İNGİLİZCE ÖZEL DERS ZEYTİNBURNU PROGRAMLARI

İngilizce Özel Ders Zeytinburnu İçeriği

1 –  İngilizce Özel Ders Zeytinburnu  ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders Zeytinburnu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS ZEYTİNBURNU ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS): İngilizce özel Ders Zeytinburnu platformundaki İngilizce özel ders Zeytinburnu etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel Ders Zeytinburnu panellerinde ki , İngilizce özel ders Zeytinburnu programına birebir İngilizce dersi almak amacı ile katılan ve kayıt yaptıran öğrenci, doğal olarak İngilizce özel Ders Zeytinburnu programının işleneceği gün ve saatleri, kendi özel yaşamından ödün vermeyecek ve her hangi bir aksamaya uğratmayacak bir biçimde kendi bizzat belirler. Böylece, günlük yaşımına devam ederken gereksinimi olan İngilizce dersi de İngilizce özel ders Zeytinburnu öğretilerinde alır.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS ZEYTİNBURNU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS): İngilizce özel Ders Zeytinburnu eğitim merkezinde yapılan İngilizce özel ders Zeytinburnu etkinlikleri kapsamında ve İngilizce özel ders Zeytinburnu seminerlerinde, oluşturulan özel bölümlerde , seviyeleri bir birine eşit yada en azından olabildiğince denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara iştirak ederek hedefleriniz doğrultusunda modern, kaliteli İngilizce ders alabilirsiniz.

İngilizce özel ders Zeytinburnu ana kampüste hazırlanan İngilizce özel ders Zeytinburnu programlarında, grupların az sayıda öğrenciden oluşması sonucu, dersi veren eğitmenler her an öğrenci ile birebir ilgilenebilme ve iletişim kurabilme fırsatını da yakalamış oldu.

 ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • İngilizce özel ders Zeytinburnu seminerleri bünyesinde bulunan İngilizce özel ders Zeytinburnu öğretilerinde,  tüm seviyelerde ve kategorilerinde ders alan öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. Senet imzalama uygulaması yoktur. Öğrenci istediği taktirde ödemelerini taksitle de yapabilir.
 • İngilizce özel ders Zeytinburnu seminerlerinde ki İngilizce özel ders Zeytinburnu platformunda akademik sınavlara yada diğer alanlarda İngilizce özel ders alanlara, ders aldıkları alanları  ile ilgili özel olarak hazırlanmış kelime çalışmaları verilerek öğrencilerin bu alıştırmaları yapmaları  ve bilinen kelime sayısının arttırılması sağlanır.
 • İngilizce özel ders Zeytinburnu departmanında  uygulamaya konan her tür alanda İngilizce özel ders Zeytinburnu uygulamaları kapsamında, İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile ders alan öğrencilere, sınavına girecekleri akademik alanın ” sınav çözüm teknikleri ” ile ilgili bilgiler de verilerek sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanması sağlanır. Zira, İngilizce akademik sınavlar aynı zamanda zamana karşı bir yarış niteliği taşır.
 • EĞİTİMİ VERİLEN ALANLAR
 • GENEL İNGİLİZCE ( Her Seviyede )
 • YDS SINAVINA HAZIRLIK
 • IELTS e HAZIRLIK
 • PROFICIENCY SINAVINA HAZIRLIK
 • LYS 5 SINAV HAZIRLIĞI ( Netlerde en  az 10 artış garantisi )
 • TIPDİL HAZIRLIK
 • İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI
 • HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİLERİNE TAKVİYE