İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri ..

İNGİLİZCE PROFICIENCY DERSLERİ PROGRAMLARI

İngilizce Proficiency Dersleri Program İçeriği

1 – İngilizce Proficiency Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Proficiency Dersleri)
2 – İngilizce Proficiency Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Proficiency Dersleri)

1 – İngilizce Proficiency Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Proficiency Dersleri):

  İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde, birebir özel İngilizce Proficiency  dersi almak amacı ile kayıt olan ve İngilizce Proficiency derslerine başlayan öğrenci, İngilizce  programının hangi günlerde işleneceğini isterse, İngilizce Proficiency dersleri onun istediği gün ve saatlerde işlenir. Bundan amaç, İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde öğrencinin İngilizce Proficiency dersleri  almaktan ötürü özel yaşamında bir sıkıntı veya sorun yaşamasını  İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasında önlemektir. Böylece, İngilizce ders alanlar, hem  İngilizce Proficiency derslerini alır hemde kaldıkları yerden yaşamına devam eder.

İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde İngilizce Proficiency dersleri kampanyalarındaki  İngilizce Proficiency Dersleri platformunda başarılı olmak ve Proficiency sınavını mutlaka kazanmak için kaç derslik bir İngilizce Proficiency dersleri programı uygulanması gerektiği,   İngilizce Proficiency dersleri ile öğrencinin sınavına gireceği üniversitenin sınav özelliklerine bağlı olarak  İngilizce Proficiency derslerinde yada sınavda almak istediği nota  göre  İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde,tespit edilir.

İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde İngilizce Proficiency dersleri kampanyalarındaki İngilizce Proficiency dersleri platformunda gerçekleştirilen birebir özel İngilizce Proficiency  dersleri programları kesinlikle, öğrencinin bilgi eksikliğini tamamlayan, onaran ve tüm yapısına uyan bir nitelik ve özellik taşır. Ayrıca,  İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde, birebir özel İngilizce Proficiency  dersi tamamen ” kişiye özel ve özgü  İngilizce Proficiency dersleri programı ” niteliğindedir.

2 – İngilizce Proficiency Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Proficiency Dersleri):

İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde İngilizce Proficiency dersleri kampanyalarındaki İngilizce Proficiency dersleri departmanlarında, İngilizce Proficiency Derslerine baş vuran öğrenciler arasından seçilen yada aynı üniversitede ders alan öğrencilerden oluşturulan gruplara, grup sayısı  İngilizce Proficiency derslerinde 4 kişiyi geçmemek kaydı ile İngilizce Proficiency deersleri adına yapılan etkinlikler sırasında İngilizce Proficiency dersleri verilir.

 İngilizce Proficiency dersleri için yapılan organizasyonlardaki  İngilizce Proficiency Dersleri kampüsünde,  4 Kişilik küçük grupların   İngilizce Proficiency derslerinde oluşturulması, öğrencilerin yararına olduğu için   İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde bu tür bir uygulamanın içindeyiz. mevcut az olunca, öğrenci anlamadığı yerlerle ilgili soru sorabildiği gibi eğitmen de öğrenciler ile daha fazla ilgilenebilir.   İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde, birebir özel İngilizce Proficiency  dersindeki küçük grupların İngilizce Proficiency Derslerinde bu olumlu yanları öğrenciler için güzel bir fırsat olduğu gibi çok daha iyi İngilizce Proficiency dersleri  alarak başarılı olma ihtimalleri artar.

İNGİLİZCE PROFICIENCY DERSLERİ için NEDEN BİZ

  • İngilizce Proficiency Dersleri ile ilgili seminerlerde, tüm İngilizce Proficiency dersleri programlarında öğrenciye İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde, ”  SENET ”  uygulaması ve imzalama gibi bağlayıcı nitelik taşıyan bir işlem yoktur.
  • Proficiency sınavları akademik seviyede olduğundan akademik kelime bilgisi ve bilgi haznesi başarıda büyük önem taşır. Bu nedenle İngilizce Proficiency dersleri için düzenlenen organizasyonlarda,bu konu üzerinde çok durulur.   İngilizce Proficiency dersleri adına yapılan etkinlikler sırasındaki İngilizce Proficiency Dersleri kategorisinde, birebir özel İngilizce Proficiency  dersinde  Öğrenciler İngilizce Proficiency derslerinde özel hazırlanmış alıştırmalarla desteklenir.
  • İngilizce Proficiency Dersleri hakkında yapılan uygulamalarda, İngilizce Proficiency Dersleri programlarında anlatılanların yanında,  İngilizce Proficiency derslerinde öğrencinin sınavda soruları  hızlı yanıtlamasına yardımcı olacak ve onu rahatlatacak ” İngilizce Proficiency  sınav teknikleri ve taktikleri ” desteği de verilir.