YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS PROGRAMI

Yds Hazırlık Özel Ders Program İçeriği

1 – Yds Hazırlık ( Birebir Yds Hazırlık Özel Ders )
2 – Yds Hazırlık ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Hazırlık Özel Ders

1 – YDS HAZIRLIK ( BİREBİR YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS ):

YDS hazırlık kategorisinde yer alan YDS hazırlık özel ders sürecinde, bu akademik seviyedeki sınavın en ciddi ve en önemli yanını keşfederek YDS‘de  kesinlikle ve mutlaka başarılı olmak isteyenler ve bunun ancak  bire bir YDS hazırlık özel ders almakla mümkün olabileceğini anlayanlar için hazırlanmış,  YDS sorularının çözüm yolları ile ilgili  önemli açıklamalar yaparak öğrenciye yol gösteren, akademik kelimeler konusunda öğrencinin tüm eksik bilgilerini tamamlayan ve bildikleri kelime sayısını arttıran YDS hazırlık özel alıştırmalar kullanarak onları destekleyen, öğrencilerin içerikte bulunan bilgilerin kolay anlaşılır olduğunu öğrenmeleri ile onları moral açısından düzelten  YDS hazırlık özel ders programına, birebir  YDS hazırlık dersi almak üzere  katılan öğrenciler, öncelikli sayılır ve YDS hazırlık programının uygulama  saatlerini kendi belirler. Bu şekilde, YDS hazırlık dersi alan öğrenci özel yaşamında bir sıkıntı yada sorun yaşamaz. Hem gereksinimi olan YDS hazırlık derslerini alır  diğer yandan da günlük yaşamına devam eder. Öğrencinin kaç YDS hazırlık dersi alması gerektiği,  İngilizce seviyesine, bilgisine, sınav becerisine, YDS hazırlık dersini algılama kapasitesine   ve de sınavda almak istediği puana göre belirlenir.

2 – YDS HAZIRLIK ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS ):

 YDS hazırlık departmanlarında YDS hazırlık programlarla çoklu gruplar için düzenlenen YDS hazırlık ile ilgili süreçte, daha önce katıldıkları kalabalık gruplardan YDS hazırlıkta istediği verimi alamayan ve bu nedenle bu kez de mevcudu az olan küçük gruplara katılarak ne tür sonuç alacağını merak edenler, sayısı az olan bu gruplarda YDS hazırlık dersi almanın  daha nitelikli olabileceğini düşünen ve inananlar , maddi açıdan olaya bakarak ucuzluk düşünenler bu küçük gruplarda YDS hazırlık dersi alabilir.

YDS HAZIRLIK için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • YDS hazırlık merkezinde düzenlenen  YDS hazırlık özel ders programlarının uygulama aşamasında aday öğrenciler sadece dil konusunda bilgilendirilmez aynı zamanda YDS‘de  soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına % 100 katkı sağlayan ” YDS sınav teknikleri ve taktikleri dersleri ” de verilir. Yani, YDS hazırlık  programlarına katılan aday öğrenciler sınavdan geçerler ama yine de dili bilmezler. YDS hazırlık  tamamen geçme amacına yöneliktir.

YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS PROGRAMINDA YER ALAN KONULAR:

Tenses ( İngilizce zamanlar )
Modals ( Kipler )
Edilgen Cümle yapıları ( Passive Voice )
Şart Cümleleri ( If Clauses )
İsim Cümleleri ( Noun Clauses )
Aktarma Cümleleri ( Direct-Indirect)
Sıfat Cümleleri ( Relative Clauses )
Bağlaçlar ( Conjuctions )
Geçiş İfade ve Kelimeleri ( Transitions )
Sıfatların Derecelendirilmesi ( Comperative and Superlative )
Zarflar ( Prepositions )

 

Leave a Comment