Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere verilen İngilizce dersleri..

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5 , İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA )

Özel İngilizce Dersi hakkında Bilgi

1 –   Özel İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Dersi)

 Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında Birebir ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI İLE ( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5 , İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA ) gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlanma olanağı bulabilirsiniz. Bu tür sınavlara  Kişisel Özel  İngilizce dersi platformunda Bireysel özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında, Uluslararası özel  İngilizce dersi ile bizimle hazırlanmak kazanmak anlamına gelir.

1 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ( BİREBİR  ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ):

 Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında, Birebir özel  İngilizce dersi,Genel İngilizce, Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency, İngilizce Hazırlık Atlama gibi ) her alanda alarak hedeflerinize en kısa yoldan  ve Bireysel  Özel İngilizce Dersi ile garantili bir  biçimde ulaşabilirsiniz. Özel İngilizce ders programları, birebir özel  İngilizce dersi alanlar için düzenlendiğinde, öğrenci Teke tek Özel  İngilizce dersi  programının hangi gün ve saatlerde yapılması gerektiğine  Karşılıklı Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında KİŞİYE ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMINDA bizzat kendi karar verir. Öğrenciye  Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere  Özel  İngilizce dersi platformunda verilen İngilizce dersleri kapsamında YÜZ YÜZE ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMINDA bu şekilde bir öncelik tanınmıştır. Bundan amaç, Yüz Yüze Özel İngilizce dersi aldığı için öğrencinin  Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında yaşamında bir değişiklik yaşamasını  ve sıkıntıya girmesini engellemek içindir.

Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi seminerlerinde, öğrencilere verilen Özel İngilizce dersi kapsamında kaç derslik bir Özel İngilizce dersi programı  uygulanması gerektiğine, öğrencinin almak istediği özel  İngilizce dersin  türüne ve seviyesi varsa ona göre yoksa ona göre  Özel  İngilizce dersi platformunda karar verilir ve Özel  İngilizce dersi platformunda TEK BAŞINA  özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında ” kişiye özgü Özel İngilizce dersi programı ” başlatılır.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ (  4 kişiden Oluşturulan Gruplarla ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ): 

Özel İngilizce dersi platformundaki Mini Grup özel  İngilizce dersi programında öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında, seviyeleri denk olan 4 kişiden oluşturulmuş gruplara katılarak, Genel İngilizce, Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency,  Hazırlık Atlama gibi her alanda Toplu özel İngilizce dersi alabilirsiniz. Grupların sayısının  Özel  İngilizce dersinde 4  kişi ile sınırlanması, tamamen eğitim amaçlıdır. Bu şekilde, sayı az olunca grup  Özel  İngilizce dersinde kalite sağlanır. Öğrenciler,  Gruplara Özel  İngilizce dersinde sayının az olmasından ötürü, Özel İngilizce dersinde soru sorabilme ve eğitmenin kendileri ile bire bir ilgilenebilme ve iletişim kurabilme imkanına kavuşur. Elbette,  Ortak Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere  Sürekli Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere verilen İngilizce dersleri kapsamında Beraber ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI İLE verilen İngilizce dersleri kapsamında grup derslerine ait Özel İngilizce dersi programlarının  uygulamasında,  Özel  İngilizce dersinde 4 kişiyi oluşturan gruptaki öğrencilerin seviyesi  Özel  İngilizce dersinde çok önemlidir. Bir terslik yaşanmaması için,  Temel Özel  İngilizce dersi platformunda Müşterek özel  İngilizce dersi programı içinde yer alan öğrencilere  Özel  İngilizce dersi verilen İngilizce dersleri kapsamında İngilizce seviyeleri olabildiğince bir birine yakın olan öğrenciler seçilerek Gruplarla  Özel İngilizce dersi için homojen gruplar oluşturulur.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Ülkemizde, genel olarak Özel İngilizce dersi verilirken sadece dil bilgisinden ibaretmiş gibi davranılır ve sadece dil bilgisi kuralları verilerek dersler adeta bir sıkıntı yumağı haline getirilir. Oysa, Özel  İngilizce dersi platformunda özel  İngilizce dersi sürecinde öğrencilere verilen özel İngilizce dersleri kapsamında  bu dil  öğrenilmesi çok zevkli bir dildir. Ama bunu öğretmesini bilmek gerek.