DENİZLİ İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  DENİZLİ İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan   DENİZLİ İngilizce Dersleri programları.

DENİZLİ İNGİLİZCE DERSLERİ PLATFORMU

DENİZLİ İngilizce Dersleri Platformunda Çalışmalar

1 – DENİZLİ İngilizce Dersleri – Birebir  DENİZLİ Özel İngilizce Dersleri

2 – DENİZLİ İngilizce Dersleri – 4 Öğrenci ile  DENİZLİ Özel İngilizce Dersleri

DENİZLİ İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Denizli İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan  Özel İngilizce Dersleri programları ile    İngilizce bilginizi rahat ve arkadaüz İngilizce Dersleri

ş canlısı bir ortamda geliştirmek istiyorsunuz ama okulda bir ders kitabını izleyerek ve birçok (sıkıcı alıştırmalar) yaparak eskisi gibi öğrenmek istemiyor musunuz? Pekala,   Temel İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki Kişiye Özel İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan Teke tek İngilizce Dersleri programlarının   ANA İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizde doğru uygulandığı yere geldiniz. İbrahim Şahinde  İngilizce öğrenmek için benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz 2022’den beri    Temel İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Birebir İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan  Yüz Yüze İngilizce Dersleri programları ile kaliteli İngilizce dersleri sunuyoruz.   Genel İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Kişiye Özgü İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve KİŞİSEL İngilizce Derslerinde uygulanan    Bireysel  İngilizce Dersleri programlarındaki öğretmenlerimiz deneyimli anadili gibi İngilizce konuşurlar ve yenilikçi yöntemimiz Tek Başına Özel İngilizce Derslerinde konuşma ve düzeltmeye dayalıdır.

Konuş, Konuş, Konuş 

Makul bir İngilizce seviyeniz var, ancak bir İngilizce konuşma sırasında Temel İngilizce Derslerinde kendinizi açık ve net bir şekilde ifade etmekte zorlanıyor musunuz?   Başlangıç İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Kişisel İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve Düşük Seviyede  İngilizce Derslerinde uygulanan    Kişiye Özgü İngilizce Dersleri programlarında ki İngilizce konuşma atölyelerimiz, Sürekli İngilizce Dersleri ile konuşulan İngilizcenizi  iyileştirmeye odaklanmıştır.

Sadece Bir Saniye!

Sadece İngilizce sohbet etmek değil.   Birebir  İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   Aktif İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan   TEMEL İngilizce Dersleri programlarındaki İngilizce konuşma atölyelerimiz, konuşma İngilizcesinde akıcılığa ulaşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan rehberli konuşmalardır. Ayrıca,  Birebir Lise İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Lise İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan   Birebir Özel İngilizce Dersleri programları ile Düz İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizde dilbilgisi ve kelime bilginizi de geliştireceksiniz. .

İbrahim Şahinin  konusu nedir?

İngilizce öğrenmenin (aslında tüm öğrenmelerin) ilginç olması gerektiğine ve dişçiye gitmek gibi acı verici bir gereklilik olmaması gerektiğine inanıyoruz. Hepsi bu kadar değil Özel İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Çağdaş  İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan   Genel İngilizce Dersleri programlarındaki yöntemimiz keyifli olsa da, etkilidir. İbrahim Şahin’de  düzenli  özel İngilizce Dersleri almaya başlarsanız, İbrahim Şahinin  yöntemiyle   Merkez İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Birebir İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    Kişiye Özel  İngilizce Dersleri programları ile hızla gelişirsiniz.

Merak ediyor olabilirsiniz……

…Ne tartışıyoruz. İlginizi çeken konuşma konuları buluyoruz: Ana Merkez İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Genel Merkez İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan  Toplu ve Özel İngilizce Dersleri programlarında sohbet sırasında, tartışmada kullanabileceğiniz yeni kelimeler ve ifadeler buluyoruz.

Dilbilgisini sev!

