İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce eleştirileri yapılırken ve İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce hakkında bilgiler..

İNGİLİZCE ÖZEL DERS , ÇAĞDAŞ İNGİLİZCE HAKKINDA BİLGİLER 

İngilizce Özel Ders, Çağdaş İngilizce Yazısı

1 –  İngilizce Özel Ders ,Çağdaş İngilizce ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders , Çağdaş İngilizce ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce eleştirileri yapılırken ve İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce hakkında bilgiler verilirken, giderek çağdaşlaşan vede dahada gelişen İngilizce hakkında yazı yazmamak nasıl bir yanılgı oluştururdu acaba ? Çağdaşlaşmanın  İngilizce özel ders almakla eş değer olduğunu anlamakta geç mi kalındı ? Çağdaşlaşan ülkemizde İngilizce  eğitiminin de çağdaş bir şekle dönüşmesi kaçınılmaz. İngilizce Özel Ders, Çağdaş İngilizce için insanların giderek geliri , buna paralel olarak bilinci vede İngilizce eğitime olan ilgisi  de  artınca, tüm bunların doğal sonucu olarak, İngilizce öğrenmek için mutlaka İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce   alınması gerektiği olgusu da kafalara yerleşmekte. İngilizce öğrenmenin de çağdaşlaşmak için şart olduğu anlaşıldı. İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce eleştirileri yapılırken ve İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce hakkında bilgiler verilirken, giderek çağdaşlaşan vede dahada gelişen İngilizce hakkındaki çağdaş olmak için İngilizce bilmek mi gerekir yoksa tersine çağdaş olan  İngilizce bilir şeklinde bir sav toplum içinde konuşulmaya başlandı.

Kalabalık gruplarla İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce eğitim birimlerimizde İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce dersleri alarak İngilizce  öğrenmek asla mümkün değil. Bunu yaşayarak nerede ise herkes gördü ve öğrendi. İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce eleştirileri yapılırken ve İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce hakkında bilgiler verilirken, kalabalık gruplarla ders yaparak İngilizce  öğrenmek sadece , ana dili İngilizce olan bir ülkede gerçekleştiğinde İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce mümkün olabilir. Zira, alınan İngilizce kursların dışında kalan saatlerde de toplum içinde olunduğundan ve sürekli İngilizce konuşmak zorunluluğu dil öğrenme nedeni olabilir. Ama, burada Türkiye de İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce olmadan bu imkansız. Çünkü, İngilizce kurslar bittikten sonra toplum içinde yaşanmaya başlandığında Türkçe konuşma mecburiyeti var. Kalabalık gruplarla öğrenilen İngilizce birkaç kelimede bu süre içinde unutulur.

Kalabalık gruplarla yapılan eğitim

Ayrıca, İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce eleştirileri yapılırken ve İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce hakkında bilgiler verilirken anlaşılır ki kalabalık gruplarla yapılan eğitimlerde, sınıf içinde ders sırasında her öğrenciye düşen zaman hesaplandığında bu işin olmayacağı daha iyi anlaşılır.  İngilizce Dersler 40 dakika olduğuna göre, sınıf sayısına bölününce adam başına ya 3 yada 4 dakika düşer. Yani öğrenci, 40 dakikada ancak 4 dakika ders almış olur ki zaman, zaman sınıf ortamının çocuklaşmaya çok elverişli olmasından ötürü konuşmalar, gülüşmeler de hesaplandığında, ders süresi 4 dakikayı bile bulmaz. Bu şekilde İngilizce  öğrenmek mümkün mü ? Mümkün olduğunu düşünen varsa, bana bu koşullarda dili  öğrenmiş takır, takır konuşan, yazan, dinlediğini anlayan birini gösterebilir mi acaba ? 

İşte tüm bunlar nedeni ile çağdaşlaşmak biraz para harcamak ve geleceğe yatırım yapmak gerekir. Çünkü, İngilizce  eğitime para harcamak ülkemizde pek yaygın bir durum olmadığı gibi alışılmış bir durum da değildir. Türk insanı yıllarca devlet okullarında para ödemeden okumaya alıştığından bu gibi İngilizce özel ders, çağdaş İngilizce  durumlarında biraz çekingen ve donuk davranıyor ama bilinen bir gerçek var. Okullarda çeşitli haklı nedenlerden ötürü  İngilizce  öğrenilmiyor veya öğretilmiyor.