MERKEZEFENDİ İngilizce Kursuprogramları ile İngilizce çok kolay öğrenilir.

MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu, Kariyeriniz İçin İngilizce Kursu

MERKEZEFENDİ’DE Kariyeriniz için İngilizce Kursu

MERKEZEFENDİ İngilizce Kursumuz dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye odaklanmıştır. İngilizce çalışarak kariyer yapmak isteyen profesyonel adamları için idealdir.

NE ALIRSIN

Öğretmeninizden daha fazla kişisel destek için en fazla üç yetişkin İngilizce öğrencisiyle çevrimiçi veya yüz yüze küçük sınıflar.
Kişisel koçunuz, sizi yolda tutmak ve motive etmek için İngilizce kariyer hedeflerinize dayalı olarak çalışma planınızı belirler.
Özellikle profesyonel yetişkin öğrenciler için kanıtlanmış bir öğrenme yöntemi.  MERKEZEFENDİ İngilizce Kursumuz sonunda üzerinde anlaştığınız hedefe ulaşamazsanız, paranızı geri alın.

1980’den beri yetişkinler için iş İngilizcesi uzmanları

İngilizce Akademik Eğitimde , öğrencilerin kariyerleri için İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmak için özel olarak uyarlanmış, kanıtlanmış bir yöntem geliştirdi.

MERKEZEFENDİ İngilizce Kursumuzla İngilizce kursumuzla ilerleme kaydedecek ve kariyer hedeflerinize ulaşacaksınız.

1 İş İngilizcesini nasıl öğrenirsiniz

MERKEZEFENDİ de  kariyerlerini inşa eden bir grup insana odaklanan çevrim içi videoları izleyerek zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin.

Dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirmek için İnteraktif Dersler ile gördüğünüz dili çalışın. Katılın ve rol yapma konuşmalarını kaydedin ve anında geri bildirimle okuma ve yazma için öğrenci çalışma kitabınızı tamamlayın

2 Pratik yap ve konuş

Telaffuz pratiği yapın ve etkileşimli alıştırmalarla İngilizce iletişiminizi geliştirin. Otomatik konuşma tanıma özelliğine sahip etkileşimli İngilizce alıştırmalarımız anında geri bildirim sağlar.

İster okullarımızda ister çevrimiçi olun, ilk günden itibaren İngilizce sohbetler yapmaya başlayın. Profesyonel konuşma sınıflarında ve ilgili etkinliklerde öğretmenlerimizle pratik İngilizcesi konuşun.

3 Sabit geri bildirim

Yüksek nitelikli öğretmenler, hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlar. İngilizce sunum yaparken veya İngilizce çalışırken güvenle İngilizce konuşmak için ihtiyacınız olan geri bildirimi alın.

Aynı seviyede kariyer odaklı en fazla üç öğrencinin olduğu küçük sınıflara katılın. İngilizce öğretmenlerimiz öğrendiklerinizi doğrulayacak ve onaylayacaktır. İş İngilizcesi becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacağız.

İngilizce Öğrenme Döngünüz

Yöntemimiz, işte ne kadar meşgul olursanız olun öğrenmeyi kolay ve etkili hale getiren kanıtlanmış bir öğrenme döngüsüne dayanmaktadır.

Birinci hafta
İlgi çekici videolar izleyin ve ilgili öğrenme etkinliklerini tamamlayın
Çalışma kitabınızla İngilizce e-postalar veya mektuplar için okuma ve yazma becerilerinizi geliştirin
Örneğin toplantılarda gerçek İngilizceyi kullanarak pratik yapmak için  öğretmenle  konuşma sınıfına katılın.
İkinci hafta
Gerekirse koçunuzun desteğiyle etkileşimli dersleri incelemeye devam edin.
Temalı bir aktivitede gerçek hayattaki profesyonel durumlarda İngilizce konuşun
İlerlemenizi onaylamak için küçük sınıfınızı bir öğretmenle birlikte tutun.
Tekrar et
İhtiyacınız olan kurumsal İngilizce dilini öğrendiğinizi bildiğiniz için kursun bir sonraki bölümüne geçin.
Gerekirse daha fazla çalışmak için ekstra dersler alın ve daha da geliştirmek için diğer ilgili etkinliklere katılın.
İş becerileri konusunda daha fazla pratik yapmak için çalışma kitaplarınızda yaptığınız işi gözden geçirin