Özel İngilizce Derslerim adı ile kurulan Özel İngilizce Derslerim birimleri.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI

Özel İngilizce Dersleri Programlarının Ayrıntıları

1 –   Özel İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Dersi)

Umumiyetle öğrenciler İngilizce öğrenmek istediklerinde ilk seçimleri Özel İngilizce dersleri  merkezimizde Özel İngilizce dersleri  değil grup İngilizcederslerine katılabilecekleri bir İngilizce okuluna kayıt olmaktır. Bir sınıftaki öğrenci sayısı sadece 3 veya 4 öğrenciden 10 veya daha fazla öğrenciye kadar çıkabilir. Ancak, en gözde yöntem her zaman en iyisi değildir. Geleneksel yoldan daha iyi sonuçlar veren birçok başka seçenek var.

Birebir Özel İngilizce dersleri, öğrencinin sahip olduğu kusurlara ve ihtiyaçlara daha doğrudan odaklanan bir seçeneği temsil eder. Bu Bireysel Özel İngilizce Dersleri yönteminin  bazı artılarını  gözden geçirelim.

1) Öğretmen, bir öğrenci olarak dersleri gereksinimize  göre planlayabilecektir.

Öğretmen sadece bir Düzenli Özel İngilizce Dersleri planlamakla kalmayacak, tüm Uyumlu Özel İngilizce Dersleri  programını  sizin istek ve hedeflerinize dayandırabilecektir. Bu, insanlarla dolu bir sınıfta öğrenebileceğiniz bir şey değil.

Özel bir şekilde Kurumsal Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen bir Uygun Özel İngilizce Dersleri programına ihtiyaç duyulan şunlardır:

  • Belki de bir gezi için İngilizce öğrenmeniz gerekiyor. Bu durumda öğretmen, bilgi istemek için ihtiyaç duyacağınız kelime dağarcığına vurgu yapacak ve hava meydanlar ında ve otellerde hazır olmanızı gerektirecek  bazı halleri sizinle birlikte bir daha bakarak gözden geçirecektir.
  • Konuşma ve sunum yapmanız gereken bir iş pozisyonu için Temel Özel İngilizce dersleri  merkezimizde ders alıyorsanız, bazı Planlı özel İngilizce derslerinde tam olarak iş için neye gereksinimiz olduğuna yönelecektir.. Bir grup dersinde sunumun kendisi üzerinde prova yapamazsınız.

2) Kimsenin hızını takip etmek mecburiyetinde  değilsiniz

Özel öğretmeniniz ile Uygulamalı Özel İngilizce dersleri  merkezimizde pratik yapmanız gereken belirli konulara konsantre olacaksınız. Bireysel Özel İngilizce derslerine girmek, kendinize daha fazla güvenene kadar kavramanız zor olabilecek konuları gözden geçirmenizi sağlayacaktır, hatta isterseniz Pratik Özel İngilizce Derslerinde konunun belirli yönlerine daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Bir grup dersinde, bireysel ihtiyaçların ele alınması daha zordur. Aslında, kalabalık bir sınıfta öğretmenin standart bir ders programı takip etmesi  gerekir ve bazıları bunu çok hızlı veya çok yavaş bulsa da bir bütün olarak grubun hızına göre yol alacaktır..

3) Uygun bir yöntem

Özel İngilizce dersleri aracılığı ile  öğretmen size en uygun öğretim yöntemini ve yaklaşımlarını seçebilecektir.

Tüm öğrenciler aynı şekilde öğrenmez, bazı öğrenciler daha görsel iken diğerleri daha fazla dinle ve tekrarla stiline sahip olabilir. İnsanlarla dolu bir sınıfta öğretmenlerin bütün grup için işe yarayan düzenli bir yönteme bağlı kalmaları gerekirken, öğretmen size İngilizce öğretmenin en iyi yolunu ANA Özel İngilizce dersleri  merkezimizde bulabilecektir.

Öğretmen, öğrenme eğrisini optimize etmek için her öğrenci için en iyi yaklaşımları belirleyebilir:

  • Dinleyiciler : Dinleyerek ve taklit ederek daha iyi öğrenirler. Kaydedilmiş konuşmaların ve ses kayıtlarının kullanılması bu öğrencilere pek çok yarar sağlayabilir.
  • Görsel öğrenciler : resimlerden, diyagramlardan, haritalardan, grafik tahtalardan vb. daha iyi öğrenirler. Flashcards ve gerçek nesnelerin yanı sıra çizimlerin kullanılması, İngilizce kelime ve dilbilgisi yapılarını ezberlemeleri için çok faydalıdır.
  • Kinestetik : Fiziksel uyarıma dayalı egzersizlerden daha iyi öğrenin. Tahtaya yazmaları gereken etkinliklerden çok şey öğrenirler. Fiziksel bir çaba ile ilgili her türlü egzersiz onlar için avantajlı olabilir.

Kişisel Özel İngilizce Dersleri, İngilizce öğrenmek için harcadığınız zamandan yararlanmanın çok etkili bir yoludur. Live-English.net’te Skype üzerinden özel dersler için nitelikli öğretmenler bulacaksınız. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizden biriyle evinizin rahatlığında İngilizce öğrenebilirsiniz! Bu şekilde, Esas Özel İngilizce dersleri  merkezimizde öğrenme süreciniz için en iyi yaklaşımı seçebileceklerdir.