İngilizce Özel Ders Hakkında Bilgi

İngilizce Özel Ders Hakkında Açıklamalar

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce  Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

Özel derslerin avantajları nelerdir?

İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı İngilizce Özel Ders merkezimizdeki  genel kurslara kıyasla en büyük avantaj, İngilizce  özel derslerin ihtiyaçlarınıza göre mükemmel bir şekilde uyum sağlamasıdır. Zamanı, sıklığı, dersin uzunluğunu, yeri vb. Seçersiniz.  İngilizce özel ders çok daha yoğundur, bu da daha kısa sürede daha fazla şey öğrenmenizi sağlar.

İngilizce Özel dersler nerede yapılır?

Genellikle okulumuzda, kaliteli öğretime en elverişli şartları ve gerekli ekipmanları sağladığımız yerde İngilizce özel  ders verilir. Ancak dilerseniz, dairenizde veya ofisinizde de İngilizce özel ders verilebilir.

Özel derslere ne zaman katılabilirim?

 İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel  derslerin günü ve saati, yaptığınız düzenlemelere bağlıdır. Müsait olduğunuz zamanları bize gönderin, öğretmenlerimizi bilgilendirelim, o zaman onlara en uygun olan  İngilizce özel ders zamanını seçelim. Sizin için doğru öğretmeni bulduğumuz anda sizinle bağlantı kuracağız ve ilk dersi ayarlayacağız. İngilizce özel dersler haftanın herhangi bir günü sabah 7’den akşam 8’e kadar gerçekleştirilebilir.

Derslerimi ne sıklıkla almalıyım?

Anlamlı bir eğitim için İngilizce özel  ders  her hafta düzenli olarak yapılmalıdır. Kısa sürede bir dil öğrenmek için baskı altında değilseniz, 1 x 90 dk. veya 2 x 60 dk. bir hafta yeterli olmalı. İngilizce özel dersiniz haftada iki kez yapılırsa, iki İngilizce özel ders arasında en az bir gün izin almanız önerilir. Bu, yeni materyali kafaya yazmanıza  izin verecektir. Haftada iki kez okursanız, öğrendiklerinizi unutmanız sizin için zor olacaktır . Zamanınız kısıtlı ise  ve bir dili hızlıca öğrenmeniz gerekiyorsa, okumanızı öneririz. Haftada en az 2 x 90 dk. veya 3 x 60 dak. . Dersiniz 120 dakika da sürebilir. Ancak deneyimlerimize dayanarak, çoğu insanın bu tür İngilizce özel  ders  için tam olarak konsantre olamadığını biliyoruz.

Bana kim öğretecek?

İngilizce Akademik Eğitimdeki İngilizce özel derste öğretmenler, yabancı dil öğretimine odaklanmış üniversite eğitimine sahiptir. En az 3 yıl öğretmenlik tecrübesi var. İngilizce özel derste sadece gerekli niteliklere sahip öğretmenleri değil, aynı zamanda mizah duygusu, olumlu düşünme  gibi öğretme için önemli bulduğumuz nitelikleri de seçmeye çalışıyoruz.

Bir dersi iptal edebilir miyim?

Bir İngilizce özel derse  katılamamanız durumunda, bizimle e-posta, kısa mesaj, web sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla iletişime geçmeniz veya  aramanız gerekir. İngilizce özel  dersin başlangıcından 24 saatten daha kısa bir süre önce iptal edilen İngilizce özel dersin  gerçekleştiği ve telafi edilmeyeceği kabul edilir. Eğer öğretmenden memnun değilseniz onun yerine başkasını gönderelim.