İngilizce Özel Ders Programı

İngilizce Özel Ders Programının İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders)
2 – İngilizce Özel Ders (  4 öğrenci ile  İngilizce Özel Ders)

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders) : İngilizce özel ders merkezimizde her seviyede birebir İngilizce özel ders verilir.

İngilizce özel ders merkezlerimizde verilen her seviye ve alandaki İngilizce özel derslerde öğrencilere eğitim için uygulanan İngilizce özel ders programları tüm incelik ve özellikleri ile büyük bir özenle uygulanır. Bu işlemler bittiğinde öğrenci İngilizcede hedeflediği noktaya gelir. Bu nokta çok yükseklerde bile olsa bizim için hiç bir şey değişmez. Bizim görevimiz öğrencimizi İngilizce özel dersle yükseklere ve hedeflerine uygun yerlere taşımaktır.

2 – İngilizce Özel Ders (  4 öğrenci ile  İngilizce Özel Ders) : İngilizce özel ders departmanlarında 4 öğrenci ile  her seviyede toplu  İngilizce özel ders verilir.

İngilizce özel ders merkezlerimizde 4  öğrenciden oluşturulan gruplara toplu dersler verilirken bire bir İngilizce özel ders verdiğimizde amacımız ne ise toplu derslerdeki hedef  ve amacımızda aynıdır.

Tıpkı bir İngiliz gibi İngilizce konuşmak ve yazmak ister misiniz? O zaman kendinize İngilizceyi gerçekten öğretebilen eğitmenlerin içinde yer aldığı İngilizce özel ders programları uygulayan bir kurum bulmanız tavsiye edilir.

Neler Yapıyoruz

İBRAHİM ŞAHİN AKADEMİK İngilizce özel ders programları , birebir İngilizce özel dersler sunar, böylece İngilizceyi kendi evinizin rahatlığında, kendi hızınızda öğrenebilirsiniz.

Size yardımcı olabiliriz:

– Dil bilgisi
– Telaffuz
– Genel İngilizce dil becerileri
– İş İngilizcesi
– Sınav Hazırlık

Takip edilecek standart bir kursa takılı kalmayacaksınız. Öğretmenlerimiz hedeflerinizi dinler, ihtiyaçlarınızı değerlendirir, ardından hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için derslerinizi ve ödevlerinizi uyarlar . İngilizce özel ders bire bir temelde verildiği için, İngilizce özel ders süresince öğretmenin bölünmemiş dikkatine sahip olacaksınız.

Neden Harikayız

İngilizce özel dersler sadece kişisel ihtiyaçlarınıza göre değil aynı zamanda ders süreleri için de hazırlanmıştır. İngilizce özel derslerimiz haftanın 7 günü mevcuttur, bu yüzden sizin için hangi zamanın uygun olacağını seçersiniz.

Bizim öğretim kalitesi de oldukça harika. En gelişmiş canlı İngilizce özel ders sınıfımız interaktif öğrenme için beyaz tahta araçlarını içerir ve tüm öğretmenlerimiz nitelikli ana dili İngilizce olan yada olmayan kişilerdir.

Gelişme kaydetme

Sizi  İngilizce özel derse motive etmek için düzenli ilerleme raporları hazırlıyoruz, aynı zamanda öğretmeninize eylem planınızı esnekleştirme fırsatı vermek için İngilizce özel dersinizin hem gelecekteki hedeflerinizle hem de mevcut yeteneğinizle dikkatlice eşleştirilmesini sağlıyoruz.

İngilizce özel ders hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi bize ulaşın. Bize bizim  adresimizden e-posta gönderebilir veya arkadaş canlısı danışmanlarımızdan biriyle canlı olarak sohbet edebilirsiniz.