İngilizce özel Ders Zeytinburnu platformundaki İngilizce özel ders Zeytinburnu etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders Zeytinburnu..

İNGİLİZCE ÖZEL DERS ZEYTİNBURNU PROGRAMLARI

İngilizce Özel Ders Zeytinburnu İçeriği

1 –  İngilizce Özel Ders Zeytinburnu  ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders Zeytinburnu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS ZEYTİNBURNU ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS):

İngilizce özel Ders Zeytinburnu platformundaki İngilizce özel ders Zeytinburnu etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders panellerinde ki , İngilizce özel ders programına birebir İngilizce dersi almak amacı ile katılan ve kayıt yaptıran öğrenci, doğal olarak İngilizce özel Ders programının işleneceği gün ve saatleri, İngilizce özel Ders kendi özel yaşamından ödün vermeyecek ve her hangi bir aksamaya uğratmayacak bir biçimde kendi İngilizce özel Ders platformundaki İngilizce özel ders etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders panellerinde bizzat belirler. Böylece, günlük yaşımına devam ederken gereksinimi olan İngilizce dersi de İngilizce özel ders öğretilerinde alır.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS ZEYTİNBURNU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS):

İngilizce özel Ders eğitim merkezinde yapılan İngilizce özel ders etkinlikleri kapsamında ve İngilizce özel ders seminerlerinde, oluşturulan özel İngilizce bölümlerinde , İngilizce özel Ders seviyeleri bir birine eşit yada en azından olabildiğince denk olan 4  İngilizce öğrencisinden İngilizce özel Ders Zeytinburnu platformundaki İngilizce özel ders Zeytinburnu etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders Zeytinburnu panellerinde ki , İngilizce özel ders Zeytinburnu programında oluşturulan gruplara iştirak ederek hedefleriniz doğrultusunda modern, kaliteli  İngilizce özel Ders Zeytinburnu eğitimi alabilirsiniz.

İngilizce özel ders ana kampüste hazırlanan İngilizce özel ders programlarında, grupların İngilizce Özel Ders etkinliklerinde az sayıda öğrenciden oluşması sonucu, İngilizce özel Ders eğitimi veren eğitmenler her an öğrenci ile İngilizce özel Ders platformundaki İngilizce özel ders etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders panellerinde birebir ilgilenebilme ve iletişim kurabilme fırsatını da İngilizce özel Ders platformundaki İngilizce özel ders etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders panellerinde yakalamış oldu.

 ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • İngilizce özel ders seminerleri bünyesinde bulunan İngilizce özel ders öğretilerinde,  tüm seviyelerde ve kategorilerinde İngilizce özel ders alan öğrencilere İngilizce özel Ders platformundaki İngilizce özel ders etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders panellerinde ”  SENET ”  yapılmaz. İngilizce özel Ders Zeytinburnu platformundaki İngilizce özel ders etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders panellerinde ki , İngilizce özel derssenet ” imzalama uygulaması yoktur. Öğrenci istediği taktirde ödemelerini taksitle de yapabilir.
 • İngilizce özel ders seminerlerinde ki İngilizce özel ders platformunda akademik sınavlara yada diğer alanlarda İngilizce özel ders alanlara, ders aldıkları alanları  ile ilgili özel olarak hazırlanmış kelime çalışmaları verilerek öğrencilerin bu alıştırmaları yapmaları  ve bilinen kelime sayısının arttırılması İngilizce özel ders  seminerlerinde sağlanır.
 • İngilizce özel ders departmanında  uygulamaya konan her tür alanda İngilizce özel ders uygulamaları kapsamında, İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile İngilizce özel Ders platformundaki İngilizce özel ders etkinliklerinde düzenlenen İngilizce dersini alan öğrencilere, İngilizce özel Ders platformundaki İngilizce özel ders etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders panellerinde sınavına girecekleri akademik alanın ” sınav çözüm teknikleri ” ile ilgili bilgiler de verilerek sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanması sağlanır. Zira, İngilizce akademik sınavlar aynı zamanda zamana karşı bir yarış niteliği t aşır.
 • EĞİTİMİ VERİLEN ALANLAR

   

 • GENEL İNGİLİZCE ( Her Seviyede )
 • YDS SINAVINA HAZIRLIK
 • IELTS e HAZIRLIK
 • PROFICIENCY SINAVINA HAZIRLIK
 • LYS 5 SINAV HAZIRLIĞI ( Netlerde en  az 10 artış garantisi )
 • TIPDİL HAZIRLIK
 • İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI
 • HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİLERİNE TAKVİYE