık pek çok diğer ülke de İngilizce konuşabiliyor, ama  odaklandığım şey bu değil; Tartışmayı planladığım şey, anadili İngilizce olmayan ülkeler – yani Asya, Afrika, Güney Amerika ve Doğu Avrupa ülkelerinin çoğunluğu. Listelenecek çok fazla dille – birçok Amerikalının bile var olmadığını – bu ülkelerin ve kültürlerin ortak bir yönü var; İngilizce.

DENİZLİ Düz İngilizce Dili İle İlgili Sorun yaşamamak için hiç oturmadınız ve tüm ülkeleri harita üzerinde herhangi bir ipucu olmadan bulmaya çalıştınız mı? Bugün dünyada 200’ün altında olduğundan oldukça zor. (Kendini denemek ister misin? İşte sınav ; 15 dakikada 57 elde ettim, bu yüzden DENİZLİ Sınav İngilizcesi Dili İle İlgili Sorun konusunda zor olduğuna dair bazı kanıtlar var.) Bunlardan bir avuç ülkenin  anadili İngilizce, fakat çoğunluğunun ikinci veya üçüncü kadar olduğu gibi. İngilizce (anadili İngilizce olan kişiler için mükemmel) evrensel bir dil gibi görünüyor, ancak benimle tam olarak oturmuyor gibi görünüyor. Yabancı ülkeler ve dilleri hakkında ne kadar çok şey öğrenirsem Amerika’nın neden DENİZLİ Günlük İngilizce Dili İle İlgili Sorun  yaşamadığı ve ikinci bir dil öğrenmek zorunda kalmayacağı konusunda kafam o kadar fazla karıştı.

İlkokuldan erken liseye kadar, ABD’deki çoğu çocuğun sınıfta ikinci bir dilde olması gerekmez. DENİZLİ Normal  İngilizce Dili İle İlgili Sorun yoktur. Okullar, öğrencilerin lisede bir yıl İspanyolca veya Fransızca almalarını gerektirebilir (birkaç ek ders öneren ve Japonca alan birkaç okuldan biriydim) ancak çoğu mücadele ya da bırakma ve her şeyi unutmalarını sağlayabilir. Japonya ve Güney Kore gibi ülkelerde, çocuklar ilkokulda İngilizce öğrenmeye başlar ve liseye devam eder. Muhtemelen, çocukların becerileri daha önce maruz kaldıklarında ve öğrendiklerinde daha iyi kullanma eğiliminde olduklarını duymuşsunuzdur. Yabancı ülkeler, geleceklerini sağlamak için yabancı işletme uygulamaları, seyahat ve popüler İngilizce tabanlı eğlence olsun olmasın, geleceklerini garanti altına almak için bunu nesiller boyu erken almaya çalışırlar

İkinci  Bir Dil İçin Yapılması Gerekenler 

Şimdi, Amerikalı ve diğer İngilizce konuşan insanları bir grup dil öğrenmeye zorlamamız gerektiğini söylemiyorum; ancak geleceklerimizde kariyerlerimiz ve kişisel boş zamanlarımız için bir iki dil daha öğrenmek yardımcı olabilir. Sadece bir özgeçmiş veya kolej başvurusunda iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda seyahat ederken yabancılara da iyi görünür ve birkaç temel ifadeyle ülke çapında yolunuzu yönetebilirsiniz.

Eğitimin yanı sıra, İngilizce konuşamayan ülkeler, İngilizce cümleleri ve kelimeleri kendi eğlencelerine dahil etme eğilimindedir. Müzik genellikle daha geniş bir kitleye hitap etmek için birkaç İngilizce şarkı sözleri içerir; Bu popüler Japon ve Kore müziğinde ve birçok Avrupa ülkesinde çok belirgindir. Verilen, her zaman İngilizce şarkı sözleri ile söylenen birçok Amerikan ve İngiliz müziğini dinleme eğilimindedirler. Filmler ve TV şovları İngilizce cümleleri de örüyor ve İngilizce konuşan ülkelerden gelen kültürel jestleri içerecek kadar ileri gidiyor. Tıpkı müzikte olduğu gibi, İngiliz eğlencesinin çoğunluğunu sinema salonlarına ve TV kanallarına aktarıyorlar. Nadiren etrafta başka bir yol var.

Peki neden bu önemli? Bu sana ne anlam ifade ediyor? Peki, doğru kabul edersem, bu makaleyi okuyacak az sayıda insan Amerikalı veya en azından ilk / tek dili olarak İngilizce konuşur. Kaç tane pop sanatçısı veya İngilizce konuşan film ve TV programı listelenebilir? Sayılacak çok fazla, değil mi? Peki, kaç tane Asya sanatçısı, Avrupa TV programı ya da Güney Amerika eğlence kaynağını listeleyebilirsiniz? Muhtemelen daha az – belki hiçbiri. Yakın zamanda bir K-Pop grubuna girdikten ve Korece öğrenmeye ve bunun ne kadar zor olacağını anlamaya ilgi duyduktan sonra, daha önce söylediğim her şeyi düşündürdü. Çocukken neden ikinci bir dil öğrenmedim (Dora The Explorer’ın birkaç bölümü dışında) Neden yabancı eğlencenin bu kadar “yabancı” olması gerekiyor – yabancılaşmış? Ortaokul ve lisede anime ve manga’yı sevdiğim için tuhaftım ve insanlara K-Pop ve J-Pop’dan hoşlandığımı söylerken verdiğim tepki, Ariana Grande ve Taylor Swift’den hoşlandığımı söylesem 180’di. Yabancıların Amerika’da İngilizce konuşmakta zorlandıklarını görüyorum ama yine de çabayı gösteriyorum. Yurtdışına İngilizce konuşamayan bir ülkeye gidip mücadele edersem, ülkenin doğası büyük olasılıkla bunun yerine İngilizce iletişim kurmaya çalışırdı.

Bu yazı, Bildiğimiz İngilizce Dili İle İlgili Sorun çözülemez çünkü DENİZLİ Tespit Edilen İngilizce Dili İle İlgili Sorun tartışıldığında iddialarımı destekleme ve hatta bu konuyu gerçekten tartışma açısından en iyisi değil. Ama herkesin Amerikalılar / İngilizce konuşanlar olarak, çevremizdeki İngilizce‘yi her zaman duymayı beklediğimizi ve asla bunu değiştirmeye çalışmadığımızı; anadilimizle çok inatçıyız. İsterseniz şimdi bu makaleyi yabancı bir dil öğrenmek ya da imtiyazlı, İngilizce konuşulan yaşamınıza devam etmek, anadili İngilizce olmayanlara saygı duymak ve DENİZLİ Herkesin Bildiği İngilizce Dili İle İlgili Sorunu dilimize olan bağlılıklarına ve beğenilerine saygı duymakla bitirin. Ve bu arada, İngilizce Dili İle İlgili Sorun çözülemez çünkü DENİZLİ Kabul Edile İngilizce Dili İle İlgili Sorun tartışıldığında muhtemelen tartışma bitmez.

Leave a Comment