İNGİLİZCE ÖZEL DERS  5. SINIF HAZIRLIK PROGRAMI 

İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık Programı İçeriği

1 –  İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 – İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık ( Birebir İngilizce özel Ders):

 İngilizce özel ders 5. sınıf hazırlık platformundaki  İngilizce özel ders 5. sınıf hazırlık öğretilerinde verilen İngilizce özel ders 5. sınıf hazırlık dersleri kapsamında , İngilizce özel ders 5. sınıf hazırlık  için sınav sonuçlarında yarattığı olumlu ve doyurucu etkilerinden emin olarak birebir İngilizce özel ders 5. Sınıf Hazırlık alan öğrenci, özel sistem, yöntem ve en çağdaş tekniklerle donanmış ve sınavda kesin olumlu sonuç aldıran bu İngilizce özel ders 5. Sınıf Hazırlık programlarında verilen İngilizce özel ders 5. Sınıf Hazırlık  derslerinin verileceği tarihleri ve bu tarihe bağlı olarak  zamanlamaları kendi belirleme imtiyazına sahip olur.

 

2 – İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık ( 4 kişiden oluşturulan gruplarla İngilizce özel Ders): 

İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık departmanlarında yapılan İngilizce özel ders 5. sınıf hazırlık seminerlerinde,  5. sınıf İngilizce hazırlık okuyan ve seviyeleri denk olan 4 öğrenciden oluşmuş gruplarda yer alarak birebir İngilizce özel ders 5. Sınıf Hazırlık özelliğine sahip  içerikle özel olarak bu küçük gruplar için farklı metotlarla hazırlanmış  İngilizce özel ders 5. Sınıf Hazırlık programlarında , İngilizce özel ders 5. Sınıf Hazırlık dersi alınabilir. Bu İngilizce özel ders 5. sınıf hazırlık öğretisi bilimsel nedenlere dayalı  ve öğrenci yararı düşünülerek yapılan bir düzenlemedir.

NEDEN BİZ TERCİH ETMELİSİNİZ

  •  İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık sürecinde  görev alan ve eğitim  veren eğitmenler, İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık konusunda yılların  tecrübesine sahip, alanlarında uzman hale gelmiş dil öğretmeyi bilen eğitmenlerdir.
  • İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık için verilen eğitimlerde yer alan  ve devam eden öğrenciye asla onları bizden , İngilizce dersi almaya mecbur eden ve bu amaçla yasal bir sorumluluk yükleyen ” SENET ”  yapılmaz.  İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık programlarında veliler ödemelerini taksitlerle yapar.
  • İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık ile ilgili öğretilerin, öğrencinin İngilizce  öğrendiği İngilizce  parkı gibidir. 
  • İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık için yapılan eğitim etkinliklerine  birebir uyan ve başa baş giden    İngilizce özel ders 5. Sınıf Hazırlık programları uygulanarak, öğrencilerin hem günlük İngilizce özel ders 5. Sınıf Hazırlık derslerinde hemde ileride girecekleri sınavda temel bilgiler verilir ve başarı kazanmaları sağlanır.
    İngilizce özel ders 5. sınıf hazırlık etkinlikleri bünyesindeki İngilizce Özel Ders 5. Sınıf Hazırlık programında, bu şekilde, 4 öğrenciden daha kalabalık olan gruplarda ki İngilizce özel ders 5. sınıf hazırlık derslerinde, öğrencilerin pek fırsat bulamadıkları bazı olanakları onlara temin etmek amacı ile organize ettik.