İNGİLİZCE ÖZEL DERS PLATFORMU

İngilizce Özel Dersten neden ve nasıl Yararlanacağınız

Grup kurslarına mı yoksa İngilizce özel dersine mi ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Öğrencilerin İngilizce öğrenirken karşılaştıkları zorlukları çözmemiz için bize her zaman sordukları ortak soruların bir listesini derledik.

Grup kursları ile özel dersler arasındaki fark nedir?

Grup kursları , tüm becerilere dengeli bir şekilde odaklanarak genel İngilizce seviyenizi geliştirmek için mükemmeldir. Seçilen konular da çeşitlidir ve gerçek dünya içeriğiyle ilgilidir. Farklı ülkelerden ve yaşam alanlarından insanlarla tanışabilir, birlikte tartışmalar ve etkinlikler yoluyla da öğrenebilirsiniz. Farklı ihtiyaç ve ilgi alanlarına sahip birçok insan olduğu için grup kurslarında kişiselleştirilmiş içerik ve ders alma olasılığı daha azdır.

Bazen grup kursları tüm özel öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olamaz. Genel İngilizce dersleri her şeyden biraz içerirken, burada yardıma ihtiyacınız olan belirli alanları geliştirmeye odaklanabilirsiniz. İster eğitim alanınız, kariyeriniz ile ilgili İngilizce öğrenmek ya da yemek pişirme gibi belirli bir konu hakkında konuşmak isteyin.

Neden  İngilizce özel ders almalıyım?

İlk olarak, belirli bir öğrenme hedefiniz olduğunda ve herkesle veya günlük durumlarla ilgili olmayan bir şey öğrenmeniz gerektiğinde. İkinci olarak, eğer İngilizce’ye tam bir başlangıç ​​seviyesindeyseniz ve kendinizi bir sınıfa katılmaya hazır hissetmiyorsanız. Üçüncüsü, bireysel ilgi ve daha sessiz bir öğrenme ortamı istiyorsanız. Ve son olarak, zor bir programınız varsa ve düzenli, günlük grup kurslarına katılamıyorsanız İngilizce Özel Ders almalısınız.

İngilizce Özel dersler ile kişiye özel kurs içeriği, bireysel ilgi, tutarlı düzeltme ve daha fazla konuşma fırsatına sahip olacaksınız. Grup derslerine ek olarak genellikle İngilizce özel ders almanız önerilir. Bu şekilde, çok yönlü bir öğrenme deneyimi için her ikisinin avantajlarını birleştirebilirsiniz.

Bunun dışında, konuşma becerilerinizi geliştirmek için grup derslerinizden sonra bireyse İngilizce özel ders de ayırtabilir veya bazı sorunlu alanlarda ekstra İngilizce Özel Ders ile yardım alabilirsiniz.

İngilizce Özel Dersler nasıl yapılandırılır?

İlk gününüzde öğretmeniniz sizi tanımak ve ne istediğinizi daha fazla anlamak için ayrıntılı bir ihtiyaç analizi yapacaktır. Bu, derslerin sadece sizin için planlanacağı anlamına gelir – ihtiyacınız olan ilgili materyal ve gerçek dünyadan örnekler kullanılarak.

Bireysel İngilizce Özel dersler tamamen sizinle ilgili olduğundan, belirli bir amacı olan öğrenciler için idealdir, örneğin; sınav hazırlığı, iş için İngilizce, belirli bir amaç için İngilizce.

Öğretmeniniz, hedeflerinizi ve tercih ettiğiniz öğrenme stillerini de göz önünde bulundurarak uygun İngilizce Özel Dersi planlar.

 İngilizce özel  dersine ne zaman ve nerede katılabilirim?

Çoğu okulda, İngilizce özel dersler zaman söz konusu olduğunda daha esnektir. Bir işiniz varsa ve sabah derslerine katılamıyorsanız, bunun yerine kendi programınıza göre düzenlenebilecek bireysel İngilizce özel ders için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İyi bir öğretmen nasıl bulabilirim?

Bir dil okuluna gidiyorsanız, saygın bir okul olduğundan emin olun. Bunu, okulun akreditasyonunu ve çevrimiçi incelemeleri kontrol ederek yapabilirsiniz. Çevrimiçi bir öğretmen arıyorsanız, bunu söylemek daha zor olabilir.