Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri arasında kalan ve konuşan iki kişi.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ VEYA GRUP DERSLERİ PROGRAMLARI  

Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri  Programları İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri ( Bireysel Özel İngilizce Dersleri )
2 – Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri ( 4 kişilik Gruplarla Özel İngilizce Dersleri )

Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri arasında kalan ve konuşan iki kişi birbirine benzemez, bu nedenle Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri bir öğrenci için işe yarayan başka bir İngilizce öğrencisi için işe yaramayabilir tartışması doğrudur. Örneğin, içe dönük ve utangaçsanız, İngilizceyi bire bir öğrendiğiniz özel İngilizce derslerinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Buna karşılık, bazı öğrenciler Özel İngilizce Dersleri veya Grup Derslerinde daha dışa dönük  ve etkileşimli grup ayarlarında gelişirler. Bu nedenle Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri arasında kalan ve konuşan iki kişi kendine göre bir tercih yapmalıdır.

Özel İngilizce Dersleri Daha Esnektir.

Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri uygulandığında özel İngilizce dersleri öğrencilere daha fazla esneklik sunar. Grup derslerinde, sınıf zamanları ve düzenli bir sınıf programı ayarlamış olursunuz. Ancak, Özel İngilizce dersleri programınıza göre programlanabilir.

Özel İngilizce Dersleri  İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Şekilde Özelleştirilmiştir.

Özel İngilizce dersleri birebir eğitim sunduğundan Özel İngilizce dersleriniz ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenebilir.Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri arasında eğitmeninize  hedeflerinizi söyleyebilir ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için o da sizler için tasarlanmış bir Özel İngilizce dersleri müfredatı geliştirebilir.

Özel İngilizce Dersleri Kişisel Dikkat Sağlar.

Özel İngilizce derslerinde, tüm öğretmeninizin dikkatini çekeceksiniz. Yardıma ihtiyacınız varsa veya bir sorunuz varsa, anında yardım alabilirsiniz. Grup derslerinde sıranızı beklemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, Grup derslerinde tüm İngilizce konuşmalarınızın diğer öğrencilerle konuşma yapmak yerine öğretmenle olacağı anlamına gelir.

İngilizce Özel dersler daha pahalıdır.

Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri  uygulamalarında Tipik olarak, özel İngilizce dersleri, birçok öğrenci için önemli bir belirleyici faktör olan grup derslerinden daha pahalıdır.

Grup İngilizce Dersleri Daha Etkileşimlidir.

Grup İngilizce dersleri  özel İngilizce derslerinden daha etkileşimlidir. Grup derslerinde öğrenciler öğretmen ve birbirleriyle İngilizce etkileşime girecektir. Rol yapma, projeler üzerinde birlikte çalışma ve eğitsel oyunlar oynama gibi sohbetlerin de uygulanması için fırsatlar olacaktır.

Grup İngilizce Dersleri Daha Kapsamlıdır.

Gerçekten Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri seçiminde sürükleyici bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler için, grup dersleri öğrencilere kendilerini dilde daldırma fırsatı verir. Grup derslerinde öğrenciler birbirleriyle etkileşime girer, ancak aynı zamanda sınıf kutlamaları, aktiviteler ve saha gezileri yoluyla da öğrenirler .

Grup İngilizce Dersleri Diğerlerinden Öğrenmenize Yardımcı Olur.

özel İngilizce derslerinde  öğretmeninizin tüm dikkatini siz üzerinize çekerken, grup derslerinde düzenli olarak sınıf arkadaşlarınızdan öğreneceksiniz. Sınıf arkadaşlarınızı İngilizce konuşarak ve İngilizce soru sorarak dinleyerek, kendi başınıza düşünmemiş olabileceğiniz şeyleri öğreneceksiniz.

Grup İngilizce Dersleri Yeni Arkadaşlıklara Yol Açar.

Yeni bir dil öğrenmenin en iyi yanlarından biri, size yeni arkadaşlıklar geliştirme fırsatı sunmasıdır. İngilizce konuşarak, İngilizce konuşan başkalarıyla arkadaş olabilirsiniz.

Grup İngilizce Dersleri Daha Uygun Fiyatlıdır.

Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri arasında seçim yapıldığında grup İngilizce dersleri özel İngilizce derslerinden daha uygun fiyatlı olma eğiliminde olduğu için tercih edilir. . Bu, Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri için birçok öğrencinin özel dersler üzerine grup dersleri almayı seçmesinin büyük bir nedenidir.