Denizli Özel İngilizce Dersleri Merkezefendi programları ile Hesinlikle İngilizce öğrenilir.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI  

Özel İngilizce Dersi Programlarının İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi ( 4 öğrenci ile Özel İngilizce Dersi )

Özel İngilizce Dersi verilen merkezimizdeki olumlu ve hoş bir öğrenme ortamında gelişeceğinizi düşünüyorsanız, Akademik Eğitimin Genel İngilizce dersi sizin için olabilir. Özel İngilizce Dersi programları  samimi grup derslerini ve özel İngilizce dersini dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir eğitimle birleştirir.

Akademik Eğitimin Genel İngilizce dersinin istisnai bir geçiş oranı vardır. Bu başarı düzeyi,   İngilizce Akademik Eğitimin son derece yetenekli  İngilizce eğitmenleriyle özel dersler sırasında öğrencilere sunulan kaliteli temas süresi ile desteklenmektedir. Denizli‘de  İngilizce öğrenirken özel İngilizce derslerinin başarmanıza yardımcı olabileceği 5 yol…

1 Özel dersler aldığınızda, kendi öğrenmenizin kontrolü sizde

Akademik Eğitimdeki ekip, herkesin aynı öğretim teknikleri ile başarılı olmadığını kabul ediyor. İstanbul  İngilizce Akademik Eğitimde özel İngilizce dersi seçtiğinizde, gücünüz olur. Kursun hoşunuza gitmeyen unsurları varsa, sorun değil, eğitmeniniz ihtiyaçlarınıza uygun yeni  plan hazırlayabilir.

2 Bire bir dersler sırasında öğretmeniniz bireysel güçlü ve zayıf yönlerinizi belirlemenize yardımcı olabilir

Yazma becerilerinizle mücadele ediyor musunuz? Ya da belki de seni geri çeken konuşmanın olduğunu mu düşünüyorsun? Özel İngilizce dersiniz sırasında, güçlü ve zayıf yönlerinizi Akademik Eğitimin deneyimli eğitmenlerinden biri tarafından analiz etme fırsatına sahip olacaksınız.

Özel İngilizce dersi aldığınızda, İngilizce öğretmeninizin ana odağı olacaksınız, böylece size ve gelişiminize tam dikkat gösterebilirler. Özel  öğretmen, üzerinde çalışabilmeniz için size  bir plan hazırlayarak, üzerinde çalışmanız gerekenleri belirleyebilir.

3 Özel İngilizce dersi, dikkat dağıtıcı sınırlı bir ortamda rahat bir ortamda öğrenmenizi sağlar

Akademik Eğitimdeki  özel İngilizce dersler öğrencilere dikkat dağıtıcı olmadan öğrenme fırsatı verir. Düzenli derslerinizden uzaklaşmak, maksimum bilgiye odaklanmak ve bunları korumak için değerli zaman kazandırarak, dersinizi  takip etmenize yardımcı olur.

4 Birebir destek ile konuşma iletişiminizi geliştirebilirsiniz

İkinci dil olarak İngilizce öğrenmeye gelince, konuşma becerileri biçimsel dil becerileri kadar önemlidir. Özel İngilizce dersi almak, günlük İngilizcenizi geliştirme fırsatı sunarak dış dünyada iletişim kurmanıza güven verir.

5 Özel İngilizce dersi eğitimden daha fazla yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Özel İngilizce dersine ilişkin anlayışınızı geliştirmek için İSTANBUL gibi bir yerde sadece birkaç Özel İngilizce Dersi alır ve grup dersleriniz sırasında aktif olarak katılmanız için gereken güveni elde etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra, kişisel gelişiminize odaklanmak için zaman ayırmak, daha zorlayıcı öğrenme materyalleri ile verimli bir şekilde ilgilenmenizi sağlayacaktır.

Akademik Eğitimde Genel İngilizce dersi  ile ilgileniyorsanız, dersler Pazartesi’den Cuma’ya 12:00 – 18:00 saatleri arasında yapılır ve interaktif ve ilgi çekici bir format kullanarak dil becerilerinin temel unsurlarını kapsar.