Ayrıca dilbilgisi hatalarını düzeltir, dilbilgisini açıklar ve ifadenizin bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olmak için Dilbilgisi İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki Gramer İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve tatbik edilen   YDS İngilizce Dersleri programlarında  yeni bir dilbilgisi noktası sunarız.    Toplu İngilizce Dersleri ile yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde öğretilirse dilbilgisi bile Zamanlar İngilizce Derslerinde ilginç olabilir.

Küçük gruplar

Hiç 10, 15, 20 öğrenciyle birlikte bir sınıfta bulundunuz mu? Bu sınıflar, çok sayıda yazılı alıştırma ile öğretmenin hakimiyetinde olma eğilimindedir. Pek bir şey öğrenmiyorsun değil mi? Küçük Gruplara İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Grup İngilizce Dersleri birimlerimizde hazırlanan ve uygulanan  IELTS  İngilizce Dersleri programlarındaki İbrahim Şahinde  sınıflarımız küçüktür. Ortalama 5 katılımcı ile 3 ila 7 kişi arasında zamanın% 90’ı. Böylece Az Sayılı  İngilizce Derslerinde herkes konuşma fırsatı bulur. Ve aynı zamanda daha ilginç bir tartışmaya yol açar.

%100 İngilizce

Direkt bir yöntem izlediğimiz sınıfta Türkçe yok. İngilizce Konuşma Dersleri eğitim  merkezimizdeki  Speaking İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan Kurumsal İngilizce Dersleri programlarında Düz İngilizce Derslerimiz sadece İngilizcedir. Bu sadece öğrenmenin en iyi yolu.

En İyi Öğretmenler

İyi İngilizce öğretmenler öğrencileri nasıl motive edeceğini bilir. İyi İngilizce öğretmenler içeriği bilir ve nasıl açıklayacağını bilir .  Sürekli İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki tüm öğretmenlerimiz en az iki yıllık deneyimli anadili konuşur. Sizi başarıya götürecek bilgi birikimine sahip, kendini işine adamış küçük bir ekibe sahip küçük bir okuluz. Şu anda öğretmenlerimiz İstanbuldan gelir.

Ama dahası var…

insanlar yoğun bir hayat sürüyorlar. Bazen her Salı veya Perşembe akşamı veya ne zaman olursa olsun bir derste olmayı taahhüt etmek zordur. Bu nedenle  Temel İngilizce Derslerinde İbrahim Şahin Alakart  İngilizce Dersleri rezervasyonunu  sistemini geliştirmiştir.

 

Yaşam tarzınıza uygun esnek bir sistem

İbrahim Şahinde sınıflarımız için kredi satın alırsınız. Ve bu kredi ile Sürekli  İngilizce Derslerine  istediğiniz zaman ve istediğiniz sıklıkta gelebilirsiniz. Aktif İngilizce Derslerinden bir saat öncesine kadar rezervasyon yaptırabilir ve krediyi kaybetmeden dersten iki saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.

Hızlı

E-posta yok, telefon görüşmesi yok.  Hızlı İngilizce Derslerinizi  hızlı bir şekilde rezerve edebileceğiniz çevrimiçi bir rezervasyon sistemimiz var. Bir dakikadan az sürer.

Bugün öğrenmeye başlayın!

Diğer okullardan farklı olarak bugün Ana Merkez İngilizce Dersleri temel birimlerimizdeki İleri İngilizce Dersleri bölümlerinde ayarlanan, düzenlenen ve uygulamaya konan   Yüksek Seviye İngilizce Dersleri öğretileri ile Akademik İngilizce dersleri almaya başlayabilirsiniz. Her gün gündüz, akşam ve cumartesi derslerimiz vardır.

Beğeneceğiniz başka bir şey…

…Uygun Fiyatlarımız. Küçük gruplar, esnek zaman çizelgeleri, deneyimli ana dili  Özel İngilizce öğretmenleri ve  Fiyatlarımızın yüksek olmasını beklersiniz.

