İngilizce Özel Ders Merkezi Hakkında Bilgi

İngilizce Özel Ders Merkezi Hakkında Bilgi ve Ayrıntılar

1 – İngilizce Özel Ders Merkezi ( Birebir İngilizce Özel Ders)
2 – İngilizce Özel Ders Merkezi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İngilizce Özel Ders Merkezi ( Birebir İngilizce Özel Ders): İngilizce özel ders merkezi tanıtım  çalışmaları kapsamında İngilizce özel ders merkezi dahilinde kurulan İngilizce özel ders merkezi eğitim düzenlemelerine  özgü İngilizce özel ders aktiviteleri, başlangıçtan itibaren öğrenmeyi amaçlayanlar için onlara bunu öğretebilecek bilgilerin bulunduğu, yüksek seviyede ki uluslararası sınavlara yada yurt içi akademik sınavlara hazırlanmak isteyenlerin içeriğinde kendileri için gerekli olan tüm verilerin yer aldığı İngilizce özel ders merkezindeki programlarla, İngilizce özel ders merkezinde  sıfırdan başlayarak Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, Hazırlık Atlama, gibi akademik sınavlara hazırlık derslerine kadar, birebir olarak İngilizce özel ders merkezindeki İngilizce   sınıflarında ders alabilirsiniz.

İngilizce özel ders merkezinde öğrencilere uygulanan İngilizce özel ders etkinliklerinde, İngilizce özel ders merkezinin ününe yakışır seminerlerde, İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile İngilizce özel ders almak ve sıfırdan başlayan İngilizce özel ders merkezi programına katılmak isteyenler, İngilizce özel ders merkezindeki programın uygulama günlerini kendileri belirler. İngilizce özel ders merkezinde birebir özel ders almak isteyenlere tanınan bir öncelik  vardır. Öğrenciler  İngilizce özel ders merkezi programına katıldıklarında, özel yaşamlarında İngilizce özel ders merkezinde ders almaktan ötürü meydana gelebilecek aksaklıkların  önüne geçilmiş olur.

2 – İngilizce Özel Ders Merkezi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders): İngilizce özel ders merkezinde kurulu İngilizce özel ders merkezi kampüslerinde, hem bireysel hem de birden çok öğrenci için organize edilen İngilizce etkinliklerinde, içerik olarak hem hiç bilmeyenlere hemde akademik seviyede bir sınava hazırlanmak isteyenlere uyumlu, uygulama anında uzman eğitmenler aracılığıyla  İngilizce özel ders merkezinde derse katılan öğrencilerin seviyesine göre düzenlenen,  akademik sınavlar için özellikle sorulan soruların yanıtlanma tekniklerini içeren ve ciddiyetle uygulanan İngilizce özel ders merkezi  programlarının eşliğinde  seviyeleri birbirine denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda sıfırdan başlayarak Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, Hazırlık Atlama, gibi akademik sınavlara hazırlığa kadar İngilizce özel ders merkezinde ders alabilir.

İngilizce özel ders merkezinde grup derslerinde öğrencilerin başarılı olabilmeleri amacı ile grup sayısı 4 öğrenciden oluşturulur. Zira,  4 kişiden oluşan gruplarda İngilizce özel ders merkezinde alınan eğitimin diğer kalabalık gruplarda İngilizce özel ders merkezinde alınan eğitime göre başarılı olduğu kanıtlanmıştır.

NEDEN ÖZEL DERS MERKEZİ

  • İngilizce özel ders merkezinde  verilen İngilizce derse katılan öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz. İngilizce özel ders merkezinde bu tür bir uygulama yoktur.