Özel İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi olarak Denizli Gerzele bölgesinde bulunuyoruz.

Özel İngilizce Derslerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi

Özel İngilizce Derslerimiz Hakkında Ayrıntılar

1 – Özel İngilizce Derslerimiz ( Bire bir Özel İngilizce Derslerimiz 

2 – Özel İngilizce Derslerimiz ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel İngilizce Derslerimiz )

Nerede öğretiyoruz

Özel İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi olarak Denizli Gerzele bölgesinde bulunuyoruz ve Denizli Gerzele’deki  özel İngilizce dersleri için indirimler sunuyoruz, ancak aynı zamanda DENİZLİ şehrinin her yerindeki öğrencilerimizle mutlu bir şekilde buluşuyoruz. Özel İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi olarak Öğrencilerimizle genellikle iş yerlerinde veya yakındaki bir kafede veya kütüphanede de buluşuruz.

Kurs süresi

Bazı öğrenciler bir gezi veya sınavdan önce bizimle hızlandırılmış İngilizce kursları ve  Özel İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi  alırken, çoğu öğrenci bizimle 6 ay ila 3 yıl arasında eğitim gördü. Özel İngilizce  kurs sürenizi, müsait olduğunuz zamana, öğrenmek istediğiniz hıza ve tabii ki ulaşmak istediğiniz İngilizce seviyesine göre ayarlayabiliriz.

Sınıf boyutu

Özel İngilizce derslerimiz eğitim merkezimizdeki Özel İngilizce derslerimiz programları ile istiyorsanız, bunu bireysel olarak yapabiliriz ya da birkaç arkadaşınızı veya aile üyenizi size katılmaları için ayarlayabilirsiniz. Verdiğimiz maksimum özel İngilizce ders sınıf mevcudu 5 öğrencidir. 5’ten fazla kişiyseniz, Grup Dersleri veya Kurumsal Dersler düşünebilirsiniz.

Ev ödevi

Ev ödevi ilerlemeye büyük ölçüde yardımcı olur, bu yüzden Özel İngilizce Derslerimiz programlarının uygulanmasında ödevi vermeyi tercih ediyoruz, ancak Özel İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi programınız çılgınsa veya öyle hissetmiyorsanız, bu da sorun değil. Özel İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi ie Hedefleriniz ve programınız etrafında çalışabiliriz. Ev ödevlerinin haftada 1 ila 2 saat arasında sürmesini bekleyebilirsiniz.

Ders saatleri

Pazartesiden cumaya sabah 11’den akşam 7’e kadar veya hafta sonları sabah 9’dan akşam 5’e kadar özel dersler için hazırız. Hafta içi saat 16:00’dan önceki Özel İngilizce Derslerimiz programları  için indirimler sunuyoruz.

Ders uzunluğu ve sıklığı

Özel İNGİLİZCE dersleri minimum 1 saattir ancak dilediğiniz kadar uzun olabilir. Özel dersler istediğiniz sıklıkta olabilir. En popüler seçenek haftada bir 2 saatlik derstir, ancak bu gerçekten hedeflerinizin ne olduğuna ve Özel İngilizce Derslerimiz programınıza en uygun olanın ne olduğuna ve tabii ki konsantrasyon seviyenize bağlıdır!

Ders formatı

Kişiselleştirilmiş özel İngilizce ders formatınız seviyenize ve hedeflerinize bağlı olacaktır, Özel İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi açısından ancak genellikle her ders öğretmeninizle birlikte yapacağınız çeşitli yazma, dinleme, konuşma ve okuma alıştırmaları olacaktır.

Öğretmenlerimiz

Özel İngilizce Derslerimiz programlarında görev yapan İngilizce Öğretmenlerimiz son derece deneyimli ve niteliklidir. Hepimiz öğretmeyi severiz ve öğrencilerin rahat ve eğlenceli bir ortamda İngilizceyi akıcı hale getirmelerine yardımcı olmak konusunda tutkuluyuz.

Yaygın sorular