İNGİLİZCE ÖZEL KURS PROGRAMLARI 
( YDS, IELTS, LYS 5, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA KURSLARI)

İngilizce Özel Kurs Programları İçeriği

1 –  İngilizce Özel Kurs ( Birebir İngilizce Özel Kurs )
2 – İngilizce Özel Kurs ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Kurs )

1 – İNGİLİZCE ÖZEL KURS (BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL KURS):

İngilizce özel kurs tanıtım programlarında İngilizce özel kurs verilen İngilizce merkezindeki İngilizce özel kurs platformunda ve İngilizce özel kurs ile ilgili İngilizce özel kurs seminerlerinde ve de İngilizce öğretilerde,  tüm ayrıntı,  incelikleri ve özellikleri ile benzerlerinden çok daha farklı içerik ve öğretim sistemlerine sahip olan,  İngilizce öğretimi hakkında içeriğinde bulunan öğretim yöntem ve sistemlerinin en çağdaş bilgilerle donatılmış olması nedeni ile öğrenciyi en kısa sürede geliştiren, seviye atlatan ve onu ileri aşamalara taşıyan, hazırlanışında ki özellikler yüzünden İngilizce öğretim sistemini kısaltan, içerdiği tüm bu İngilizce bilgileri sebebi ile öğrenciye ben İngilizce öğrenebilirim duygusunu İngilizce özel kursta yaşatan, onun moralini yükselten bu kendine özgü kuralları olan İngilizce özel kurs programını birebir alan aday öğrenciler, İngilizce  özel kurs programının uygulanacağı gün ve saatleri kendi istekleri doğrultusunda İngilizce özel kurs tanıtım programlarında İngilizce özel kurs verilen İngilizce merkezindeki İngilizce özel kurs platformunda tayin eder. Bu şekilde bir belirleme yaparak, özel yaşamında her hangi bir değişiklik olmasının önüne geçer ve aynı zamanda, gereksinimi olan İngilizce özel kursu  da almış olur.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL KURS ( 4 Kişiden Oluşturulan  Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL KURS ):  

İngilizce özel kurs kategorisinde düzenlenen İngilizce özel kurs kampüslerindeki İngilizce özel kurs seminerlerinde ve İngilizce özel kurs  etkinlikleri kapsamında,  seviye sınav sonuçları ile , denk seviyedeki 4 aday öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak her açıdan öğrenci düşünülerek hazırlanmış ve kendine özgü öğretim sistemleri olan, İngilizce özel kurs programında ve aynı zamanda İngilizce özel kurs programlarının içeriğinde bulunan öğretime ait yöntemlerle keyif katan ve  İngilizce  özel kursa katılmış öğrenciyi hem eğlendiren hem de ona öğretim veren, öğrenim süresini elverdiği ölçülerde kısaltarak öğrencinin sıkılmasını önleyen İngilizce özel kurs programlarının eşliğinde kaliteli bir İngilizce özel kurs alınabilir.

ÖZEL KURS için BİZİ SEÇME NEDENİ

  • İngilizce özel kurs konusunda ki İngilizce özel kurs öğretilerinde organize edilmekte olan İngilizce özel kurs programında, öğretim alan aday öğrencilere kesinlikle ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenciler, ödemeleri haber vermek koşulu ile İngilizce özel kurs yönetimine taksitle de yapar.
  • İngilizce özel kurs hakkında verilen seminerlerde düzenlenen İngilizce özel kurs programlarında kelime haznesi ( vocabulary ) konusuna özel bir önem verilir. İngilizce özel kursta hazırlanan özel kelime alıştırmaları aday öğrencilere dağıtılarak, bunların kullanılacak şekilde öğrenilmesi İngilizce özel kurs tanıtım programlarında İngilizce özel kurs verilen İngilizce merkezindeki İngilizce özel kurs platformunda istenir. Öğrencilerin bu çalışmaları İngilizce özel kursta yakın takip altına alınır ve izlenir. Çalışmayanlar uyarılır.