ÖZEL İNGİLİZCE KURSU BAKIRKÖY / İSTANBUL
( YDS, IELTS, LYS 5, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA)

Özel İngilizce Kursu Hakkında Bilgiler

1 –   Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 –  Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Kursu )

 1 –   Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu ): Özel İngilizce kursu tanıtım faaliyetleri kapsamında Özel İngilizce kursu platformlarındaki Özel İngilizce kursu birimlerinde tertiplenen özel İngilizce kursu etkinlikleri kapsamında, daha önce hiç bir kurum tarafından uygulanmamış eşi benzeri olmayan, benzerlerinden çok daha farklı ve değişik özellikleri olan, içeriğinde ki bilgilerle öğrenciye İngilizce öğretirken ayrıca onun keyif almasını sağlayan, öğrenciyi sıkmadan aşama aşama öğreten, öğrenme süresini yazılımında ter alan özelliklerinden ötürü kısaltan özel İngilizce kursu programına her alanda  özel İngilizce kursu  almak üzere baş vuran yada kayıt olan öğrenciler, Özel İngilizce kursun  uygulanacağı günleri ve saatleri kendi tayin edebilir.

Özel İngilizce kursu  etkinlikleri kapsamında Özel İngilizce kursu merkezlerinde düzenlenen Özel İngilizce kursu  etkinliklerindeki  özel İngilizce kursu kategorisinde,  bu tür öğrencilere bu şekilde bir ayrıcalık tanınması öğrencinin günlük yaşamında bir değişiklik yapmak gereğinde kalmasını önlemek içindir. Böylece, özel İngilizce kursu  programlarında öğrenci istediği alanda  özel İngilizce kursu alırken diğer yandan kursa gitmek nedeni ile özel yaşamında bir değişim yaşamaz rahatlıkla  gündelik yaşamını sürdürür.

 2 –  Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Kursu ): Özel İngilizce kursu platformlarında Özel İngilizce kursu seanslarında   ki özel İngilizce kursu  kampüslerinde, özel İngilizce kursu‘na  katılan öğrenci sayısı 4 olmasına rağmen öğrenciye bire bir ulaşabilen ve ona kendini özel kurs alırmış gibi hissettiren, en çağdaş ve en yeni sistemlerle hazırlanmış öğretim teknikleri ile öğrenciye İngilizce  öğrenmenin keyfini ve zevkini yaşatan, uygulanan yöntemin ve bu yöntemi uygulayan uzman eğitmenlerin becerisi sayesinde öğrenim süresini kısaltan Özel İngilizce kursu programlarının uygulandığı, İngilizce seviye tespit sınavı ile belirlenen ve denk seviyede olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak yada kendiniz grup kurarak her alanda özel İngilizce kursu almanız mümkün.

ÖZEL İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Özel İngilizce kursu için yapılan organizasyonlarda tertiplenen özel İngilizce kursu  organizasyonlarında ilk neden, biz kursa katılan öğrencilere ”  SENET ”  yapmayız. Senet yok. Öğrenci, ödemelerini kendi olanaklarını da düşünerek istediği gibi düzenler ve taksitle ödeme yapar.
  • Özel İngilizce kursu statüsünde ki sınav hazırlık özel  İngilizce kurslarında, öğrencilere sınav bilgileri beraberinde, sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına % 100 katkı sağlayan ” İngilizce sınav çözüm teknikleri özel İngilizce kursu da  ” verilir.