İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında sizi İBRAHİM ŞAHİNİN İngilizce  özel dersini ve dili öğrenmenin İngilizce özel dersle tamamen kişiselleştirilmiş yeni bir yolunu keşfetmeye davet ediyoruz

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMININ İÇERİĞİ

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce  Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında sizi İBRAHİM ŞAHİNİN İngilizce  özel dersini ve dili öğrenmenin İngilizce özel dersle tamamen kişiselleştirilmiş yeni bir yolunu keşfetmeye davet ediyoruz. İngilizce Özel dersler asla eskisi gibi olmayacak!

NEDEN İNGİLİZCE ÖZEL DERS İLE ÖĞRENMELİSİNİZ?

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında sizi İBRAHİM ŞAHİNİN İngilizce  özel ders programlarında ortak bir amacın olduğu grup İngilizce derslerinden farklı olarak, İngilizce özel dersler sizin için en zor olan veya çalışma alanınız veya  eğitim alanınız için en faydalı olan konuları İngilizce özel dersle ele almak için idealdir.

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında diğer bir avantaj ise esnekliktir. Özel İngilizce dersleri size kendi hızınızda ve herhangi bir baskı olmadan İngilizce özel dersle öğrenme fırsatı sunar. Bu, nerede olursanız olun, istediğiniz zaman İngilizce özel ders almanın yanı sıra, dili öğrenmek için ne kadar zaman harcamak istediğinize İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında karar verebileceğiniz anlamına gelir.

 İNGİLİZCE ÖZEL DERS İLE ÖĞRENMEK İÇİN 4 İPUCU

1. Bir çalışma planı tasarlayın

İngilizce Özel Ders ile ilerlemenizi ve mükemmel sonuçlar almanızı sağlayan bir çalışma ritmini sürdürmek için çaba ve azim gereklidir. Bu nedenle İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında sık sık İngilizce özel ders almanız ve günlük pratik için zaman ayırmanız önemlidir.

2. Dikkat dağıtıcı şeylerden kaçının


İngilizce Özel derslerinizi tercih ettiğiniz yerden online olarak alabiliyor olsanız da, sizi engelleyecek veya konsantre olmanıza engel olacak dış etkenlerin olmadığı ortamları aramanız önemlidir.

Özel İngilizce dersleri grup derslerinden daha mı etkili?

Onlar farklı modalitelerdir. İngilizce özel  dersleri   kendi hızınızda ilerlemenize, özel bir ortamda eğitim görmenize ve özel ihtiyaçlarınız üzerinde çalışmanıza İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında olanak tanır. Grup İngilizce sınıfları, diğer insanlarla etkileşimde bulunmaktan, deneyimlerini paylaşmaktan ve bir takımda çalışmaktan hoşlananlar için de idealdir.

İNGİLİZCE ÖZEL DERSLERİ

Öğrencilerin İBRAHİM ŞAHİN İngilizce özel ders AKADEMİK EĞİTİMDEKİ İngilizce Özel dersleri, öğrencilerimizin benzersiz akademik, profesyonel veya kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak şekilde İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında özelleştirilmiştir. Öğrenciler İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kendi İngilizce programlarını tasarlayabilir ve İngilizce özel dersle kendi hızlarında çalışabilirler. Özel İngilizce sınıflarımızın öğrencileri, İngilizce Özel Derste kurslarının odak noktasını belirlemek için yeterlilik testini ve İngilizce özel dersle ihtiyaç değerlendirmesini tamamlar.

Bireysel öğrenme gereksinimlerini karşılamak için İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında sizi İBRAHİM ŞAHİNİN İngilizce  özel ders öğretilerinde özel sınıfları özelleştirerek öğrencilerimizin profesyonel, akademik veya kişisel hedeflerini tanımlamalarına yardımcı oluyoruz.  İngilizce Özel dersleri esnektir çünkü öğrenciler İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında birçok planlama seçeneğinden birini seçebilirler. İngilizce Özel derslerinde Yeterlilik testi ve ihtiyaç değerlendirmesi yoluyla, öğrencilerin dil yeterlilik seviyelerini belirliyor, gelişim alanlarını belirleyip İngilizce özel dersle bunlara odaklanıyoruz.

Açıklama

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında bu  yoğun İngilizce özel ders, bir sınava girmek, yaklaşan bir iş görüşmesine hazırlanmak veya sadece İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için İngilizce özel ders popüler bir seçimdir.

Bu Özel İngilizce Dersi Kursu, öğrencilerin İngilizce‘deki bireysel ilgi alanlarına konsantre olmalarını sağlar. Bazı öğrenciler İngilizce konuşma ve telaffuz becerilerini iletişim kurmaya ve mükemmelleştirmeye odaklanmayı tercih eder. Bir İngilizce sınavına (IELTS, Cambridge, Toefl,  vb.) hazırlanan öğrencilerin genel puanlarını iyileştirmeleri veya belirli sınav kağıtlarında belirli zayıf noktaları hedeflemeleri İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında gerekebilir.