İngilizce ( Speaking ) Özel Ders

İngilizce ( Speaking ) Özel Ders Programı

 

1 – İngilizce ( Speaking ) Özel Ders  ( Birebir İngilizce ( Speaking ) Özel Ders )
2 – İngilizce ( Speaking ) Özel Ders  ( 4 Öğrenciden oluşturulan gruplarla  İngilizce ( Speaking ) Özel Ders )

İngilizce ( Speaking ) Özel Ders merkezimizdeki  İngilizce ( Speaking ) Özel Ders birimlerimizde düzenlenen ve öğrencilere uygulanan İngilizce ( Speaking ) Özel Ders programları ile konuşma becerilerinizi geliştirmek için aktiviteler bulabilirsiniz. Farklı durumlarda kullandığımız dili fark ederek ve faydalı ifadeler uygulayarak konuşmanızı geliştirebilirsiniz.

Bu bölümdeki kendi kendine çalışma dersleri, Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi (CEFR) seviyelerine göre yazılır ve düzenlenir. İşyerinde ilerlemek ve İngilizce iletişim kurmak için ihtiyacınız olan konuşma becerilerini geliştiren iş yerinde farklı konuşmaların videoları ve etkileşimli alıştırmalar var. Videolar, en kullanışlı dili söyleme alıştırması yapmanıza yardımcı olur ve etkileşimli alıştırmalar, ifadeleri hatırlamanıza ve kullanmanıza yardımcı olur.

Hangi seviyeyi seçeceğinizi öğrenmek için ücretsiz çevrim içi İngilizce testimize katılın. Başlangıç ​​seviyesinden (CEFR seviyesi A1) üst orta seviyeye (CEFR seviyesi B2) kadar seviyenizi seçin ve sizin için ne zaman uygunsa, kendi hızınızda konuşma becerilerinizi geliştirin.

Bir konuşma dersi seçin

A1 konuşma
Günlük iletişim için faydalı bir dil öğrenmenize yardımcı olacak konuşma pratiği. Durumlar arasında yeni insanlarla tanışmak, anlayışı kontrol etmek ve önerilerde bulunmak yer alır.

A2 konuşma
Günlük iletişim için faydalı bir dil öğrenmenize yardımcı olacak konuşma pratiği. Durumlar arasında ilgi göstermek, nereli olduğunuz hakkında konuşmak ve işiniz hakkında konuşmak yer alır.

B1 konuşma
Günlük iletişim için faydalı bir dil öğrenmenize yardımcı olacak konuşma pratiği. Durumlar arasında haberlere yanıt vermek, yüz yüze görüşmek ve bir iyilik istemek yer alır.

B2 konuşma
Günlük iletişim için faydalı bir dil öğrenmenize yardımcı olacak konuşma pratiği. Durumlar arasında tavsiye vermek, bir sorunla uğraşmak ve birinin fikirlerine meydan okumak yer alır.

İngilizce konuşmayı güvenle öğrenin

Çevrim içi kendi kendine çalışma, canlı sınıflar ve kişisel öğretmenlerle bire bir kurslarımız, dünyanın İngilizce öğretim uzmanlarından bazıları tarafından tasarlanmıştır. İngilizcenizi geliştirmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak güvenli ve kapsayıcı bir öğrenme ortamı sunarlar.

İngilizceyi doğru ve akıcı bir şekilde konuşmak ister misiniz? İngilizce ( Speaking ) Özel ders eğitim merkezimizdeki canlı derslerimiz ve özel eğitmenli kurslarımız size uzman İngilizce öğretmenleri ve dünyanın dört bir yanından sınıf arkadaşlarınızla konuşmanızı pratiğe geçirme fırsatı verir. Bizimle İngilizce konuşma becerilerini geliştiren dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye katılabilirsiniz.