İNGİLİZCE ÖZEL DERS SİSTEMİ HAKKINDA AÇIKLAMA

İngilizce Özel Ders  Sistemi Hakkında Bilgi

1 – İngilizce Özel Ders Sistemi  ( Birebir İngilizce Özel Ders  )
2 – İngilizce Özel Ders Sistemi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders  )

İngilizce özel ders sistemi  yapısal olarak İngilizce öğretmekte kullanılan  en yararlı yöntemdir. İngilizce özel ders sistemi ile İngilizce öğrenmek isteyenlere İngilizce öğretmek hem kolaylaşır hem de öğrenme süresi kısalır. İngilizce özel ders sistemi sadece normal İngilizce eğitimlerinde kullanılmaz. ayrıca İngilizcenin  her dalında akademik İngilizce  de dahil  İngilizce Özel Ders Sistemi kullanılabilir.

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS SİSTEMİ ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS   ): İngilizce özel ders sistemi ile ilgili yapılan tanıtım çalışmalarında ki İngilizce özel ders sistemi uygulanan platformda bu çağdaş İngilizce özel ders sisteminde, öğrenci öğretmenle karşılıklı bire bir ders alır.  İngilizce Özel Ders Sistemiyle birebir ders almak isteyen öğrenci, derslerin yapılacağı saatleri kendi tayin eder.  İngilizce özel ders sisteminde bu tür bir uygulamadaki amaç, İngilizce ders alanların özel yaşamlarında bir kopukluk  yaşamalarını ve işlerinin aksamasını önlemektir. Böylece, İngilizce özel ders sisteminde ders alanlar, özel yaşamlarını sürdürürken aynı zamanda da gereksinim duydukları özel İngilizce dersini de İngilizce özel ders sistemi içinde almış olur.Birebir  İngilizce Özel Ders Sistemi tamamen ” kişiye özgü bir sistemdir. ”

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS  SİSTEMİ ( 4 Kişilik Gruplarla  İNGİLİZCE ÖZEL DERS  ):
İngilizce özel ders sistemi için yapılan organizasyonlarda yer alan  İngilizce özel derslerinde, İngilizce seviyeleri bir birine çok yaklaşık  olan ve 4 öğrenciden oluşturulan grup İngilizce özel ders sistemi  ile  her daldan ders alınabilir.

İngilizce özel ders sistemi konusunda verilen seminerlerde uygulanan  4 öğrenciden kurulu gruplara uygulanan İngilizce özel ders sistemi bir çok yanları ile yeni bir sistemdir. Eğitim hayatında 4 kişiden kurulu gruplar pek  görülmez. Gruplar 4 kişiden  daha fazla öğrenciden oluşturulur. Bizde, 4 kişiden oluşturulmasındaki amaç, öğrencilerin İngilizce Özel Ders Sistemi ile gerçekleştirilen eğitim sürecinde kolaylıkla soru sorabilmelerini ve eğitmenlerin de öğrencilerle daha rahat bir biçimde ilgilenmelerini hatta zaman zaman birebir iletişim kurabilmelerini sağlamaktır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • İngilizce özel ders sistemi ile ilgili seminerlerde  verilen İngilizce özel ders programlarında, ” SENET ” imzalatma  yoktur. 
  • İngilizce özel ders sistemi bünyesinde yer alan özel İngilizce  derslerini veren İngilizce özel ders sistemi hocaları,  öğretmeyi bilen çok deneyimli insanlardır.
  • İngilizce özel ders sistemi içeriğinde organize edilen İngilizce ders öğretimlerinde,  tüm akademik sınavlara  İngilizce Özel Ders Sistemi ile hazırlık dersi alan öğrencilere, girecekleri sınavın ” sınav çözüm teknikleri ” eğitimi de İngilizce Özel Ders Sistemi ile verilir.