İngilizce Özel Ders Masası Programları

İngilizce Özel Ders Masası Programlarının Kapsamı

1- İngilizce Özel Ders Masası ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders Masası ( 4 öğrenci ile yapılan Grup şeklinde İngilizce Özel Ders)

1- İngilizce Özel Ders Masası ( Birebir İngilizce Özel Ders ) : İngilizce Özel Ders Masası eğitim merkezimizdeki İngilizce Özel Ders Masası temel birimlerimizde birebir özel İngilizce ders almayı amaçlayan tüm öğrencilere, hiç bilmeyenler için hazırlanan özel İngilizce Özel Ders Masası programlarıyla İngilizcesi sıfır olanlara yada IELTS, YDS, YÖKDİL, TOEFL Ibt, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI DERSLERİ gibi akademik sınavlara hazırlananlara, İngilizce Özel Ders Masasında hazırlanan ve  en çağdaş sistem ve yöntemlerin kullanıldığı İngilizce Özel Ders Masası programlarının eşliğinde dersler verilir.

2 – İngilizce Özel Ders Masası ( 4 öğrenci ile yapılan Grup şeklinde İngilizce Özel Ders):  İngilizce Özel Ders Masası ana birimlerimizdeki  İngilizce Özel Ders Masası kampüslerimizde 4 öğrenciden kurulan gruplara dahil olarak toplu bir tarzda   İngilizce ders almayı amaçlayan her düzeyden  öğrencilere, hiç bilmeyenler için hazırlanan özel İngilizce Özel Ders Masası programlarıyla İngilizcesi sıfır olanlara yada IELTS, YDS, YÖKDİL, TOEFL Ibt, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI DERSLERİ gibi akademik sınavlara hazırlananlara, İngilizce Özel Ders Masasında düzenlenen ve  en çağdaş yöntemlerle İngilizce Özel Ders Masasında organize edilen  İngilizce Özel Ders Masası programlarının eşliğinde dersler verilir.

Bireysel İngilizce Özel Ders Masası Öğretim Programı (Bire Bir)

İngilizce Özel Ders Masası Öğretim Programlarında öğretmenin tüm dikkati sadece size adanmıştır. Seçilen dil alanlarına odaklanabilir ve kendi hızınızda öğrenebilirsiniz. Esnek saatler çalışanlar için iyi bir seçenektir, bu nedenle İngilizce Özel Ders Masasında İngilizce derslerinin farklı zamanlarda düzenlenmesi gerekir.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İngilizce Özel Ders Masası Öğretim Programları   özel ilgi alanlarına odaklanmanızı sağlar. Öğretmenin tüm dikkati sadece size adanmıştır.

Kişisel   İngilizce Özel Ders Masası ÖĞRETİM PROGRAMI tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlanacaktır. Örneğin,

– sınava hazırlık  ( IELTS ve TOEFL)
– dil bilgisi, kelime bilgisi, yazma veya dinleme becerileri, konuşma
– profesyonel dil, örneğin iş İngilizcesi, sağlık personeli için İngilizce
– iş görüşmesine hazırlık
– diğer dil ihtiyaçları

ÖĞRETMENİNİZ

Öğretmeninizin İngilizceyi ikinci dil olarak öğretebilecek nitelikte olacağını ve İngiltere’de eğitim gördüğünü garanti ediyoruz . İngilizce öğretmenlerimiz, yeterlilikler ve referanslar kontrol edilerek özenle seçilir ve İngilizce’deki ilerlemenizi gerçekten önemsiyorlar.

ZAMANLAR VE TARİHLER

İngilizce Özel Ders Masasındaki  İngilizce derslerinin zamanı tartışılabilir ve gereksinimlerinize uygun hale getirilebilir. Esnek çalışma saatleri olan yoğun insanlar için iyi bir çözümdür.
Mevcut saatler: Pazartesiden Pazar’a haftanın 7 günü 9.00 – 21.00 arası. Mevcut saatleri kontrol etmek için  bizimle iletişime geçin.