İngilizce Özel Dersler Programı

İngilizce Özel Dersler Programının İçeriği

1 – İngilizce Özel Dersler ( Birebir İngilizce Özel Dersler )
2 – İngilizce Özel Dersler (  4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla İngilizce Özel Dersler )

İngilizce özel dersler ile kendi temponuzu ve yoğunluğunuzu seçebilirsiniz. İngilizce Özel Derslerde öğretmenin tüm dikkatini çekeceksiniz ve bu arada öğretmen zamanının tamamını size ayıracaktır, bu da grup dersleriyle karşılaştırırsanız daha kısa sürede daha fazla ilerleme kaydetmeyi mümkün kılar.

İngilizce özel derslerde öğretmenin tüm dikkati sadece size adanmıştır. Seçilen dil alanlarına odaklanabilir ve kendi hızınızda öğrenebilirsiniz. Esnek saatler çalışanlar için iyi bir seçenektir, bu nedenle İngilizce özel derslerinin farklı zamanlarda düzenlenmesi gerekir. Biz çok makul bir maliyetle hiç bir kurumda eşi benzeri olmayan  bir kaliteli eğitim sunmakla kalmıyoruz aynı zamanda öğrettiğimiz en çağdaş tekniklerle öğrencinin öğrenme aşamasında karşılaştığı tüm zorlukları  onlara kolaylıkla atlattırıyoruz..

Dersleri istediğiniz gibi ayarlayın

İngilizce özel derslerimiz, sizi dilediğiniz İngilizce seviyesine ulaştırmanın en iyi yoludur.İngilizce özel dersler son derece etkileşimlidir ve size en uygun öğretim yöntemlerine odaklanır. Bu şekilde çok daha hızlı ilerleyeceksiniz ve İngilizce Özel Dersleri  istediğiniz gibi kendi özel yaşamınıza uygun bir biçimde ayarlayabilirsiniz!

Belirli konulara odaklanın

Örneğin, profesyonel (İş) İngilizcesi, iş başvuruları veya İngilizce yazma veya konuşma becerilerinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Ayrıca sizi FCE, CAE veya IELTS gibi uluslararası sınavlara hazırlamak da mümkündür.

İngilizce Özel Dersler 

İngilizce Özel ders almanın avantajı, iş veya kişisel nedenlerden ötürü olsun, İngilizcenizi bir sonraki seviyeye götürme gereksinimlerinize tam olarak odaklanabilmemizdir.  İngilizce Özel Dersler , tam gereksinimlerinize göre sizin için bir İngilizce Özel Dersler programı yapıp yapmadığımızı  ölçmek için yapılır.

Çalışma alanları:

– Konuşma becerilerini geliştirmek
– Anlama üzerinde çalışmak
– Yazılı İngilizce üzerinde çalışmak
– Telaffuzunuzu geliştirmek

Röportaj hazırlığı veya yurt dışı seyahatine hazırlanma gibi belirli nedenlerle de amaca uygun bir şekilde İngilizce Özel Dersler verebiliriz.

Tüm öğretmenlerimiz deneyimli, ana dili İngilizce olan öğretmenlerdir.

İngilizce Özel Dersler bire birdir, ancak iki veya daha fazla kişi özel bir grup dersi için birlikte rezervasyon yaptırabilir. Özel grup dersleri hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Dersler ne zaman?

İngilizce Özel Dersler, uygunluğunuza ve öğretmenin durumuna bağlı olarak herhangi bir zamanda başlayabilir.

İngilizce Özel Dersler okulda veya İstanbul’daki evinizde / ofisinizde yapılabilir. Öğretmenin gelmesi  gerektiğindeİngilizce Özel Dersler fiyatının farklı olabileceğini lütfen unutmayın.