özel ingilizce dersi

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI VE AYRINTILARI

İngilizce Özel Ders Programının Ayrıntıları

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel ders departmanlarında bire bir İngilizce Özel Ders programları  şunlarla ilgilidir:

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce  Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

 • Odaklanma

 • İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında bire bir İngilizce özel derste öğrenme deneyimi daha çok öğrenciye odaklanır. İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel ders departmanlarında bire Bir İngilizce Özel Ders programlarında İngilizce Özel Dersin Eğitmeni ilerlemeyi ölçebilir ve İngilizce özel dersle öğrencinin öğrenme yeteneklerini karşılayan bir hız belirleyebilir. Gruplarda, sınıflar İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel ders departmanlarında bire Bir İngilizce Özel Ders programlarında belirli sayıda İngilizce Özel Ders oturumunda belirli bir dizi hedefe ulaşmak için İngilizce özel ders şeklinde yapılandırılmıştır. Bireyin İngilizce Özel Dersteki konuyu kavrama yeteneği İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında çok az dikkate alınır.
 • Konsantrasyon

 •  İngilizce Özel dersler, grubun gelişimine değil, İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel ders departmanlarında bire Bir İngilizce Özel Ders programlarında öğrencinin gelişimine odaklanır.
 • İngilizce Eğitmen, İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel ders departmanlarında bire Bir İngilizce Özel Ders programlarında ne zaman tempoyu artıracağını ve ne zaman zor alanlarda zaman geçireceğini bilir.
 • Tempo

 • İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce Özel dersler genellikle daha hızlı sonuç alır.
 • İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce Özel dersler yoğunlaştırılmış öğretim sayesinde öğrenciler, grup  İngilizce Özel Ders sınıflarındaki öğrencilere göre daha hızlı ilerleyebilirler. Elbette grup İngilizce Özel derslerde öğrenciler, seanslar arasında yoğun bir antrenman yaparak İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel ders departmanlarında öğrenmelerini hızlandırabilirler.
 • Disiplin –

 • İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında Özel İngilizce eğitmenleri genellikle İngilizce özel derste öğrenmeye daha disiplinli bir yaklaşım benimser. Ayrıca İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında öğrencilerini daha yüksek derecede hesap verebilirlik içinde tutarlar.
 • Öğrenme Ortamı –

 • İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında düzenlenen bire bir İngilizce özel ders programlarında  özel öğrenciler İngilizce özel dersle genellikle bir tesisin tam hizmet ve ekipman repertuarına erişebilir. İngilizce özel derste İngilizce Grupları genellikle bu öğrenme araçlarına İngilizce özel ders merkezimizdeki  İngilizce özel ders departmanlarında bire Bir İngilizce Özel Ders programlarında sınırlı erişime sahiptir