KENDİ HIZINIZDA İNGİLİZCE ÖĞRENİN  

Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin

1 – Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin ( 4 öğrenciden kurulan gruplarla İngilizce Ders )

Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin için kurulan merkezdeki Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin sınıflarımızda derslerimiz en yüksek kalitede bire bir eğitim sağlar. Her Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin programları , konuşma, telaffuz, yazma, TOEFL hazırlığı, mülakat teknikleri, sunum becerileri veya hemen hemen her şey için öğrencinin özel ihtiyacını karşılayacak şekilde uyarlanmıştır!

Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin için kurulan merkezdeki Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin sınıflarımızda Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin programlarındaki Esnek  İngilizce programlamamız, yaşam tarzınıza uyan bir zaman ve yer bulmanıza olanak tanır. Özel Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin dersleri gündüz veya akşam, pazartesiden cumartesiye okulumuzda veya seçtiğiniz bir yerde planlanabilir.

Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin için kurulan merkezdeki Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin sınıflarımızda Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin programları ile her seviyeden öğrenciye İngilizce öğretiyoruz. Yüksek düzeyde İngilizce yeterliliğine sahip öğrenciler, sıklıkla Kullanımda Profesyonel İngilizce olarak kullandığımız bir müfredattan yararlanabilir.  Express Publishing tarafından yayınlanan Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin programlarında bu  İngilizce müfredat, sağlık bilimleri, iş dünyası, hukuk ve BT uzmanları tarafından Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin için kurulan merkezdeki Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin sınıflarımızda Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin programlarında kullanılabilir ve birçok üst düzey öğrenci, onlara İngilizceyi daha etkili kullanmak için ihtiyaç duydukları araçları sağladığını düşünür.

Daha düşük düzeyde İngilizce yeterliliğine sahip öğrenciler genellikle Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin programlarında   Enterprise gibi çok seviyeli genel İngilizce müfredatlarımızdan birini kullanır ve ayrıca okulda (veya evde) ek dinleme anlama çalışmaları yaparlar. Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin programlarındaki tüm özel Kendi Hızınızda İngilizce Öğrenin ders öğrencileri C. tesi ve Pazar günü   derslere katılmaya davet edilir, çünkü okul hayatının bir parçası olabileceğini umuyoruz.