Onlar değil!

Herhangi bir dil okulu ile kalite konusunda rekabet edebileceğimize inanıyoruz ve aynı zamanda ,İŞ İngilizce Derslerindeki fiyatlarımız da oldukça rekabetçi.

İş İngilizcesi Konuşma Atölyesi

İki tür İngilizce konuşma atölyemiz mevcuttur. Derslerin çoğu genel İngilizceye odaklanıyor ancak Pazartesi akşamı İngilizce konularını tartıştığımız bir dersimiz var. Dolayısıyla, dünyadaki en son ticari gelişmeleri tartışmak ilginizi çekiyorsa, o zaman işletme sınıfımıza katılın. İş İngilizcesi konuşma atölyemiz hakkında daha fazla bilgi için  bizi arayın.

Profil

Büyüklere İngilizce derslerimiz 18 yaşından büyük yetişkinler içindir. Bunun ötesinde, Başlangıç  İngilizce Derslerindeki İbrahim Şahinde öğrenciler için bir profil yoktur. Yaş grubu 18’den 85’e kadardır. İlk, Orta, Yüksek Seviye İngilizce Derslerimizi  alan öğrencilerimiz, ofis çalışanları, iş adamları ve kadınları ve emeklilerimiz var. Öğrenmek istiyorsan ve söyleyecek ilginç bir şeyin varsa, beklerim!

Seviyen nedir

 Master İngilizce Dersleri Metodumuz sohbete dayalı olduğu için grup  İngilizce derslerimiz yeni başlayanlara tam olarak uyarlanmamıştır. Ancak seviyeniz düşük olsa bile yine de düşük seviyeli sınıfımıza katılabilirsiniz. Seviyenizden emin değilseniz, İngilizce Derslerindeki seviye testimizi yapın.

Yeni başlayanlar için kurslar

Başlangıç İngilizce Derslerine Yeni başlayan biriyseniz ve İbrahim Şahindeki mükemmel öğretim ve ortamdan yararlanmak istiyorsanız, Birebir İngilizce Dersleriyle yine de mümkündür, ancak kalifiye, deneyimli ve arkadaş canlısı anadili İngilizce olanlardan biriyle özel derslerle başlamanız gerekecektir. Bire bir  İngilizce Dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek  için Kişiye özel İngilizce derslerimiz için   bizi arayın

 

İngilizce’nizi nasıl geliştirirsiniz

Tamam, Sürekli İngilizce derslerimize geliyorsanız bu harika ama katılan herkesi sınıf dışında çalışmaya devam etmeye teşvik ediyoruz. Hızlı ilerlemek istiyorsanız bunu yapmanız gerekir.

Sınıfın Ötesinde Bir Strateji

İngilizcenizi  Yüksek İngilizce Dersleri ile bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız gerçekten bir stratejinizin olması gerekiyor. Bu dört şeyi yapabildiğiniz kadar sık ​​yapmanız gerekir: Okumak, yazmak, dinlemek, konuşmak. Okumak için ilginizi çeken alanda kaliteli yazılar okumak önemlidir. Bazı öğrenciler çocuk kitapları okumayı sever, ancak haberlerle daha çok ilgileniyorsanız The Guardian ve NewYorkTimes ve BBC web sitesini tavsiye ederim . BBC’nin ayrıca sadece dil öğrenenler için özel bir web sitesi vardır BBC Learning English . Dinlemek için Ted.com’u tavsiye ediyoruz , ilginizi çeken konularda uzman kişilerden binlerce konuşma bulabilirsiniz.

 

Yoğun  Pratik İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki Tek Başına Genel İngilizce Dersleri programlarında İbrahim Şahinde öğrendiğiniz tüm İngilizce‘yi gerçek hayattaki konuşmalarda pratik yapma şansına sahip olacaksınız. Düzenli  İngilizce Derslerine katılırsanız, Konuşma İngilizce Derslerinde hızlı bir iyileşme fark edeceksiniz.