Özel İngilizce Dersleri Programları Hakkında Bilgi

Özel İngilizce dersleri Programlarının İçeriği

Özel İngilizce dersleri programına henüz başlamadınız ama iş yerindeki büyük sunumunuza iki ay kaldı. Sunumun sadece İngilizce olarak verilmesi gerektiğini keşfettiniz. Bildiğiniz tüm İngilizcenin yavaş yavaş ayırt edilemez bir edat, fiil zamanları ve deyimler bloğuna dönüştüğünü hissetmeye başlarsınız. Korkma! İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM İbrahim Şahin  özel İngilizce dersleri ile yardım etmek için burada. Kusursuz bir konuşma yapmak, bir iş planı oluşturmak, mükemmel CV oluşturmak, İngilizce en sevdiğiniz kitabı okumak veya garip bir duraklama olmadan yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız, bireysel  özel İngilizce derslerimiz benzersiz bir öğrenme deneyimi sunar.  İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM İbrahim Şahin’de özel İngilizce dersleri almayı düşünmeniz için 5 neden:

1.Özel Bir Öğrenme Hedefiniz Var

Özel dersler , zamanlarını belirli bir konuya ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir. Geçmişte, öğrencilerin üniversite derslerine, iş görüşmelerine, makale sunumlarına, IELTS ve TOEFL sınavlarına ve çok daha fazlasına hazırlanmasına yardımcı olduk. Aksan azaltma, yazılı doğruluk ve aradaki her şeye odaklanıp odaklanmadığınız konusunda özel İngilizce derslerini kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarladık.

2. Yoğun bir programınız var

Sabahlarınızı ofiste geçirdiğinizi veya çocuklarınızı okula götürdüğünüzü varsayalım. Zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için özel İngilizce dersleri programınız üzerinde çalışırız. Haftanın bir günü yapamaz mısın? Sorun değil!

3.Bireysel Dikkat ve Daha Sessiz Bir Öğrenme Ortamı

Bir özel sınıf eğer öğretmenin tüm dikkatini sağlamak için en iyi yoldur. Elinizi kaldırmaya veya sınıf arkadaşlarınızla konuşmaya gerek yok, zemin sizin. Bu, daha kısa sürede daha fazlasını başarabileceğiniz ve daha önce öğrendiğiniz şeyleri tekrarlamak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Akademik ihtiyaçlara, öğrenme stillerine ve kişiliğe dayalı olarak öğrencileri daima doğru öğretmene yerleştiririz. Olumlu bir öğrenme atmosferi yaratmak  İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM İbrahim Şahin’de çok önemlidir.

4. Daha Çok Çalışmak İstersiniz

Birçok öğrencimiz sabah grup dersi, öğleden sonra  İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM İbrahim Şahin’den özel İngilizce dersleri alırlar. Bu ekstra ders zamanı konuşma becerilerinizi geliştirmek veya zor gramer puanları için ekstra yardım almak için kullanılabilir . Sadece neye odaklanmak istediğinizi söyleyin, biz de bunu gerçekleştirelim. Buna ek olarak, hem grup hem de bireysel  özel İngilizce dersleri gibi, uygulama mükemmelleştirir.

5. Hızını Kontrol Edersiniz

Çünkü Özel İngilizce derslerinde  tek öğrenci sizsiniz, bir konudan diğerine kolaylıkla geçebilirsiniz. Öğretmenlerden her zaman yeni hedeflere ulaşmak için dersinizin odağını değiştirmesini isteyebilirsiniz. Dolayısıyla, öğrenme stiliniz ne olursa olsun, özel öğrenme hedeflerinize ulaştığınızdan emin olacağız.