İNGİLİZCE ÖZEL DERS NİŞANTAŞI  PROGRAMLARI

İngilizce Özel Ders Nişantaşı  Programları İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders  Nişantaşı  ( Birebir İngilizce Özel Ders) 
2 – İngilizce Özel Ders Nişantaşı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS NİŞANTAŞI ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):  İngilizce Özel Ders Nişantaşı etkinlikleri kapsamında İngilizce Özel Ders Nişantaşı  öğretilerinde, bireysel tarzda İngilizce özel ders ve  akademik sınavlara hazırlık derslerinin tamamını ( Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, İngilizce Hazırlık Atlama ) birebir akademik İngilizce özel ders olarak alabilirsiniz. Birebir özel ders alan öğrenci,   İngilizce Özel Ders Nişantaşı  programının uygulanacağı günü ve saatleri  bizzat belirler ve böylece ders aldığı için günlük yaşamında meydana çıkacak  aksaklıkların önü kesilmiş olur.

2  – İNGİLİZCE ÖZEL DERS NİŞANTAŞI ( 4 Kişilik Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):  İngilizce Özel Ders Nişantaşı departmanlarında hazırlanan  İngilizce Özel Ders Nişantaşı seminerlerinde , tüm   seviyelerde, seviyeleri bir birine eş veya en azından denk ağırlıklı olan  4 öğrenciden kurulmuş gruplarda eğitim alınabilir.

 İngilizce Özel Ders Nişantaşı eğitimlerinde düzenlenen İngilizce özel ders Nişantaşı ile ilgili organizasyonlarda, grupları 4 öğrenci ile kurarak ve 4 kişi ile sınırlayarak öğrencilere önemli bir avantaj sağlanır. Grupların bu şekilde çok az sayıda öğrenciden kurulması öğrenci çıkarları ve avantajı düşünülerek onların lehine alınmış bir karardır. Böylece öğrenciler, 4 kişiyi aşan  daha kalabalık gruplarda  yapılan  İngilizce Özel Ders Nişantaşı eğitimlerinde pek rastlanmayan  soru sorabilme olanağını bulmuş olur.

  • NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

    İngilizce Özel Ders Nişantaşı eğitim seminerlerinde ki  İngilizce Özel Ders Nişantaşı programlarında öğrenciler hangi dalda ders alırlarsa alsınlar yada hangi İngilizce Özel Ders Nişantaşı programına katılırlarsa katılsınlar ”  SENET ”  imzalama gibi bir olayla karşılaşmaz.
  • İngilizce Özel Ders Nişantaşı için kurulan özel bölümlerde  İngilizce Özel Ders Nişantaşı ile ilgili öğretilerde, akademik sınavlara ( Yds, Lys 5, Ielts, Proficiency, İngilizce Hazırlık Atlama, Tıp dil gibi ) hazırlanmak için eğitim alan öğrenciler, İngilizce Özel Ders Nişantaşı kampüslerinde istedikleri zaman  kendilerinde yetersiz buldukları tek bir yanları için bile eğitim  alabilirler.
  • İngilizce Özel Ders Nişantaşı’na özgü olarak düzenlenmiş sınıflarda, Akademik sınavlara girmek için İngilizce Özel Ders Nişantaşı programlarında yer alanlara, İngilizce Özel Ders Nişantaşı programının uygulama safhasında , girecekleri sınavın, ” sınav çözüm teknikleri ” hakkında da bilgi ve eğitim  verilir. İngilizce Özel Ders Nişantaşı kampüslerinde öğrenci aldığı bu eğitim ve bilgilerle, sınavda ki başarı oranını yükseltir.
  • İngilizce Özel Ders Nişantaşı platformunda organize edilen  İngilizce özel derslerinde,  akademik sınava hazırlanan öğrencilerin yararlanması için hazırlanmış,  akademik kelimelerle  ilgili özel alıştırmalar düzenlenir.