Merkezefendi İngilizce Özel Dersleri

MERKEZEFENDİ İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER PROGRAMI

MERKEZEFENDİ İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER PROGRAMINI  AYRINTILARI

1 –  Merkezefendi  İngilizce özel dersler ( Birebir İngilizce özel dersler )
2 –  Merkezefendi  İngilizce özel dersler ( 4 Öğrenci İle İngilizce özel dersler )

 Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizdeki  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Dersleri ) ile kendi hızınızı ve yoğunluğunuzu seçebilirsiniz. Grup Merkezefendi  İngilizce özel dersleri  ile karşılaştırırsanız, daha kısa sürede daha fazla ilerleme kaydetmenizi sağlayan İngilizce öğretmeninin tüm dikkatini  Merkezefendi  İngilizce özel derslerinde çekeceksiniz.

Dersleri istediğiniz gibi ayarlayın

Merkezefendi İngilizce özel dersleri, sizi arzu ettiğiniz İngilizce seviyesine getirmenin en iyi yoludur.  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri son derece etkileşimlidir ve size en uygun öğretim yöntemlerine odaklanır. Bu sayede  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizde  (1’e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Dersleri) ile çok daha hızlı ilerleyecek ve Merkezefendi İngilizce özel derslerini istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz!

Belirli yönlere odaklanmak

 Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizdeki  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Dersleri ) ile Merkezefendi  İngilizce özel dersleri programında, örneğin profesyonel (İş) İngilizcesine, iş başvurularına veya İngilizce yazma veya İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Ayrıca sizi YDS,  TOEFL, YKSDİL YÖKDİL FCE, CAE veya IELTS gibi uluslararası İngilizce sınavlara özel olarak Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizde hazırlamak da mümkündür. Farklı uluslararası sınavlar hakkında daha fazla bilgiyi Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizde burada bulabilirsiniz .

Paketlere git

Denizli  veya Merkezefendi’de   çevrimiçi olarak İngilizce özel dersleri
Aşağıdaki fiyatlar tek kişilik İngilizce dersleri için geçerlidir, ancak 2 veya daha fazla kişi ile İngilizce özel ders almak da mümkündür. İngilizce özel derslerini   Denizli  veya Merkezefendi’de ki  lokasyonlardan  birinde veya dilerseniz online olarak Zoom/Skype üzerinden evinizde alabilirsiniz.

İngilizce özel derslerine Başlangıç Tarihi 

Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizde  (1’e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Kursu ) ile   Merkezefendi  İngilizce özel dersleri programında, kendi başlangıç ​​tarihinizi ve yoğunluğunuzu seçebilirsiniz. Yoğunluk ve esneklik açısından farklılık gösteren 2 farklı paket ile çalışıyoruz. Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizdeki  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Kursu ) ile Merkezefendi İngilizce özel derslerinde  Paketinizi seçin ve bizi arayarak  kayıt olun .

İngilizce Neden Bu Kadar Önemli?

Öyleyse, bugünlerde iyi bir İngilizce temeline sahip olmanın neden hayati önem taşıdığını kendimize hatırlatalım.

İngilizce öğrenmek önemlidir çünkü:

✓ İnsanlar iletişim kurmak için genellikle İngilizce kullanır.

 

✓ Birçok ülke İngilizce’yi okulda ve üniversitelerde ikinci dil (ESL) olarak kullanır.

 

✓ Ve tüm dünyada yabancı dil konuşanlar arasında en yaygın kullanılan dildir..

 

✓ Aynı zamanda, uluslararası iş dünyasında sıklıkla tercih edilen dildir.

 Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizdeki  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Dersleri ) ile İngilizce Özel Derslerde  Uzmanlaşmıştır

Merkezefendi  İngilizce özel dersleri  , özel ve bireysel dil öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılayarak İngilizcenizi hızla geliştirmenize yardımcı olacak paketlerdir…

Bu nedenle, genel, konuşma, iş İngilizcesi dersleri, tez düzeltmeleri veya iş görüşmesi istemeniz fark etmez.

 Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizdeki  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Dersleri ) ile programlarımızın amacı, dil akademimizde akademik standartları yakalayabilmeniz ve başarıya ulaşabilmeniz için dil yeterliliğinizi geliştirmek..

 Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizdeki  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Kursu ) ile nitelikli ve deneyimli İngilizce öğretmeniniz,  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri merkezimizdeki  Merkezefendi  İngilizce özel dersleri ünitelerimizde düzenlenen  (1’e 1 Merkezefendi Özel İngilizce Kursu ) ile dil öğrenme hedeflerinizi belirlemek ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış dersler planlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Ne Bekleyebilirim

İngilizce öğretmenlerimizden biriyle özel ders alan öğrenciler, İngilizcelerini hızlı bir şekilde geliştirmeyi bekleyebilirler.

Bu garantilidir çünkü dikkatiniz %100 üzerinizde olacaktır.

Özel derslerimiz ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır ve tüm dilin sizinle alakalı ve ilgi çekici olmasını sağlar.

Genellikle İngilizce dilbilgisi alıştırmalarla tazelenir ve tekrarlanır.