PROFICIENCY HAZIRLIK PROGRAMI

Proficiency Hazırlık Programı İçeriği

1 – Proficiency Hazırlık ( Birebir  Özel Proficiency Hazırlık )
2 – Proficiency Hazırlık ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla  Proficiency Hazırlık

1 – PROFICIENCY HAZIRLIK ( BİREBİR ÖZEL PROFICIENCY HAZIRLIK ):

 Proficiency hazırlık platformundaki  Proficiency hazırlık atlama sınavına ,  her üniversitenin hazırlık sınıfında eğitim alan ve de dönem bitiminde  girecek olan ya da hazırlık sınıfını okumadan atlamak isteyen öğrenciler için  proficiency sınav sorularının çözüm yolları, kelime haznesini geliştirici yöntemler,sınavın geneli ve özeli hakkında özel bilgiler gibi ayrıntılı bilgiler içeren proficiency hazırlık programlarının bu sınavın nasıl verileceğini bilen uzman eğitmenler aracılığı ile uygulandığı  Proficiency hazırlık platformunda birebir  proficiency hazırlık özel ders programı mevcuttur. Proficiency hazırlık programına katılan aday öğrencilere, sınavına girecekleri üniversitenin uyguladığı sınav formatı ile birebir uyumlu Proficiency hazırlık eğitimi verilir. 

 Proficiency hazırlık platformundaki birebir proficiency hazırlık programında yer alan öğrenciye tamamen, ona özgü ve özel olan proficiency hazırlık programı tüm incelik, ayrıntı ve özellikleri ile uygulanır ve Proficiency hazırlık programının uygulama aşaması sona erdikten sonra Proficiency hazırlık öğretisi ile öğrenci sınava tam olarak hazır hale gelir.

2 – PROFICIENCY HAZIRLIK ( 4 KİŞİDEN  OLUŞTURULAN GRUPLARLA PROFICIENCY HAZIRLIK ):

 Proficiency hazırlık platformunda içeriğinde ki tüm bu sınava nasıl öğrenciye yönelik olarak hazırlandığı, onlara birebir hitap edebilecek özelliklerin bulunduğu, kelime dağarcığını geliştirme kelime sayılarını arttırma konusunda bütün önlemlerin alındığı, bu sınava  nasıl hazırlanılması gerektiği konusunda uzman olan eğitmenlerin uyguladığı Proficiency hazırlık programlarının eşliğinde 4 kişiden oluşturulmuş gruplara katılarak, hemen, hemen birebir özel proficiency hazırlık dersi kalitesinde ve özelliklerinde de Proficiency hazırlık eğitimi  alabilirsiniz.

 Proficiency hazırlık platformundaki Proficiency hazırlık departmanlarında grup eğitimlerinin bireysel eğitim kalitesine erişebilmesi amacı ile gruplar 4 kişiden oluşturulmuştur. Böylece Proficiency hazırlık derslerini veren İngilizce eğitmenleri, öğrencilere birebir ulaşabilir ve kolaylıkla iletişim kurabilir. Bu olgu da verilen eğimin kalite ve niteliğini yükseltir.

  • PROFICIENCY HAZIRLIK için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

     Proficiency hazırlık platformundaki Proficiency hazırlık programlarının uygulama aşamasında, aday öğrencilere, genel İngilizce bilgisi dışında sınav teknikleri eğitimi de verilerek sınavda soruların daha hızlı , doğru ve kolay yanıtlanması sağlanır.

  • Bunun gibi gibi akademik sınavlarda öğrencinin kelime bilgisi çok önemlidir. Bu nedenle, Proficiency hazırlık seminerleri sürecinde, akademik kelimelerle ilgili özel hazırlanmış alıştırmalar öğrencilere verilerek bu konuda gelişmeleri ve bildikleri kelime sayısını arttırıcı önlemler alınır.
  •  Proficiency hazırlık platformundaki Proficiency hazırlık programlarında görev alan eğitmenler, çok deneyimli ve  sınava hazırlık konusunda uzmandır.
  • Proficiency hazırlık eğitimlerinde öğrencilere ” SENET ”  yapılmaz. Ödemeler, çoğunlukla öğrencilerin istekleri doğrusunda gerçekleşir.

ÖNERİ

  • Zaman kaybetmemek ve daha kısa sürede başarılı olmak ve istenilen sonuca ulaşmak için,  Proficiency hazırlık platformunda her Proficiency hazırlık dersinin bir seminer önem ve içeriğinde geçtiği İngilizce özel ders programı önerilir.

Leave a Comment