İngilizce Özel Dersle İngilizce öğren.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI

İngilizce Özel Ders programı İçeriği

 1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce özel ders verilen merkez binamızdaki  
İngilizce özel ders vermek  için en çağdaş  yöntemlerin kullanıldığı  uygulama tarzları ile  organize edilen  İngilizce özel ders programlarının eşliğinde İngilizce özel ders vermek amacı  ile kurulan İngilizce özel ders merkezlerinde sıfırdan en yüksek seviyeye kadar uzanan bir doğrultuda İngilizce özel ders alabilir ve bu çağın hastalığından İngilizce özel ders verilen merkez binamızdaki  İngilizce özel ders vermek  için en çağdaş  İngilizce yöntemlerinin kullanıldığı  uygulama tarzları ile  organize edilen  İngilizce özel ders programlarında en son yöntemlerle işlenen  İngilizce özel ders ile kurtulabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders Programlama

Sabahtan akşam saatlerine kadar İngilizce özel ders verilen merkez binamızda İngilizce özel ders teklifi veriyoruz ve müşterilerimize İngilizce özel dersle hizmet ediyoruz.


İngilizce özel ders verilen merkez binamızdaki  
İngilizce özel ders vermek  için en çağdaş  yöntemlerin kullanıldığı  uygulama tarzları ile  organize edilen  İngilizce programların eşliğinde İngilizce özel ders programlarına uyum sağlamalarından  mutluluk duyuyoruz.

İngilizce seviyenizden emin değil misiniz? Şimdi İngilizce özel ders merkezindeki İngilizce özel ders programlarındaki ücretsiz İngilizce testine katılın.
İngilizce özel ders verilen merkez binamızdaki  İngilizce özel ders vermek  için en çağdaş  yöntemlerin kullanıldığı  uygulama tarzları ile  organize edilen  İngilizce programlarının eşliğindeki bu İngilizce özel dersleri tüm CEFR A1 – C2 seviyeleri içindir

Seviyenizden emin değil misiniz? Şimdi İngilizce özel ders merkezimizdeki ücretsiz İngilizce seviye testimize katılın. Seviyeniz ve hedefleriniz hakkında daha fazla konuşmak ister misiniz?
İngilizce özel ders verilen merkez binamızdaki  
İngilizce özel ders vermek  için en çağdaş  yöntemlerin kullanıldığı  uygulama tarzları ile  organize edilen  İngilizce programların eşliğinde İngilizce özel ders vermek amacı  ile kurulan İngilizce özel ders merkezlerinde bizimle temasa geçin. Sizinle İngilizce özel ders verilen merkez binamızdaki  İngilizce özel ders vermek  için en çağdaş  yöntemlerin kullanıldığı  uygulamalarda  konuşmaktan ve profesyonel İngilizce ihtiyaçlarınızı, hedeflerinizi ve zorluklarınızı tartışmaktan mutluluk duyuyoruz!

% 100 anadili İngilizce olan öğretmenler!

İngilizce özel ders verilen merkez binamızdaki  İngilizce özel ders vermek  için en çağdaş  yöntemlerin kullanıldığı  uygulama tarzları ile  organize edilen  İngilizce özel ders programlarındaki tüm eğitmenlerimiz, dili nasıl hayata geçireceğini bilen, üniversite eğitimi almış, anadili İngilizce olan profesyonellerdir. İngilizce özel ders programında samimi destek ve açık rehberlik ile İngilizce Özel Ders öğretmeniniz eğitiminizin keyfini çıkarmanıza ve İngilizce özel ders verilen merkez binamızdaki  İngilizce özel ders vermek  için en çağdaş  yöntemlerin kullanıldığı  uygulama tarzları ile  organize edilen  İngilizce programların eşliğinde  İngilizce hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Özel bir İngilizce programında  ne olur?

Cevabın sizinle çok ilgisi var. Öğretmen İngilizce özel ders verilen merkez binamızdaki  İngilizce özel ders vermek  için en çağdaş  yöntemlerin kullanıldığı  İngilizce özel dersinuygulama tarzları ile  organize edilen  İngilizce özel ders programlarında İngilizce özel derste hedeflerinize, seviyenize, işinize, zorluklarınıza ve İngilizce özel ders verilen İngilizce Özel Ders merkez binamızda öğrenme stilinize odaklanacaktır. Sizi İngilizce özel dersinde İngilizce, aktif, karşılıklı, eğlenceli bir şekilde meşgul edecektir. İngilizce özel derste başından sonuna kadar İngilizce konuşacak ve İngilizce özel dersle dil sınırlarınızı genişleteceksiniz.

Özel İngilizce derste neler başaracaksınız?

İngilizce özel ders  en önemli İngilizce becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır. İngilizce seviyeniz, İngilizce özel dersiniz  hedefleriniz ve kariyeriniz için tamamen özelleştirilecek, ancak bunlardan bazılarını veya tümünü içerecektir.

● Daha iyi dinleme ve okuduğunu anlama
● Daha iyi telaffuz
● Geliştirilmiş dilbilgisi anlayışı ve azaltılmış hatalar
● Daha iyi cümle yapısı
● Daha büyük kelime bilgisi ve daha fazla deyim
● Daha akıcı İngilizce konuşma
● Daha iyi İngilizce yazma
● Daha akıcı konuşma, güven ve zevk İngilizce konuşma!

Neden Özel İngilizce ve İş İngilizcesi Dersleri Seçilmeli?

100% müşteri için özelleştirilmiş
Olumlu etkileşim ve odaklanmış düzeltme
Esnek boyutlu paketler
İngilizce özel derste Esnek zamanlama
İletişimsel yaklaşım
Her zaman ÜCRETSİZ danışmanlık
Özel İngilizce dersleri, müşteri ve öğretmenin tam olarak müşterinin mesleğine, jargonuna, hedeflerine ve zorluklarına odaklanma fırsatı sunar.

İngilizce Özel derste öğrenciler

Çok konuş
Kendi iş ve yaşam durumlarını içerik olarak kullanın
Telaffuz geliştirmek / aksanı azaltmak
Anında geri bildirim alın
Dilbilgisi açıklamalarını alma
Kendi hedeflerini belirleyin
Hedefleri ayarlayın