Özel İngilizce dersleri  veya  grup İngilizce dersleri arasındaki temel farklar.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ İLE GRUP İNGİLİZCE DERSLERİ ARASINDAKİ TEMEL FARKLAR

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ İLE GRUP İNGİLİZCE DERSLERİ ARASINDAKİ TEMEL FARKLARIN ÖZELLİKLERİ

Özel İngilizce dersleri  ile grup İngilizce dersleri arasındaki temel farklar olduğunu biliyorsunuz ama  Özel İngilizce Dersleri ile Grup İngilizce Dersleri Arasındaki Temel Farkların birini seçmeniz gerekiyor ve siz İngilizce öğrenmek istediğini (ve buna ihtiyacın olduğunu) biliyorsun. Ancak, özel İngilizce dersleri veya grup dersleri almak arasında karar vermeye çalışırken sıkışıp kaldınız mı? Eğer öyleyse,Özel İngilizce dersleri  ile  grup İngilizce dersleri arasındaki temel farklar olduğunu biliyorsunuz ama  birini seçmeniz gerekiyorsa yalnız değilsin.  Özel İngilizce dersleri  ile grup İngilizce dersleri arasındaki temel farklar zor bir karardır ve kişiden kişiye değişen bir karardır. Bazı öğrenciler en iyi özel İngilizce derslerinde öğrenirken, diğer öğrenciler grup derslerinde daha iyi öğrenir.

Sonuç olarak,Özel İngilizce Dersleri ile Grup İngilizce Dersleri Arasındaki Temel Farkları düşünerek  İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanmayı öğrenmenize yardımcı olacak en etkili okul ve İngilizce programını seçmek isteyeceksiniz. Bu kararı vermenize yardımcı olmak için özel İngilizce dersleri ile grup İngilizce dersleri arasındaki temel farkları tartışalım.

Kişiliğinizdeki Faktör

Hiçbir iki insan birbirine benzemez, bu nedenle Özel İngilizce dersleri  ile  grup İngilizce dersleri arasındaki temel farklarda bir öğrenci için işe yarayan bir başkası için çalışmayabilir. Örneğin, içine kapanık ve utangaç biriyseniz, birebir İngilizce öğrendiğiniz özel İngilizce derslerinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Buna karşılık, Özel İngilizce dersleri  ile grup İngilizce dersleri arasındaki temel farklar konusunda bazı öğrenciler daha dışa dönük ve dışa dönüktür ve etkileşimli grup ortamlarında başarılı olurlar. Bu öğrenciler büyük ihtimalle grup İngilizce derslerinden faydalanacaktır.

Özel İngilizce Dersleri Daha Esnektir.

Özel İngilizce dersleri  veya grup İngilizce dersleri arasındaki temel farklar olduğunu biliyorsunuz ama Özel İngilizce dersleri öğrencilere daha fazla esneklik sunar. Grup derslerinde, ders saatleri ve düzenli bir İngilizce ders programı ayarlamış olacaksınız. Ancak, özel İngilizce dersleri programınıza göre planlanabilir. Dersleri çalışma programınıza göre ayarlamanız gerekiyorsa, bu harika bir seçenektir.

Özel İngilizce Sınıfları İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Uyarlanmıştır.

Özel dersler bire bir eğitim sunduğundan, dersleriniz ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilir. Eğitmeninize  hedeflerinizi söyleyebilirsiniz ve o, bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir müfredat geliştirebilir. Örneğin, iş için İngilizce öğrenmeyi umuyorsanız, dersleriniz iş İngilizcesi konuşmayı öğrenmeye yönelik olacaktır.

Özel İngilizce Dersleri Hızınızda Çalışmanızı Sağlar.

Grup derslerinde, sınıf arkadaşlarınızla birlikte derslerde ilerleyeceksiniz; bu, bulunduğunuz yere bağlı olarak kendinizi geride veya geri kalmış hissedebileceğiniz anlamına gelir. Ancak özel derslerde kendi hızınızda hareket edersiniz – bir beceride ustalaşana kadar ilerlemezsiniz. Aynı şekilde, başkalarını beklemek zorunda kalmadan da ilerleyebilirsiniz.

Grup İngilizce Dersleri Daha Etkileşimlidir.

Grup İngilizce dersleri özel derslerden daha etkileşimlidir. Grup derslerinde öğrenciler öğretmenleri ve birbirleriyle etkileşim içinde olacaklardır. Rol oynamanın yanı sıra konuşma pratiği yapma, projeler üzerinde birlikte çalışma ve eğitici oyunlar oynama fırsatları olacak.

Grup İngilizce Dersleri Daha Ekonomik.

Grup İngilizce dersleri, özel İngilizce derslerinden daha uygun fiyatlı olma eğilimindedir. Bu, birçok öğrencinin özel dersler yerine grup dersleri almayı seçmesinin büyük bir nedenidir. Ancak, görebileceğiniz gibi, maliyet, özel veya grup İngilizce dersleri arasında seçim yaparken yalnızca bir faktördür. En önemli faktör, İngilizce öğrenme hedeflerinize uygun bir program bulmaktır.