LYS 5 HAZIRLIK PROGRAMI

Lys 5 Hazırlık Programı İçeriği

1 – Lys 5 Hazırlık ( Birebir Özel Lys 5 Hazırlık )
2 – Lys 5 Hazırlık ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Lys 5 Hazırlık )

Hazırlık programında kullanılan özel uygulamalarla sınavda elde edilen ” NET ” sayısını en az 10-15 adet arasında arttırırız. İsterseniz hemen bizi arayın.

1 – LYS 5 HAZIRLIK ( BİREBİR ÖZEL LYS 5 HAZIRLIK) : LYS 5 hazırlık etkinlikleri platformunda, içeriğinde yer alan LYS 5 sorularının nasıl çözülmesi gerektiği ve bunun yolları hakkında açıklamalarla öğrenciyi LYS 5 sınavında rahatlatan ve onların soruları hem % 100 doğru hemde hızlı yanıtlamalarına katkı sağlayan, özel öğretim teknikleri aracılığı ile eksik kelimeler konusunun çözümünde öğrenciye yaşamsal değerde  yardım sağlayan, sınavla ilgili açıklayıcı bilgilerin kolay anlaşılır olması nedeni ile sınav öncesi öğrencinin moralini düzelten programların desteğinde  birebir LYS 5 hazırlık eğitimine özel ders alarak devam eden  aday öğrencinin  genellikle  bizzat kendi  eğitim programının uygulanacağı gün ve saati  belirler. Bu davranışın hedefi  aday öğrencinin gereksinim duyduğu eğitimi aldığında günlük yaşamında bir aksama olmasını önlemektir. Bu şekilde, hem işine gücüne varsa okuluna devam edebilen aday öğrenci aynı  zamanda da LYS 5 hazırlık eğitimi alır. Aday öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği ise, aday öğrencinin sınavdan elde etmeyi amaçladığı net sayısına ve  seviyesine bağlı olarak değişir ve buna bakılarak karar verilir.

2 – LYS 5 HAZIRLIK ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN  GRUPLARLA LYS 5 HAZIRLIK ): LYS 5 hazırlık departmanlarında,  toplu halde yapılan bu derslerde 4 öğrencinin her birine doğrudan ulaşabilen ve onlarda bireysel ders alıyormuş gibi bir duygu yaratan, LYS 5 sınav soruları hakkında çok özel ve aynı zamanda genel açıklamalar yaparak sınavda öğrencinin ne tür bir olayla karşılaşacağı konusuna açıklık getiren, en son sistem LYS 5  teknikleri ile sınava hazırlanma süresini olabildiğince elbette öğrencinin seviyesine de bağlı olarak kısaltan, öğrencilerin bildikleri akademik kelimelerin sayısını çoğaltan ve bunu sağlamak için özel teknikler kullanan programların uygulandığı  seviyeleri olabildiğince birbirine denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda yer alarak  birebir özel LYS 5 hazırlık eğitimine çok yakın kalite ve özellikte de eğitim alınabilir. Grup şeklinde verilen LYS 5 hazırlık eğitimi programlarında, birebir özel ders kalitesine ve özelliklerine çok yakın bir eğitim verilebilmesini sağlayabilmek için   , grup sayısı 4 kişi ile sınırlı bırakılır.. Bu tamamen öğrenci odaklı ve ve onları düşünerek alınmış bir karardır.

HAZIRLIK EĞİTİMİNDE NEDEN BİZ

Bu seçimin yapılmasında bizim  bir kaç nedenle tercih edilmemiz gerekir. Sıralarsak:

  • LYS 5 sınavına   hazırlanan aday öğrencilerin en büyük sorunlarından biri, yapılan  deneme sınavlarında elde ettikleri net sayısını bir türlü yükseltememeleridir. Oysa, bu sadece deneme sınavı çözülerek başarılabilecek bir durum değildir. Bunu sağlamak için  kesinlikle ”  LYS 5 Sınav Çözüm Tekniklerini ” bilmek gerekir.İşte biz burada bunu sağlıyoruz.

 

Leave a Comment