ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5 , İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA )

Özel İngilizce Dersi hakkında Bilgi

1 –   Özel İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Dersi)

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI İLE ( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5 , İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA ) gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlanma olanağı bulabilirsiniz. Bu tür sınavlara özel  İngilizce dersi ile bizimle hazırlanmak kazanmak anlamına gelir.

1 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ( BİREBİR  ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ):

 Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında, özel  İngilizce dersi,Genel İngilizce, Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency, İngilizce Hazırlık Atlama gibi ) her alanda alarak hedeflerinize en kısa yoldan  ve garantili bir  biçimde ulaşabilirsiniz. Özel İngilizce ders programları, birebir özel  İngilizce dersi alanlar için düzenlendiğinde, öğrenci Özel  İngilizce dersi  programının hangi gün ve saatlerde yapılması gerektiğine bizzat kendi karar verir. Öğrenciye bu şekilde bir öncelik tanınmıştır. Bundan amaç, Özel İngilizce dersi aldığı için öğrencinin yaşamında bir değişiklik yaşamasını  ve sıkıntıya girmesini engellemek içindir.

Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi seminerlerinde, öğrencilere verilen Özel İngilizce dersi kapsamında kaç derslik bir Özel İngilizce dersi programı  uygulanması gerektiğine, öğrencinin almak istediği özel  İngilizce dersin  türüne ve seviyesi varsa ona göre yoksa ona göre karar verilir ve ” kişiye özgü Özel İngilizce dersi programı ” başlatılır.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ (  4 kişiden Oluşturulan Gruplarla ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ): 

Özel İngilizce dersi platformundaki özel  İngilizce dersi programında öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında, seviyeleri denk olan 4 kişiden oluşturulmuş gruplara katılarak, Genel İngilizce, Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency,  Hazırlık Atlama gibi her alanda özel İngilizce dersi alabilirsiniz. Grupların sayısının 4 kişi ile sınırlanması, tamamen eğitim amaçlıdır. Bu şekilde, sayı az olunca grup  Özel  İngilizce dersinde kalite sağlanır. Öğrenciler, sayının az olmasından ötürü, Özel İngilizce dersinde soru sorabilme ve eğitmenin kendileri ile bire bir ilgilenebilme ve iletişim kurabilme imkanına kavuşur. Elbette, grup derslerine ait Özel İngilizce dersi programlarının  uygulamasında, 4 kişiyi oluşturan gruptaki öğrencilerin seviyesi çok önemlidir. Bir terslik yaşanmaması için, İngilizce seviyeleri olabildiğince bir birine yakın olan öğrenciler seçilerek Özel İngilizce dersi için homojen gruplar oluşturulur.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Ülkemizde, genel olarak Özel İngilizce dersi verilirken sadece dil bilgisinden ibaretmiş gibi davranılır ve sadece dil bilgisi kuralları verilerek dersler adeta bir sıkıntı yumağı haline getirilir. Oysa, Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi sürecinde öğrencilere verilen özel İngilizce dersleri kapsamında,   bu dil  öğrenilmesi çok zevkli bir dildir. Ama bunu öğretmesini bilmek gerek.