İngilizce Özel Dersin Zaferi kanıtlandı ve İngilizce Özel Dersin Zaferi toplu yapılan gruplarda ders..

 İNGİLİZCE ÖZEL DERSİN ZAFERİ

İngilizce Özel Dersin Zaferi Her yerde

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Öğrenci İle İngilizce Özel Ders )

İngilizce Özel Dersin Zaferi kanıtlandı ve İngilizce Özel Dersin Zaferi toplu yapılan gruplarda ders alan öğrencilerin hiç bir şey öğrenmemesi nedeni ile ortaya çıktı. İngilizce özel dersin zaferini kutlamak gerek. İngilizce özel dersin zaferi, yıllar önceden zaten belli oluyordu.  Yıllar önce İngilizce öğrenmek için İstanbul da bir akım başladı. İngilizce Özel Dersin Zaferi kanıtlandı ve İngilizce Özel Dersin Zaferi toplu yapılan gruplarda ders alan öğrencilerin hiç bir şey öğrenmemesi nedeni ile herkes İngilizce öğrenmek ve biran önce öğrendiği İngilizce  ile kendisine iş hayatında veya kültürel ortamlarda yer edinmek telaşına kapıldı. Aslında her insanın kafasında ki hedef belli idi. İnsanlar İngilizce bilmenin onlara ne kadar yarar getireceğini daha önce bu  şekilde bir deneyim yaşamamış olsalar bile İngilizce Özel Dersin Zaferi olarak tahmin ediyorlardı.

Kimin ile konuşsan İngilizce öğrendiğini kursa gittiğini söylüyordu. Kurslar her şartta tercih ediliyordu. Zira, ucuzdu. İngilizce  öğrenmesen bile bir arkadaş çevresi edinebilecek ve sosyal yaşamda bir varlık olunabilecek yerlerdi. Özellikle sıradan , çevresi olmayan evde oturmaktan sıkılmış kızların ve oğlanların adeta bir mabedi haline geldi İngilizce kursları kısa bir süre içinde. Herkes bir birine İngilizce kurs tavsiye ediyordu.

Ortam nasıl Değişti

Peşinden bilgisayar olayı patlak verdi. Artık çalışmak para kazanmak iş bulmak için kesinlikle bilgisayar bilmek gerekiyordu. Zira, küçük işletmeler bile bilgisayar kullanmaya başladılar ticari ve muhasebe işlemlerinde. Bu kez de, bilgisayar kursları, bilgisayar derslerine öğrenci çekmek amacı ile, İngilizce öğretmeyi bedava yaptılar ve bunu her ortamda  ve reklamlarda kullandılar. 

Çünkü aklın yolu birdir. O kadar çok insanla bir arada 15- 20 kişi ile ne bilgisayar nede İngilizce öğrenilmez. İngilizce Özel Dersin Zaferi kanıtlandı ve İngilizce Özel Dersin Zaferi toplu yapılan gruplarda ders değil Kesinlikle özel ders alınması gerekir ki buda İngilizce özel dersin zaferi diye söylenebilecek bir ortam yaratır.

Kalabalık gruplarla yapılan İngilizce kursu ancak ve ancak ana dili İngilizce olan bir ülkede öğrenmek üzere gidenlere yararlı olur. Zira, kursların dışında da normal yaşam sürdürülürken İngilizce konuşmak gerekir. İngilizce Özel Dersin Zaferi kanıtlandı ve İngilizce Özel Dersin Zaferi toplu yapılan gruplarda ders alan öğrencilerin hiç bir şey öğrenmemesi nedeni ile ortaya çıktı ve kanıtlandı ki burada, Türkiye de kalabalık gruplarla İngilizce öğrenmeye kalkışıldığında İngilizce Özel Dersin Zaferi göze alınmazsa çok büyük bir hata yapılır. Kalabalık gruplarla İngilizce eğitim alındığında tüm ders süresinde adam başına düşen eğitim süreci 1-2 dakikadır yada sıfırdır.

İşte tüm bu nedenlerden ötürü İngilizce özel dersin zaferi anlaşılmalı ve Türkiye de İngilizce öğrenmeyi gerçekten  isteyenler İngilizce özel dersin zaferi kapsamında İngilizce özel ders almalı. 

İngilizce Özel ders nasıl pahalı olurmuş bir bakalım. Kalabalık gruplara katılarak İngilizce kursa gidin ayda 250 tl den 6 ay gidilse 1 500 tl eder. İngilizce özel ders alınsa 2 ay ders alındığında 1 600 tl eder. Şimdi 100 lira için bu kadar  eziyete değer mi ? İşte İngilizce özel dersin zaferi denecek başka bir olay. İngilizce Özel Dersin Zaferi kanıtlandı ve İngilizce Özel Dersin Zaferi toplu yapılan gruplarda İngilizce ders alan öğrencilerin hiç bir şey öğrenmemesi nedeni ile açık, açık gün yüzüne çıktı.