Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri Programları

Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri  Programları İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri ( Bireysel )
2 – Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri ( 4 kişilik Gruplar )

Özel İngilizce Dersleri veya Grup Dersleri arasında konuşulan iki kişi birbirine benzemez, bu nedenle bir öğrenci için işe yarayan başka bir öğrenci için işe yaramayabilir tartışması doğrudur. . Örneğin, içe dönük ve utangaçsanız, İngilizceyi bire bir öğrendiğiniz özel İngilizce derslerinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Buna karşılık, bazı öğrenciler daha dışa dönük  ve etkileşimli grup ayarlarında gelişirler.

Özel İngilizce Sınıfları Daha Esnektir.

Özel İngilizce dersleri öğrencilere daha fazla esneklik sunar. Grup derslerinde, sınıf zamanları ve düzenli bir sınıf programı ayarlamış olursunuz. Ancak, özel dersler programınıza göre programlanabilir.

Özel İngilizce Sınıfları İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Şekilde Özelleştirilmiştir.

Özel dersler bire bir eğitim sunduğundan dersleriniz ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenebilir. Eğitmeninize  hedeflerinizi söyleyebilir ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için o da sizler için tasarlanmış bir müfredat geliştirebilir.

Özel İngilizce Sınıfları Kişisel Dikkat Sağlar.

Özel derslerde, tüm öğretmeninizin dikkatini çekeceksiniz. Yardıma ihtiyacınız varsa veya bir sorunuz varsa, anında yardım alabilirsiniz. Grup derslerinde sıranızı beklemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, tüm konuşmalarınızın diğer öğrencilerle konuşma yapmak yerine öğretmenle olacağı anlamına gelir.

Özel dersler daha pahalıdır.

Tipik olarak, özel İngilizce dersleri, birçok öğrenci için önemli bir belirleyici faktör olan grup derslerinden daha pahalıdır.

Grup İngilizce Dersleri Daha Etkileşimlidir.

Grup İngilizce dersleri özel derslerden daha etkileşimlidir. Grup derslerinde öğrenciler öğretmen ve birbirleriyle etkileşime girecektir. Rol yapma, projeler üzerinde birlikte çalışma ve eğitsel oyunlar oynama gibi sohbetlerin de uygulanması için fırsatlar olacaktır.

Grup İngilizce Dersleri Daha Kapsamlıdır.

Gerçekten sürükleyici bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler için, grup dersleri öğrencilere kendilerini dilde daldırma fırsatı verir. Grup derslerinde öğrenciler birbirleriyle etkileşime girer, ancak aynı zamanda sınıf kutlamaları, aktiviteler ve saha gezileri yoluyla da öğrenirler .

Grup İngilizce Dersleri Diğerlerinden Öğrenmenize Yardımcı Olur.

Özel derslerde öğretmeninizin tüm dikkatini siz üzerinize çekerken, grup derslerinde düzenli olarak sınıf arkadaşlarınızdan öğreneceksiniz. Sınıf arkadaşlarınızı konuşarak ve soru sorarak dinleyerek, kendi başınıza düşünmemiş olabileceğiniz şeyleri öğreneceksiniz.

Grup İngilizce Dersleri Yeni Arkadaşlıklara Yol Açar.

Yeni bir dil öğrenmenin en iyi yanlarından biri, size yeni arkadaşlıklar geliştirme fırsatı sunmasıdır. İngilizce konuşarak, İngilizce konuşan başkalarıyla arkadaş olabilirsiniz.

Grup İngilizce Dersleri Daha Uygun Fiyatlıdır.

Grup İngilizce dersleri özel İngilizce derslerinden daha uygun fiyatlı olma eğilimindedir. Bu, birçok öğrencinin özel dersler üzerine grup dersleri almayı seçmesinin büyük bir nedenidir.