İNGİLİZCE PROFİCİENCY DERSLERİ PROGRAMLARI

İngilizce Proficiency Dersleri Program İçeriği

1 – İngilizce Proficiency Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Proficiency Dersleri)
2 – İngilizce Proficiency Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Proficiency Dersleri)

1 – İngilizce Proficiency Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Proficiency Dersleri):  İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde, birebir özel İngilizce Proficiency  dersi almak amacı ile kayıt olan ve İngilizce Proficiency derslerine başlayan öğrenci, programın hangi günlerde işleneceğini isterse, dersler onun istediği gün ve saatlerde işlenir. Bundan amaç, öğrencinin İngilizce Proficiency dersleri  almaktan ötürü özel yaşamında bir sıkıntı veya sorun yaşamasını önlemektir. Böylece, ders alanlar, hem  İngilizce Proficiency derslerini alır hemde kaldıkları yerden yaşamına devam eder.

 İngilizce Proficiency dersleri kampanyalarındaki  İngilizce Proficiency Dersleri platformunda başarılı olmak ve Proficiency sınavını mutlaka kazanmak için kaç derslik bir İngilizce Proficiency dersleri programı uygulanması gerektiği, öğrencinin sınavına gireceği üniversitenin sınav özelliklerine bağlı olarak yada sınavda almak istediği nota  göre tespit edilir.

Birebir özel İngilizce Proficiency  dersleri programları kesinlikle, öğrencinin bilgi eksikliğini tamamlayan, onaran ve tüm yapısına uyan bir nitelik ve özellik taşır. Ayrıca, tamamen ” kişiye özel ve özgü  İngilizce Proficiency dersleri programı ” niteliğindedir.

2 – İngilizce Proficiency Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Proficiency Dersleri): İngilizce Proficiency dersleri departmanlarında, baş vuran öğrenciler arasından seçilen yada aynı üniversitede ders alan öğrencilerden oluşturulan gruplara, grup sayısı 4 kişiyi geçmemek kaydı ile İngilizce Proficiency dersleri verilir.

 İngilizce Proficiency dersleri için yapılan organizasyonlardaki  İngilizce Proficiency Dersleri kampüsünde,  4 Kişilik küçük grupların oluşturulması, öğrencilerin yararına olduğu için bu tür bir uygulamanın içindeyiz. mevcut az olunca, öğrenci anlamadığı yerlerle ilgili soru sorabildiği gibi eğitmen de öğrenciler ile daha fazla ilgilenebilir. Küçük grupların İngilizce Proficiency Derslerinde bu olumlu yanları öğrenciler için güzel bir fırsat olduğu gibi çok daha iyi İngilizce Proficiency dersleri  alarak başarılı olma ihtimalleri artar.

İNGİLİZCE PROFICIENCY DERSLERİ için NEDEN BİZ

  • İngilizce Proficiency Dersleri ile ilgili seminerlerde, tüm İngilizce Proficiency dersleri programlarında öğrenciye ”  SENET ”  uygulaması ve imzalama gibi bağlayıcı nitelik taşıyan bir işlem yoktur.
  • Proficiency sınavları akademik seviyede olduğundan akademik kelime bilgisi ve bilgi haznesi başarıda büyük önem taşır. Bu nedenle İngilizce Proficiency dersleri için düzenlenen organizasyonlarda,bu konu üzerinde çok durulur. Öğrenciler İngilizce Proficiency derslerinde özel hazırlanmış alıştırmalarla desteklenir.
  • İngilizce Proficiency Dersleri hakkında yapılan uygulamalarda, İngilizce Proficiency Dersleri programlarında anlatılanların yanında, öğrencinin sınavda soruları  hızlı yanıtlamasına yardımcı olacak ve onu rahatlatacak ” İngilizce Proficiency  sınav teknikleri ve taktikleri ” desteği de verilir.