İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  İngilizce Özel Ders...

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI VE AYRINTILARI

İNGİLİZCE ÖZEL DERS ve Özellikleri

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce  Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1. İngilizce ve Kültürün diğer İngilizce özel ders hizmetlerinden farkı nedir?

İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Birebir İngilizce Özel Ders müfredatı ile Amerika Birleşik Devletlerinde başarılı olmanız için Bireysel İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki Yüz yüze İngilizce Özel Ders departmanlarında hem İngilizce becerilerine hem de kültürel yeterliliğe ihtiyacınız olduğuna inanıyoruz.

İngilizce Özel Ders birimlerimizde ki İngilizce Özel Ders departmanlarında öğrenme materyallerimizi yalnızca dil becerilerini değil, Kişiye Özgü İngilizce Özel Derste aynı zamanda kültürel yetkinliği de kazanmanıza yardımcı olacak şekilde İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Kişisel İngilizce Özel Ders müfredatı ile özelleştiriyoruz.

Öğrencilerimiz, İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Birebir İngilizce Özel Ders müfredatı ile Amerika Birleşik Devletlerindeki kariyerlerinde ve yaşamlarında başarılı olmak için Temel İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Teke tek İngilizce Özel Ders müfredatı ile İngilizce Özel Derste ihtiyaç duydukları becerileri kazanırlar.

2. Kimler İngilizce ve Kültür ile çalışır?

Meşgul olan ve iş yerinde İngilizce iletişim kurması gereken iş profesyonelleri
İngilizce araştırma yapması ve sunum yapması gereken araştırmacılar
Sınıfta daha iyi performans göstermek isteyen lisansüstü öğrenciler
Amerika Birleşik Devletleri’ni ziyaret ederken İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında İngilizce kursu almak isteyen kısa süreli gezginler
Günlük hayatta İngilizce iletişim kurma becerilerini geliştirmek isteyen gurbetçi eşler
3. İngilizce dersimi ne zaman planlayabilirim?
Ders saatleri, Ana İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  İngilizce Özel Ders müfredatı ile programınıza göre özelleştirilmiştir.

İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Kişiye Özgü İngilizce Özel Ders müfredatı  ile eğitmenlerimiz sabah, öğle yemeği, öğleden sonra, akşam ve hafta sonları hizmet vermektedir.

Dil öğretmenlerimiz İngilizce özel derste esnektir ve zaman zaman İngilizce programınızda bir şey olursa 24 saat önceden haber vererek ders saatini değiştirebilirler.

4. İngilizce dersleri nerede verilmektedir?

Denizli İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Kişisel İngilizce Özel Ders müfredatı ile İngilizce dersleri, sizin için uygun bir yerde şahsen yapılır.

İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında özel İngilizce Özel Ders için sizinle ofisinizde, mahallenizdeki sakin bir kafede veya bir halk kütüphanesinde çalışabiliriz.

5. İngilizce dersleri ne kadar sürüyor?

Lise İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki Lise İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Lise Öğrencilerine İngilizce Özel Ders müfredatı ile İngilizce dersleri için ders başına 1,5 saat öneriyoruz.

1 saatlik ders veya 2 saatlik ders de Üniversite İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Üniversite Öğrencilerine İngilizce Özel Ders müfredatında talep edebilirsiniz.

6. Özel ve grup İngilizce dersleriniz var mı?

Okullara İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki Takviye İngilizce Özel Ders müfredatında yalnızca ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre özelleştirilmiş özel veya yarı özel İngilizce dersleri sunuyoruz.

Bu, mümkün olduğunca çabuk gelişmenize ve zaman ve para yatırımınızdan en iyi getiriyi elde etmenize olanak tanır.

7. İngilizce derslerinin müfredatı nedir?

Yetişkinlere İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders için müfredat, ihtiyaçlara ve hedeflere göre her öğrenci için İngilizce özel ders tasarlanmıştır.

Ücretsiz deneme dersiniz sırasında hedeflerinizi tartışacağız ve eğitmeniniz İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  İngilizce Özel Ders müfredatında sizin için doğru müfredatı tasarlamak için sizinle birlikte çalışmaya devam edecek.

Akademik İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders müfredatınız iş İngilizcesi, genel akıcılık, deyimler ve ifadeler, kelime bilgisi, dil bilgisi, mülakat becerileri, okuma, yazma, TOEFL ve daha fazlasını içerebilir. İngilizce kursu seçeneklerimizi görüntüleyin .

8. Belirli bir ders kitabı kullanıyor musunuz?

Temel İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki Genel İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  İngilizce Özel Ders müfredatı ile her öğrencinin ihtiyaçları ve hedefleri çok farklı olduğundan ; bu nedenle eğitmeniniz İngilizce özel ders programı için seviyenize ve hedeflerinize uygun İngilizce Özel Ders materyalleri getirecektir.

9. Hangi öğretim stilini kullanıyorsunuz?

İngilizce öğretmenlerimiz İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Akademik İngilizce Özel Ders müfredatı ile iletişimsel yaklaşımı kullanır.

İngilizce dersleri genellikle konuşmaya dayalıdır ve doğal ve gerçekçi rol oyunları, tartışmalar, röportajlar ve konuşmalar bağlamında yeni gramer, kelime ve telaffuz becerileri İngilizce Özel Ders ile öğreneceksiniz.

10. İngilizce öğretmenim kim olacak?

İngilizce ve Kültür ile çalışmayı seçtiğinizde, sizi geliştirmek istediğiniz alanda (iş İngilizcesi, TOEFL, telaffuz) deneyime sahip özel bir öğretmenle Yüksek Seviye İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  Akademik İngilizce Özel Ders müfredatı ile eşleştireceğiz.

Eğitmenlerimiz sabırlı, esnektir ve İngilizce kursunuz için İngilizce Özel Ders birimlerimizdeki  ki İngilizce Özel Ders departmanlarında hazırlanan  İngilizce Özel Ders müfredatı ile olumlu bir öğrenme ortamı yaratacaktır

11. Fiyatlar nedir?

Temel İngilizce Özel Ders temel eğitim birimlerimizdeki   İngilizce Özel Ders departmanlarında farklı paket seçeneklerimiz mevcuttur. Fiyatlar, satın aldığınız İngilizce özel ders sayısına ve kültürel eğitim seanslarına göre değişir. Lütfen İngilizce özel ders paketlerimizi inceleyin ve özel fiyatlar için bizimle iletişime geçin .