Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programları.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI

Özel İngilizce Dersleri Programlarının Ayrıntıları

1 –   Özel İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Dersi)

Özel İngilizce dersleri türü

Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programları ile İngilizce öğrenmek için çeşitli ilgi alanları ve motivasyonları olan çeşitli öğrencilere Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programları ile Özel İngilizce Derslerinde İngilizce öğretiyoruz. Aşağıda, yalnızca veya genel İngilizce ile birlikte bir paket olarak sağlayabileceğimiz özel İngilizce derslerinden bazıları verilmiştir.

Genel İngilizce

Günlük yaşamda İngilizce iletişim kurmanın stresini hafifletmek için Özel İngilizce dersleri  merkezimizdeki  Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programları ile Özel İngilizce dersleri  merkezimizde fonksiyonel  Özel İngilizce dersleri verebiliriz.

Örneğin:

  • Alışveriş ve yemek, nasıl şikayet edilir
  • Okul süresince diğer anneler ve öğretmenlerle sohbet etmek
  • Sosyal toplantılarda insanlarla küçük konuşma

İş İngilizcesi

Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programlarındaki özel İngilizce dersleri bölümlerimizde Ticari öğrencilerimize her zaman Ticari İngilizcenin yalnızca ticari kelimeleri ve cümleleri okumakla ilgili olmadığını Özel İngilizce Derslerinde söyleriz. Elbette, iş alanınızın zirvesinde olmak ve kendi alanınızda anadili konuşanlar ile tartışma yeteneğine sahip olmak önemlidir, ancak sunumlar ve müzakereler gibi belirli iş koşullarında Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programlarındaki Özel İngilizce Dersleriyle rahat hissetmek de önemlidir.

Kültür ve Haberler

Birçok öğrenci, konuşma becerilerini, manşetlere çarpan daha ciddi konular etrafında uygulamak istemektedir. Alternatif olarak, İngilizce  kültürü  hakkında Özel İngilizce dersleri  merkezimizde konuşmak isteyebilirsiniz.

Okulla Başa Çıkmak

Genç öğrencilerimiz için okul ortamında İngilizceyi destekleyen Özel İngilizce Dersleriyle  1 e 1 ders sağlayabiliriz. Çocuğunuza Özel İngilizce Dersleri sırasında okulda verilen talimatları daha iyi anlayabilmesi için okuldan ev ödevi olarak verilen yeni sözcüklerle mücadele etmek veya dinleme becerileriyle pratik yapmak konusunda Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programlarındaki Özel İngilizce Dersleriyle  yardımcı olabiliriz.

Biraz farklı bir şey…

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM  olarak, yeni fikirler ve öğrencilerle iletişim kurmanın yollarını Özel İngilizce dersleri ile denemeyi severiz. Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programlarındaki Özel İngilizce Dersleri paketinin bir parçası olarak topluma girme ve sınava girme becerilerini kazanabilirsiniz..

Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programları ile Özel İngilizce dersleri, öğrencinin sahip olduğu kusur ve ihtiyaçlara doğrudan odaklanan bir seçeneği temsil eder.

1) Öğretmen, Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programları ile Özel İngilizce derslerini öğrenci olarak ihtiyacınıza göre planlayabilecektir.

Öğretmen Özel İngilizce dersleri  merkezimizde düzenlenen Özel İngilizce dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Özel İngilizce dersleri programları ile sadece bir Özel İngilizce dersleri planı yapabilecek, aynı zamanda tüm Özel İngilizce dersleri programını hedeflerinize ve  amaçlarınıza  dayandıracak.

2) Özel İngilizce derslerinde kimsenin hızını takip etmek zorunda değilsiniz

Özel İngilizce Dersleri öğretmeninizle, üzerinde çalışmanız gereken belirli konulara Özel İngilizce dersleri  merkezimizde odaklanabileceksiniz.

3) Uygun bir yöntem

Özel İngilizce dersleriyle öğretmen öğretim yöntemini ve size daha uygun yaklaşımları seçebilecektir.

Tüm öğrenciler aynı şekilde öğrenmezler, bazı öğrenciler daha görseldir, bazıları ise daha fazla dinle ve tekrarla stiline sahip olabilir. Özel İngilizce Dersleri öğretmeni size  Özel İngilizce dersleri  merkezimizde en iyi yolu bulacaktır.

Özel İngilizce Dersleri, İngilizce öğrenmek için harcadığınız zamandan yararlanmanın çok etkili bir yoludur. İngilizcedersleri.net te İngilizce özel dersler için nitelikli  İngilizce öğretmenleri bulacaksınız.