Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ MASASI PLATFORMU

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ MASASI PLATFORMU ÖZELLİĞİ

1 –   Özel İngilizce Dersleri masası ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersleri masası ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Dersi)

Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında ki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için özel olarak hazırlanmış Özel İngilizce Dersleri masası programlarında  bire bir gerçekleştirilen özel İngilizce kursları ve esnek Özel İngilizce Dersleri masası öğrenme programları mevcuttur.

1 – Özel İngilizce Dersleri ( Bire bir Özel İngilizce Dersleri ):

Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde Bire bir ,   Özel İngilizce Dersleri almak isteyen öğrenciler için özel olarak hazırlanmış  İngilizce programlarla gerçekleştirilen bu Özel İngilizce Dersleri masasındaki derslerde sonuç almak daha kolay  ve daha kesindir. Bunun nedeni Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında ki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için Özel İngilizce Dersleri Masasında özel olarak hazırlanmış Özel İngilizce Dersleri masası programlarında Özel İngilizce Dersleri masası derslerinin bire bir olmasından kaynaklanır.

2 – Özel İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Yapılan  Özel İngilizce Dersleri ):

İngilizce seviyeleri bir birine olabildiğince yakın olan 4 öğrencinin yan yana getirilmesi ile Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında ki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için Özel İngilizce Dersleri masasında özel olarak hazırlanmış Özel İngilizce Dersleri masası programlarında kurulan gruplarda özel İngilizce dersi kalitesinde eğitim verilir.

Neden bire bir İngilizce özel ders?

Net bir dil hedefiniz var ve bunu hızlı bir şekilde Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde gerçekleştirmeniz gerekiyor.
Bir grup kursunda karşılanamayacak Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında karşılanacak çok özel dil veya dil becerilerine odaklanmanız gerekir.
Yoğun bir programınız var ve randevularınız etrafında eğitim için zaman ve tarihler belirleyebilmeniz gerekiyor.
Kendi hızınızda hareket eden bir rotayı takip etmek istiyorsunuz.
İhtiyaçlarınızı anlayan kişisel bir eğitmenle çalışmak istiyorsunuz.

Neden İngilizce Akademik Eğitim İbrahim Şahin ?

Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında ki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için özel olarak hazırlanmış Özel İngilizce Dersleri masası programlarında bire bir İngilizce özel ders programları için eğitmenler, yüksek nitelikli anadili İngilizce olan kişilerden oluşan seçkin bir ekipten seçilir. Hepsi, Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında öğrencileri motive eden ve sonuçlara ulaşan materyallerle zorlu öğrenme oturumları oluşturma konusunda mükemmel niteliklere ve geniş deneyime sahiptir.

“Bire bir İngilizce özel ders ” programlarımız

Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde  Özel İngilizce Dersleri masasındaki belirli dil hedefleri olan meşgul insanlar için özel olarak hazırlanmış Özel İngilizce Dersleri masası programlarında Bireysel   Özel İngilizce Dersleri  programları, Özel İngilizce Dersleri masası eğitim merkezinde   Özel İngilizce Dersleri masasında katılımcının kesin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve içerik, dil seviyeleri ve tarihlerde tam esneklik sunar.

“Bire bir” öğrenci

Bire bir  Özel İngilizce Dersleri   ” programlarındaki öğrencilerin çok bireysel profilleri ve ihtiyaçları vardır. İngilizce konuşulan bir ülkeyi ziyaret etmek, IELTS veya TOEFL gibi bir sınava girmek, telaffuzlarını geliştirmek veya daha iyi iletişim için çok yönlü İngilizce dil becerilerini geliştirmek için Özel İngilizce Dersleri masasında  konuşmalarını geliştirmek isteyebilirler.

Çevrim içi bire bir dersler

Çevrim içi sanal sınıfımızla, özel İngilizce öğretmeniniz, özel seviyenize ve ihtiyaçlarınıza uygun, doğrudan evinize özel, kişiselleştirilmiş eğitim sağlayacaktır. Bireysel  Özel İngilizce Dersleri  programları, katılımcının kesin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve içerik, dil seviyeleri ve tarihlerde tam esneklik sunar. Özel İngilizce Dersleri masasında Çevrim içi bire bir dil derslerimizi seçerek öğretmeni yanınıza alın.

Prosedür

Herhangi bir kurs gerçekleşmeden önce, Akademik Eğitim  Özel İngilizce Dersleri merkezimizde  seviyenizi test edecek, hedefleriniz hakkında sizinle konuşacak ve sizin için en iyi Özel İngilizce Dersleri masası öğrenme programına karar verecektir. Kişisel bir antrenör size ve gereksinimlerinize göre eşleştirilecektir.

İngilizce dil becerilerinizi geliştirin
Özel  İngilizce derslerine  katılın
Hedeflerinize ve zamanınıza uygun