Merkezefendi  İngilizce özel dersler ( 4 Öğrenci İle İngilizce özel dersler )  Merkezefendi  İngilizce özel dersler merkezimizdeki  Merkezefendi  İngilizce özel dersler ünitelerimizde düzenlenen  (1'e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Dersler ) ile İngilizce öğren.

MERKEZEFENDİ İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER PROGRAMI

MERKEZEFENDİ İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER PROGRAMINI  AYRINTILARI

1 –  Merkezefendi  İngilizce özel dersler ( Birebir İngilizce özel dersler )
2 –  Merkezefendi  İngilizce özel dersler ( 4 Öğrenci İle İngilizce özel dersler )

Merkezefendi  İngilizce özel dersler merkezimizdeki  Merkezefendi İngilizce özel dersler ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Özel İngilizce Dersler ) ile kendi hızınızı ve yoğunluğunuzu seçebilirsiniz. Grup İngilizce özel dersler  ile karşılaştırırsanız, daha kısa sürede daha fazla ilerleme kaydetmenizi sağlayan İngilizce öğretmeninin tüm dikkatini Birebir İngilizce özel derslerinde çekeceksiniz.

Dersleri istediğiniz gibi ayarlayın

Bireysel  İngilizce özel dersler, sizi arzu ettiğiniz İngilizce seviyesine getirmenin en iyi yoludur.  İngilizce özel dersler son derece etkileşimlidir ve size en uygun öğretim yöntemlerine odaklanır. Bu sayede Temel İngilizce özel dersler merkezimizde  (1’e 1 Özel İngilizce Dersler) ile çok daha hızlı ilerleyecek ve Birebir İngilizce özel derslerini istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz!

Belirli yönlere odaklanmak

İngilizce özel dersleri merkezimizdeki İngilizce özel dersler ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Özel İngilizce Dersler) ile İngilizce özel dersler programında, örneğin profesyonel (İş) İngilizcesine, iş başvurularına veya İngilizce yazma veya İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmeye İngilizce özel dersler ile odaklanabilirsiniz. Ayrıca sizi YDS,  TOEFL, YKSDİL YÖKDİL FCE, CAE veya IELTS gibi uluslararası İngilizce sınavlara özel olarak İngilizce özel dersleri merkezimizde hazırlamak da mümkündür. Farklı uluslararası sınavlar hakkında daha fazla bilgiyi İngilizce özel dersler merkezimizde burada bulabilirsiniz .

Paketlere git

Denizli de  çevrimiçi olarak İngilizce özel dersleri
Aşağıdaki fiyatlar tek kişilik İngilizce özel dersler için geçerlidir, ancak 2 veya daha fazla kişi ile İngilizce özel ders almak da mümkündür. İngilizce özel derslerini lokasyonlardan  birinde veya dilerseniz online olarak Zoom/Skype üzerinden evinizde alabilirsiniz.

İngilizce özel derslerine Başlangıç Tarihi 

İngilizce özel dersler merkezimizde  (1’e 1 Özel İngilizce Kursu ) ile  İngilizce özel dersler programında, kendi başlangıç ​​tarihinizi ve yoğunluğunuzu seçebilirsiniz. Yoğunluk ve esneklik açısından farklılık gösteren 2 farklı paket ile çalışıyoruz. İngilizce özel dersler merkezimizdeki  İngilizce özel dersler ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Özel İngilizce Kursu ) ile Tek İngilizce özel derslerinde  Paketinizi seçin ve bizi arayarak  kayıt olun .

İngilizce Neden Bu Kadar Önemli?

Öyleyse, bugünlerde Tek Başına İngilizce özel dersler ile iyi bir İngilizce temeline sahip olmanın neden hayati önem taşıdığını kendimize hatırlatalım.

İngilizce öğrenmek önemlidir çünkü:

✓ İnsanlar iletişim kurmak için genellikle İngilizce kullanır.

 

✓ Birçok ülke İngilizce’yi okulda ve üniversitelerde ikinci dil (ESL) olarak kullanır.

 

✓ Ve tüm dünyada yabancı dil konuşanlar arasında en yaygın kullanılan dildir..

 

✓ Aynı zamanda, uluslararası iş dünyasında sıklıkla tercih edilen dildir.

İngilizce özel dersler merkezimizdeki  İngilizce özel dersler ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Özel İngilizce Dersler ) ile İngilizce Özel Derslerde  Uzmanlaşmıştır

Grup İngilizce özel dersler  , özel ve bireysel dil öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılayarak İngilizcenizi hızla geliştirmenize yardımcı olacak paketlerdir…

Bu nedenle, genel, konuşma, iş İngilizcesi dersleri, tez düzeltmeleri veya iş görüşmesi istemeniz fark etmez.

İngilizce özel dersleri merkezimizdeki  İngilizce özel dersler ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Özel İngilizce Dersler ) ile programlarımızın amacı, dil akademimizde akademik standartları yakalayabilmeniz ve başarıya ulaşabilmeniz için dil yeterliliğinizi geliştirmek..

İngilizce özel dersler merkezimizdeki  İngilizce özel dersler ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Özel İngilizce Kursu ) ile nitelikli ve deneyimli İngilizce öğretmeniniz,İngilizce özel dersleri merkezimizdeki  İngilizce özel dersler ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Özel İngilizce Kursu ) ile dil öğrenme hedeflerinizi belirlemek ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış İngilizce özel derslerini planlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Ne Bekleyebilirim

İngilizce özel dersler birimlerimizde İngilizce öğretmenlerimizden biriyle özel ders alan öğrenciler, İngilizcelerini Toplu İngilizce Özel Derslerinde hızlı bir şekilde geliştirmeyi bekleyebilirler.

Bu garantilidir çünkü dikkatiniz %100 üzerinizde olacaktır.

Özel derslerimiz ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır ve tüm dilin sizinle alakalı ve ilgi çekici olmasını sağlar.

Genellikle İngilizce dilbilgisi alıştırmalarla tazelenir ve tekrarlanır.