İngilizce özel ders merkezlerimizde verilen her seviye ve alandaki İngilizce özel derslerde öğrencilere eğitim için uygulanan İngilizce özel ders programları uygulanır.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS ( İbrahim Şahin ) PROGRAMI

İngilizce Özel Ders ( İbrahim Şahin ) Programının İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders)
2 – İngilizce Özel Ders (  4 öğrenci ile  İngilizce Özel Ders)

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders) :

İngilizce Özel Ders  merkezimizdeki İngilizce Özel Ders  departmanlarında İngilizce özel derslerde öğrencilere her seviyede birebir İngilizce Özel Ders ( İbrahim Şahin ) verilir.

 İngilizce özel ders merkezlerimizde verilen her seviye ve alandaki İngilizce özel derslerde öğrencilere eğitim için İngilizce Özel Dersle  uygulanan İngilizce özel ders programları İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel derslerde tüm incelik ve özellikleri ile  İngilizce özel ders büyük bir özenle uygulanır. Bu işlemler bittiğinde öğrenci İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel derslerde İngilizcede hedeflediği noktaya gelir. Bu nokta  İngilizce özel ders merkezlerimizde çok yükseklerde bile olsa bizim için hiç bir şey değişmez. İngilizce Özel Ders ( İbrahim Şahin ) merkezimizdeki İngilizce Özel Ders ( İbrahim Şahin ) departmanlarında bizim görevimiz öğrencimizi İngilizce özel dersle yükseklere ve hedeflerine uygun yerlere taşımaktır.

2 – İngilizce Özel Ders (  4 öğrenci ile  İngilizce Özel Ders) : 

İngilizce  Özel Ders ( İbrahim Şahin ) departmanlarında 4 öğrenci ile  her seviyede toplu  İngilizce özel ders verilir.

İngilizce Özel Ders ( İbrahim Şahin ) merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel derslerde İngilizce özel ders merkezlerimizde 4  öğrenciden oluşturulan gruplara toplu İngilizce özel dersleri verilirken bire bir İngilizce özel ders verdiğimizde amacımız ne ise toplu İngilizce özel derslerdeki  hedef  ve amacımızda aynıdır.

İngilizce Özel Ders ( İbrahim Şahin ) merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel derslerde Tıpkı bir İngiliz gibi İngilizce konuşmak ve yazmak ister misiniz? O zaman kendinize İngilizceyi gerçekten öğretebilen İngilizce özel ders eğitmenlerinin içinde yer aldığı İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel ders programları uygulayan bir kurum bulmanız tavsiye edilir.

Neler Yapıyoruz

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İBRAHİM ŞAHİN AKADEMİK İngilizce özel ders programları , birebir İngilizce özel dersler sunar, böylece İngilizceyi kendi evinizin rahatlığında, kendi hızınızda İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında öğrenebilirsiniz.

Size yardımcı olabiliriz:

– Dil bilgisi
– Telaffuz
Genel İngilizce dil becerileri
İş İngilizcesi
– Sınav Hazırlık

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel derslerde takip edilecek standart bir kursa takılı kalmayacaksınız. Öğretmenlerimiz İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel derslerde hedeflerinizi dinler, ihtiyaçlarınızı değerlendirir, ardından hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için İngilizce Özel Ders ( İbrahim Şahin ) merkezimizdeki İngilizce Özel Ders ( İbrahim Şahin ) departmanlarından İngilizce derslerinizi ve ödevlerinizi uyarlar .İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel ders bire bir temelde verildiği için, İngilizce özel ders süresince öğretmenin bölünmemiş dikkatine sahip olacaksınız.

Neden Harikayız

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel dersler sadece kişisel ihtiyaçlarınıza göre değil aynı zamanda  İngilizce özel ders süreleri için de hazırlanmıştır. İngilizce özel derslerimiz haftanın 7 günü mevcuttur, bu yüzden İngilizce Özel Ders için sizin için hangi zamanın uygun olacağını İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında seçersiniz.

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel derslerde Bizim öğretim kalitesi de oldukça harika. En gelişmiş canlı İngilizce özel ders sınıfımız interaktif öğrenme için beyaz tahta araçlarını içerir ve İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel derslerdeki tüm öğretmenlerimiz nitelikli, ana dili İngilizce olan yada olmayan kişilerdir.

Gelişme kaydetme

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında sizi  İngilizce özel derse motive etmek için düzenli ilerleme raporları hazırlıyoruz, aynı zamanda öğretmeninize eylem planınızı esnekleştirme fırsatı vermek için İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında İngilizce özel dersinizin hem gelecekteki hedeflerinizle hem de mevcut yeteneğinizle dikkatlice eşleştirilmesini sağlıyoruz.

İngilizce Özel Ders  İbrahim Şahin ) (merkezimizdeki İngilizce Özel Ders ( İbrahim Şahin ) departmanlarında İngilizce özel ders hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi bize ulaşın. Bize bizim  adresimizden e-posta gönderebilir veya arkadaş canlısı danışmanlarımızdan biriyle canlı olarak sohbet edebilirsiniz.