İngilizce Özel Kurs Programları

İngilizce Özel Kurs Programları İçeriği

1 –  İngilizce Özel Kurs ( Birebir İngilizce Özel Kurs )
2 – İngilizce Özel Kurs ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Kurs )
 

1 – İNGİLİZCE ÖZEL KURS ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL KURS ): İngilizce özel kurs departmanlarındaki İngilizce özel kurs öğretilerinde düzenlenen İngilizce özel kurs faaliyetleri ile  hem İngilizce öğreten hemde eğlendiren, öğrencilere öğrenmenin keyfini yaşatan, öğrenirken dili aynı anda uygulatan, İngilizce özel kurs programına birebir İngilizce özel kurs almak isteği ile dahil olan  ve İngilizce özel kurs programında yer alarak birebir İngilizce özel kurs almak isteyenler, İngilizce özel kurs programının ne zaman işleneceği konusunda bizzat kendi karar verir ve  günleri belirler. Bu tür İngilizce özel kurs programlarının İngilizce Özel Kursa katılacak olan öğrenciye  sağladığı  bir takım kazanımlar mevcuttur. Bir tanesi, öğrenci  özel  yaşamında  İngilizce özel kurs aldığı için bir değişiklik yapma ihtiyacı yaşamaz. Diğeri ise öğrenci aynı zamanda sıkıntı çekmeden  gereksinimi olan İngilizce özel kursuna  da gider,  işlerini de yapar.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL KURS ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL KURS ): İngilizce özel kurs platformunda İngilizce özel kurs seminerleri içeriğinde, işlenen İngilizce özel kurslarında, bilgi düzeyi, aynı yada hiç değilse denk olan 4 öğrenci seçilir ve küçük sınıflar oluşturulur. Bu gruplara katılarak, her dalda İngilizce özel kurs almak mümkündür.

İNGİLİZCE ÖZEL KURS için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce özel kurs  için yapılan etkinliklerde yer verilen İngilizce özel kurs  programının,  her alanında   yer alarak İngilizce özel kursa katılanlara  ”  SENET ” yapılmaz. 
  • İngilizce özel kurslar kategorisinde düzenlenen İngilizce özel kurs öğretimlerinde, şayet öğrenci akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile kursa katılırsa, sınavda işlerine çok yarayacak ve soruların çözümünü kolaylaştıracak özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilir ve alıştırmaların tümünün hiç eksiksiz  bir biçimde yapılması istenir. Bu aşamada, İngilizce özel kurs öğretilerinde öğrenciler çok yakın takibe alınır.
  • İngilizce özel kurs için eğitim aşamasında ayarlanan her daldaki  İngilizce özel kurs programlarında kurs veren ve İngilizce özel kursa katılan eğitmenler, eğitim verdikleri konularda çok deneyimli, bilgili ve konularında uzman hocalardır.
  • İngilizce özel kurs uygulamaları bünyesinde uygulanan İngilizce özel kurs sınıflarında, akademik sınavlara hazırlanmak için katılan öğrenciler, yetersiz buldukları tek bir bölüm için bile İngilizce özel kursa katılabilir.
  • İngilizce özel kurs konusunda yapılan ve yapılmakta olan faaliyetlerde,  sınav hazırlığında, öğrencilere girecekleri sınava  uygun seviyede İngilizce öğretilirken beraberinde sınavda çözümleri kolaylaştıran ve daha hızlı yanıt verilmesine neden olan ” sınav çözüm teknikleri için İngilizce özel kursu da ” verilir.