Özel Yönetici İngilizce programı temel  birimlerimizdeki  Özel Yönetici İngilizce programı  departmanlarında düzenlenen Özel Yönetici İngilizce Programı, katılımcıların özel ihtiyaçlarına göre dil becerilerini ve öğelerini ortaya çıkarır.

ÖZEL YÖNETİCİ İNGİLİZCE PROGRAMI HAKKINDA BİLGİLER

ÖZEL YÖNETİCİ İNGİLİZCE PROGRAMI HAKKINDA BİLGİLER VE AYRINTILARI

1 – Özel Yönetici İngilizce programı ( Birebir Özel Yönetici İngilizce Programı )
2 – Özel Yönetici İngilizce programı ( 4 Kişi ile  Özel Yönetici İngilizce Programı )

ÖZEL YÖNETİCİ İNGİLİZCE PROGRAM ANAHTARI

Özel Yönetici İngilizce programı temel  birimlerimizdeki  Özel Yönetici İngilizce programı  departmanlarında düzenlenen Birebir Özel Yönetici İngilizce Programı, katılımcıların özel ihtiyaçlarına göre dil becerilerini ve öğelerini ortaya çıkarmak ve Özel Yönetici Bireysel İngilizce programı temel  birimlerimizdeki  Özel Yönetici Kişisel İngilizce programı  departmanlarında düzenlenen Özel Yönetici İngilizce Programı ile geliştirmek için Özel Yönetici Birebir Özel İngilizce Programında bir platform olarak mesleki ilgi alanlarını seçmelerine Özel Yönetici Bireysel Özel İngilizce programında olanak tanır.

PROGRAM HEDEFLERİ

Dil farkındalığını geliştirin, Özel Yönetici Yüz yüze İngilizce programı temel  birimlerimizde sorunlu alanları teşhis edin ve katılımcıları kapsamlı gelişim alanları bilgisi ve Özel Yönetici teke tek İngilizce programı temel  birimlerimizdeki  Özel Yönetici Tek başına İngilizce programı  departmanlarında düzenlenen Özel Yönetici Kişiye Özgü İngilizce Programı, sonrası gelişimi özerk bir şekilde sürdürme becerileri ile Özel Yönetici Tek olarak İngilizce programı temel  birimlerimizdeki  Özel Yönetici Üst seviyede  İngilizce programı  departmanlarında düzenlenen Özel Yönetici İleri İngilizce Programını donatacak özerk öğrenme becerileri geliştirin.

İBRAHİM ŞAHİN Yaklaşımı, katılımcıların aşağıdakileri yapabilmek için gerekli beceri ve bilgileri geliştirmelerini Sağlar:

Dil ve iletişim tutarsızlıklarını ve arızalarını belirleyin .
Uygun çözümleri uygulayın
Ses gelişimini sağlamak için dilin sürekli kullanımını izleyin

Özel Yönetici İngilizce Programının belirli işlevsel odakları şunları içerir:

deneyimleri tanımlama
Argüman geliştirmek
Soyut fikirleri ifade etme
Anlaşma ve anlaşmazlığı ifade etme
Görüşleri ifade etme ve gerekçelendirme
Bir soruna tepki gösterme
Bir noktayı, hissi, konuyu vurgulama
Tutumları ve duyguları tam olarak ifade etme
Kesinlik, olasılık, şüphe ifade etme
Fikirleri geçici olarak ifade etme, riskten korunma
Görüş ve kesinlik tonlarını ifade etme
Karşı savlara yanıt vermek
Sebepler ve sonuçlar hakkında spekülasyon yapmak ve varsayımda bulunmak
Bir bakış açısını ikna edici bir şekilde savunmak
Sistematik olarak bir argüman geliştirmek
Dille ilgili eleştirel düşünme becerilerini ve aşağıdakiler gibi kendi kendini izleme stratejilerini geliştiren beceriler:
Dilbilgisi yapılarındaki ve cümle biçimindeki hataları belirleme
Tek sözcük öğelerinin ve basit birimlerin ötesine geçerek gelişmiş kümeye ve öbeklere (örneğin sabit ifadeler, sabit kökler, deyimsel ifadeler, eşdizimler, deyimsel fiiller) geçmek için sözcük farkındalığını genişletme.
Gelişmiş kayıt analizi
Gelişmiş uyumlu cihazlar
Konuşmanın gelişmiş kısımları – Kelime dönüştürme
Fonolojik Farkındalık – fonemleri duyma, tanımlama ve manipüle etme.

Özel Yönetici 4 lü İngilizce programı temel  birimlerimizdeki  Özel Yönetici Grup İngilizce programı  departmanlarında düzenlenen Özel Yönetici Toplu İngilizce programı  ile özel İngilizce dersleri   isteyenler için:

Özel Yönetici Bir başına İngilizce programı temel  birimlerimizde ihtiyacınız olan belirli alanlara odaklanın
Özel Yönetici İngilizce Birleşik Programında Öğrenme stilinize uyacak şekilde maksimum dikkat ve bireysel dersler alın
Özel İngilizce dersleri size ihtiyacınız olan bireysel ilgiyi verir, böylece kendi hızınızda, kendi yönteminizde ve seçtiğiniz zamanda öğrenebilirsiniz.

Dersinizi programınıza en uygun zamana ayarlayabilir ve hedefinize/ihtiyaçlarınıza göre ihtiyacınız olan materyali seçebilirsiniz – ister telaffuzunuza odaklanmak, ister bir röportaja hazırlanmak veya belirli bir olaya veya sınava hazırlanmak olsun. Bize bildirin, Özel Yönetici İngilizce Programındaki samimi ve deneyimli öğretmenlerimiz tam size göre bir öğrenme planı hazırlayacaktır!

Özel Yönetici Yaygın İngilizce programı temel  birimlerimizdeki  Özel Yönetici İngilizce programı  departmanlarında düzenlenen Özel Yönetici Ortak İngilizce programı , her gün kullanabileceğiniz pratik İngilizceye dayanmaktadır. Konuşma  odak noktasıdır.

Neden Özel İngilizce Dersi?

Bu hızlı ve modern çağda, yazma ve iletişim kurma yeteneği giderek daha önemli hale geldi. İngilizce konuşabilme ihtiyacı hayatta kalmak için bir zorunluluktur.

Konuşma ihtiyacı, metinde yazılı cevaplar verme, düşünceleri açık ve özlü ifade etme ihtiyacı, günlük hayatta her zaman ihtiyaç duyulacak şeylerdir.

Özel Yönetici İngilizce programı temel  birimlerimizdeki  Özel Yönetici İngilizce programı  departmanlarında düzenlenen Özel Yönetici İngilizce programı  ile iletişime geçin ve size ihtiyaçlarınıza uyan ve öğrenme sürecinden Özel Yönetici İngilizce programı temel  birimlerimizdeki  Özel Yönetici İngilizce programı  departmanlarında düzenlenen Özel Yönetici İngilizce Programında keyif almanızı sağlayan özelleştirilmiş İngilizce eğitimi vermemize izin verin .