DENİZLİ İngilizce Öğretmeni ( İbrahim Şahin ) İLE HER SEVİYEDE yds,ıelts,toefl,yökdil,ing

İNGİLİZCE ÖZEL DERS  ÖĞRETİMİ

İngilizce Özel Ders Öğretimi Hakkında Bilgiler

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce  Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında belirli dil hedefleri ve acelesi olan meşgul insanlar için İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında özel olarak hazırlanmış İngilizce Özel Ders ve İngilizce kursları vede esnek  İngilizce öğrenme programları.

Neden bire bir İngilizce özel ders ?

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında net bir dil hedefiniz var ve bunu bir an önce hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor.
İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında bir grup kursunda karşılanamayacak çok özel dil veya dil becerilerine odaklanmanız gerekir.
Yoğun bir programınız var ve randevularınız etrafında İngilizce eğitim için zaman ve tarihleri size uygun bir biçimde  belirleyebilmeniz gerekiyor.
Kendi hızınızda hareket eden bir İngilizce özel ders rotasını takip etmek istiyorsunuz.
Performansınız hakkında İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında bir eğitmenden doğrudan geri bildirim almak istiyorsunuz.
İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İhtiyaçlarınızı anlayan kişisel bir eğitmenle çalışmak istiyorsunuz.

Neden İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında bire bir İngilizce Özel Ders programları için eğitmenler, yüksek nitelikli anadili İngilizce olan kişilerden oluşan seçkin bir ekipten seçilir. Hepsi, İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında öğrencileri motive eden ve sonuçlara ulaştıran materyallerle zorlu öğrenme oturumları oluşturma konusunda mükemmel niteliklere ve İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında geniş deneyime sahiptir.

“Birebir” İngilizce Özel Ders programlarımız

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında belirli dil hedefleri ve acelesi olan meşgul insanlar için özel olarak hazırlanmış İngilizce Özel Ders ve İngilizce kursları vede esnek İngilizce öğrenme programları.   , katılımcının kesin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve içerik, dil seviyeleri ve tarihlerde tam esneklik sunar.

“Bire bir” öğrenci

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında  “Bire bir” programlardaki öğrencilerin çok bireysel profilleri ve ihtiyaçları vardır. İngilizce konuşulan bir ülkeyi ziyaret etmek, IELTS veya TOEFL gibi bir sınava girmek, telaffuzlarını geliştirmek veya daha iyi iletişim için çok yönlü İngilizce dil becerilerini geliştirmek için İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında konuşmalarını geliştirmek isteyebilirler.

Çevrimiçi bire bir dersler

Çerim içi sanal sınıfımızla, özel İngilizce öğretmeniniz, özel seviyenize ve ihtiyaçlarınıza göre doğrudan evinize ısmarlama, kişiselleştirilmiş eğitim sağlayacaktır. Bireysel kurs programları, katılımcının kesin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve içerik, dil seviyeleri ve tarihlerde tam esneklik sunar. İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında çevrim içi bire bir İngilizce dil derslerimizi seçerek öğretmeni yanınıza alın.

Prosedür

Herhangi bir  İngilizce programı gerçekleştirmeden önce,    İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM    İngilizce seviyenizi test edecek, hedefleriniz hakkında sizinle konuşacak ve sizin için en iyi İngilizce Özel Ders programına karar verecektir. Kişisel bir İngilizce öğretmeni size ve gereksinimlerinize göre İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında eşleşecektir. .

“Birebir” İngilizce Özel Ders programlarımızın Avantajları

Özel bir İngilizce öğretmeni ile  İngilizce derslerinin kesin bir avantajı, İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında derslerinizin size özel olarak hazırlanmış olmasıdır.  İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM , bir öğrenci 1-2-1 eğitimine başlamadan önce, Çalışma Direktörümüz her zaman bir ‘ihtiyaç analizi’ gerçekleştirir. Bu, normal yabancı dil kullanımınız hakkında sorulan yerdir, böylece öğretmenleriniz İngilizce gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlanmış materyaller hazırlayabilir.