İngilizce özel dersin yararı ne şekilde olur bunu bilmeyenler İngilizce özel dersin yararını..

İNGİLİZCE ÖZEL DERSİN YARARI NEDİR

İngilizce özel dersin yararı nasıl olur

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Öğrenci İle İngilizce Özel Ders )

İngilizce özel dersin yararı ne şekilde olur bunu bilmeyenler İngilizce özel dersin yararını anlamak için normal İngilizce ders almaları  gerekir. O zaman İngilizce öğrenmek bazen zor olabilir ve aynı zamanda hangi tür bir İngilizce özel ders seçeceğinizi bilmek de zor olabilir. Genel İngilizce? Sınav İngilizcesi? İş İngilizcesi? İngilizce Özel dersler? Hepsi farklıdır ve İngilizce kursunu seçmeden önce tam olarak İngilizce Özel Dersin Yararını ve neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız İngilizce ne tür ders almanız gerektiğine yardımcı olabilir. Ancak bu her zaman böyle değildir. En popüler İngilizce dersler arasında yer alan  İngilizce özel dersin yararını bilenler İngilizce özel dersin yararından   faydalanırlar..

Peki, neden İstanbul’da  özel İngilizce dersleri almalısınız ? İngilizce özel dersin yararı nedir. İngilizce özel dersin yararı ne şekilde olur bunu bilmeyenler İngilizce özel dersin yararını anlamak kolaydır ve Bunlar genellikle (çok) grup sınıflarından daha pahalıdır ve çoğu zaman da daha kısadır. Peki neden öğrenciler onları almaya karar veriyor? Bu şekilde İngilizce özel dersin yararı çok olur.

Neden İngilizce Özel Ders Almak Gerekir

  1. İngilizce özel dersin yararını bilen öğretmen, SİZİN İngilizcenize, güçlü yanlarınıza ve üzerinde çalışmanız gereken İngilizce alanlara odaklanabilir.
  2. İngilizce özel dersin yararı ne şekilde olur bunu bilmeyenler İngilizce özel dersin yararını anlamak için çok fazla ev ödevi yaptığı sürece, İngilizcesi bir grupta eğitim görmekten daha hızlı bir şekilde gelişebilir.
  3. İngilizce özel dersin yararı olan ders konularını ve sorunlarını öğretmenle görüşebilir ve SİZİN ilginç bulduğunuz  İngilizce şeyleri inceleyebilirsiniz.
  4. İngilizce özel dersin yararı ne şekilde olur bunu bilmeyenler İngilizce özel dersin yararını anlamak için belirli bir iş veya durum için İngilizce‘ye ihtiyacınız varsa (Üniversite Projesi, İş Görüşmesi) SADECE bu konuda çalışmak için İngilizce özel ders almanın çok yardımcı olduğunu anlamalı..
  5. Öğretmenden, İngilizce özel derste sınıftaki diğer öğrenciler için endişelenmeden istediğiniz kadar düzeltme ve istediğiniz kadar açıklama isteyebilirsiniz.Bu durum İngilizce özel dersin yararı konusunda fazla açıklama istemez herhalde.
  6. İngilizce özel derste hızınızı kendiniz düzenleyerek gidebilirsiniz – çok hızlıysa, yavaşlayın! Çok yavaşsa ? Hızlandırın! İngilizce özel dersin yararı.
  7. Kendi İngilizce materyallerini sınıfa getirebilirsin ve öğretmen senin için İngilizce özel dersler hazırlayabilir.
  8. Genellikle daha az dikkat dağıtıcı şeyler vardır ve İngilizce özel dersler genellikle çok YOĞUNDUR. Ancak, birçok öğrenci bunu İngilizce özel dersin yararı olarak görüyor.İngilizce özel dersin yararı ne şekilde olur bunu bilmeyenler İngilizce özel dersin yararını anlamak için normal İngilizce ders almaları  gerekir farkı anlamaları için.

Ancak, İngilizcenizi diğer öğrencilerle uygulama şansınız olmadığı ve grup etkileşimi olmadığı için İngilizce özel derslerin bir dezavantajı vardır. Bu önemlidir, çünkü İngilizce konuşma hayatınızın çoğu, ana dili  İngilizce bile olmayan konuşanlar ile yada  farklı kişilerle gruplar halinde kendi dilinizde konuşmak zorunda kalırsınız.

Bu nedenle, İngilizce özel dersin yararı  çok olsa da, her ikisini de yapmak iyi bir fikirdir – İngilizce dersinizi karıştırın ve İngilizce Özel Derslerin yanında grup dersleri alın – bu,  İngilizce özel dersin yararını arttırır ve DÜNYANIN EN İYİ YÖNTEMİ olabilir.