Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ MASASI PLATFORMU

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ MASASI PLATFORMU ÖZELLİĞİ

1 –   Özel İngilizce Dersleri masası ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersleri masası ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Dersi)

Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında ki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için özel olarak hazırlanmış Derslerinde Tek Başına Özel İngilizce Dersleri masası programlarında  bire bir gerçekleştirilen Birebir özel İngilizce kursları ve esnek Kişiye Özel İngilizce Dersleri masası öğrenme programları mevcuttur.

1 – Özel İngilizce Dersleri ( Bire bir Özel İngilizce Dersleri ):

Master Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde Bire bir Özel İngilizce Dersleri almak isteyen öğrenciler için özel olarak hazırlanmış  İngilizce programlarla gerçekleştirilen bu Günlük Özel İngilizce Dersleri masasındaki derslerde sonuç almak daha kolay  ve daha kesindir. Bunun nedeni Temel Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Merkez Özel İngilizce Dersleri masasında ki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için Kurumsal Özel İngilizce Dersleri Masasında özel olarak hazırlanmış Yapısal Özel İngilizce Dersleri masası programlarında Özel İngilizce Dersleri Grammar masası derslerinin bire bir olmasından kaynaklanır.

2 – Özel İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Yapılan  Özel İngilizce Dersleri ):

İngilizce seviyeleri bir birine olabildiğince yakın olan 4 öğrencinin yan yana getirilmesi ile Resmi Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri Eğitim masasında ki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için Özel Akademik İngilizce Dersleri masasında özel olarak hazırlanmış Özel İleri  İngilizce Dersleri masası programlarında kurulan gruplarda özel İngilizce dersi kalitesinde eğitim verilir.

Neden birebir İngilizce özel ders?

Net bir dil hedefiniz var ve bunu hızlı bir şekilde Özel Birebir İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde gerçekleştirmeniz gerekiyor.
Bir grup kursunda karşılanamayacak Bireysel Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde  Tek Özel İngilizce Dersleri masasında karşılanacak çok özel dil veya dil becerilerine odaklanmanız gerekir.
Yoğun bir programınız var ve randevularınız etrafında eğitim için zaman ve tarihler belirleyebilmeniz gerekiyor.
Kendi hızınızda hareket eden bir rotayı takip etmek istiyorsunuz.
İhtiyaçlarınızı anlayan kişisel bir eğitmenle çalışmak istiyorsunuz.

Neden İngilizce Akademik Eğitim İbrahim Şahin ?

İleri Seviye Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Denizli IELTS Özel İngilizce Dersleri masasında ki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için özel olarak hazırlanmış Özel Yüksek Seviye İngilizce Dersleri masası programlarında İngilizce özel ders programları için eğitmenler, yüksek nitelikli anadili İngilizce olan kişilerden oluşan seçkin bir ekipten seçilir. Hepsi, MASTER Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezindeki   Özel İngilizce Dersleri Öğretim masasında öğrencileri motive eden ve sonuçlara ulaşan materyallerle zorlu öğrenme oturumları oluşturma konusunda mükemmel niteliklere ve geniş deneyime sahiptir.

“Birebir İngilizce özel ders ” programlarımız

Tek Başına Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde  Teke tek Özel İngilizce Dersleri masasındaki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için özel olarak hazırlanmış Yüz Yüze Özel İngilizce Dersleri masası programlarında Bireysel   Özel İngilizce Dersleri  programları, Birebir Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Ana Özel İngilizce Dersleri masasında katılımcının kesin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve içerik, dil seviyeleri ve tarihlerde tam esneklik sunar.

“Birebir” öğrenci

Birebir  Özel İngilizce Dersleri   ” programlarındaki öğrencilerin çok bireysel profilleri ve ihtiim yaçları vardır. İngilizce konuşulan bir ülkeyi ziyaret etmek, IELTS veya TOEFL gibi bir sınava girmek, telaffuzlarını geliştirmek veya daha iyi iletişim için çok yönlü İngilizce dil becerilerini geliştirmek için Özel İngilizce Telaffuz Dersleri masasında  konuşmalarını geliştirmek isteyebilirler.

Çevrim içi bire bir dersler

Çevrim içi sanal sınıfımızla, özel İngilizce öğretmeniniz, özel seviyenize ve ihtiyaçlarınıza uygun, doğrudan evinize özel, kişiselleştirilmiş eğitim sağlayacaktır. Bireysel  Özel İngilizce Dersleri  programları, katılımcının kesin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve içerik, dil seviyeleri ve tarihlerde tam esneklik sunar. Özel İngilizce Dersleri Bölüm masasında Çevrim içi bire bir dil derslerimizi seçerek öğretmeni yanınıza alın.

Prosedür

Herhangi bir kurs gerçekleşmeden önce, Akademik Eğitim  Özel İngilizce Dersleri eğitim Merkezimizde  seviyenizi test edecek, hedefleriniz hakkında sizinle konuşacak ve sizin için en iyi Temel Özel İngilizce Dersleri masası öğrenme programına karar verecektir. Kişisel bir antrenör size ve gereksinimlerinize göre eşleştirilecektir.

İngilizce dil becerilerinizi geliştirin
Özel  İngilizce derslerine  katılın
Hedeflerinize ve zamanınıza uygun