Özel İngilizce Dersi Bakırköy Programı

Özel İngilizce Dersi Bakırköy Programı İçeriği

1 –   Özel İngilizce Dersi Bakırköy ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersi Bakırköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Dersi )

1 – Özel İngilizce Dersi Bakırköy ( Birebir Özel İngilizce Dersi): Özel İngilizce dersi Bakırköy merkezde öğrencilere hizmet veren özel İngilizce dersi Bakırköy departmanlarına bireysel olarak özel İngilizce dersi Bakırköy  programına baş vuranlar ve  İngilizcenin her hangi bir alanında ders alanlar, Özel İngilizce dersi Bakırköy programının uygulanacağı günleri seçme şansına sahip olurlar ve Özel İngilizce dersi Bakırköy programının gerçekleşeceği  saatleri kendileri belirler. Bu şekilde bir yöntemin uygulanmasında ki gaye, Özel İngilizce dersi Bakırköy öğretilerinde ders alan her hangi bir öğrencinin normal yaşamında  Özel İngilizce dersi Bakırköy öğretilerinde İngilizce ders almaktan dolayı  güçlük  çekmesini önlemeyi hedef alır.

Özel İngilizce dersi Bakırköy Bireysel olarak özel İngilizce dersi alanlara, kaç ders sonunda İngilizce öğrenebileceği yada girmek istediği Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5,  Hazırlık Atlama Sınavı gibi akademik sınavlarda başarı kazanacağı  önemli bir problem  ve çözülmesi gereken bir olaydır. Bu problem, Özel İngilizce dersi Bakırköy programında İngilizce  dersinin  ismine  bağlı olarak çözülür ve kaç derslik bir Özel İngilizce dersi Bakırköy programı uygulanacağı konusunda   karar alınır. ‘

2 – Özel İngilizce Dersi Bakırköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Dersi): Özel İngilizce dersi Bakırköy programlarında,  seviyeleri bir birine denk, İngilizce ders almak isteyen 4 öğrenciden kurulan gruplara katılarak, sıfırdan başlayarak Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5,  Hazırlık Atlama Sınavı gibi akademik sınavlara değin uzanan bir yelpazede ders alabilirsiniz.  . Bu amaca  ulaşılması için gruplar 4 kişiden kurulur.  Böylece, grup şeklinde  Özel İngilizce dersi Bakırköy alan öğrenciler, diğer kalabalık gruplarla yapılan İngilizce derslerinde var olmayan ” soru sorabilme ”  gibi bir şansı Özel İngilizce dersi Bakırköy programında yakalar.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ için NİÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Özel İngilizce dersi Bakırköy ana kampüsünde bulunan Özel İngilizce dersi Bakırköy departmanında  her alanda ders alan ve eğitim gören  hiç bir öğrenciye ” SENET ”  yapılmaz. Özel İngilizce dersi Bakırköy seminerlerinde eğitim görenler, kendi bütçelerine  uygun bir biçimde ödemelerini taksitle yapar.
  • Özel İngilizce dersi Bakırköy seminerlerinde ki  Özel İngilizce dersi Bakırköy programlarında ders veren eğitmenlerin tamamı, alanında uzmandır.
  • Özel İngilizce dersi Bakırköy ünitelerindeki Özel İngilizce dersi Bakırköy kampüsünde akademik sınavlara hazırlananlara, normal dersler dışında girecekleri sınavın ” sınav çözüm  taktikleri hakkında da ders ” verilir.

GENEL İNGİLİZCE  HARİCİNDE VERİLEN

AKADEMİK SINAVLARA HAZIRLIK DERSLERİ

IELTS
PROFICIENCY
LYS 5
YDS

TIPDİL SINAVI HAZIRLIK
PTE
TOEFL ( Pbt-Ibt)
İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA